Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

QUOTE(pegasa @ 2010 08 17, 15:28)
Laba diena. Pasijonis laikinai

Efektinga thumbup.gif
Tik aš rankovės gėlytės žiedelį prikabinčiau prie liemenuko petnešėlės, kad nebūtų tokio plyšio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2010 08 17, 14:28)


Tikrai, kad efektinga. Kaip aš sakau, svarbiausia žmogui tinka ir patinka, o dar kai pačios rankų darbas, tai išvis super.
Atsakyti
Stai taip viena nuotaka puosesi savo vestuviu diena
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 18, 00:43)


Labai grazu wub.gif Sis modeliukas buvo tarp tu is kuriu rinkausi savo vestuviu suknele ax.gif Is kokiu siulu ji megzta?Nes gavosi sakyciau net ispudingiau nei originalas 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Yarn Art Soft coton 50% medvilne, 50% akrilas
user posted image
Atsakyti
pegasos idetos sukneles ne uz ka nepavadinciau tinkama vestuvems, antrai dienai irgi netinkama, apskritai i padorias vietas eiti netinkama
as nepeikiu, ranku darbo ir kruopstumo tikrai daug, bet tarkim tikrai ne tokiai progai daiktas

ligvitos ideta daili, tokia retro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 18, 13:09)
pegasos idetos sukneles ne uz ka nepavadinciau tinkama vestuvems, antrai dienai irgi netinkama, apskritai i padorias vietas eiti netinkama
as nepeikiu, ranku darbo ir kruopstumo tikrai daug, bet tarkim tikrai ne tokiai progai daiktas

Nu kas čia per davatkiškas požiūris blink.gif Kol jau ji netinkama į padorias vietas eit?
Taip-suknelė ne tradicinė,bet mergina,kaip suprantu,nusinėrė suknelę SAVO vestuvėms ir nėrėsi tokią,kokia JAI patinka. Figūra graži-kodėl ne? Visai nseniai kažkurioj temoj viena forumietė buvo įdėjus daug "drąsesnę" suknelę,bet ir buvo vestuvinė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 18, 00:43)
Stai taip viena nuotaka puosesi savo vestuviu diena

labai gražu thumbup.gif ir suknelė, ir nuotaka. super.

QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 08 18, 18:30)
Nu kas čia per davatkiškas požiūris  blink.gif Kol jau ji netinkama į padorias vietas eit?

jei vestuvės bažnyčioj, tikrai netinkama. turi būti gi kažkokios ribos.
rankų darbą vertinu, bet šiuo atveju vaizdas ne itin estetiškas blush2.gif
Atsakyti
Aš, pvz., tikrai nejaukiai jausčiaus su tokia suknele per vestuves, kad ir kokią idealią figūrą turėčiau. Net nežinau, kur su tokia eičiau, gal Palangoj prie jūros tiktų g.gif Pirma mintis, kai pamačiau, buvo: super drąsu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 18 rugpjūčio 2010 - 19:54
man iki davatkos ojoj kaip toli, bet supratimo truputi reikia tureti, kas tinkama, o kas ne tam tikrom vietom, progom etc.
beje esu netikinti wink.gif

nu cia irgi viskas grazu ir moteris daili, bet taip sakyciau nebent pas jaunaji i lovyte
user posted image
is tikruju ta suknia turetu turet kazka viena: trumpuma, atvira nugara, permatomuma, o ne visus kartu, tada manau ziuretusi, ir seksualumo butu pakankamai jei jo norisi


o cia i tema:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 18 rugpjūčio 2010 - 19:56
QUOTE(naiste777 @ 2010 08 18, 20:52)
Aš, pvz., tikrai nejaukiai jausčiaus su tokia suknele per vestuves, kad ir kokią idealią figūrą turėčiau. Net nežinau, kur su tokia eičiau, gal Palangoj prie jūros tiktų  g.gif Pirma mintis, kai pamačiau, buvo: super drąsu

Nu bet ne visos mes vienodos-nusinėrė ta,kuri gerai jausis smile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti