Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

Esu besilaukianti nuotaka. ceromonija bus visiskai kukli tik "susirasimas" ir vakariene su liudininkais, tai ieskausi kazko tokio kuklaus bet kartu ir mielo bei grazaus.suknele
radau skelbimuose viena itin grazia suknia http://www.musumazyl...-suknele-ziemai
taciau dydis nemano... Kaip suprantu ji megsta. Jei uzsiskyti megzti suknele per kiek laiko realu ja gauti? As turiu 3 savaites, tai manau kad jau neimanoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo populi: 03 balandžio 2013 - 10:51
QUOTE(populi @ 2013 04 03, 11:51)
Esu besilaukianti nuotaka. ceromonija bus visiskai kukli tik "susirasimas" ir vakariene su liudininkais, tai ieskausi kazko tokio kuklaus bet kartu ir mielo bei grazaus.suknele
radau skelbimuose viena itin grazia suknia http://www.musumazyl...-suknele-ziemai
taciau dydis nemano... Kaip suprantu ji megsta. Jei uzsiskyti megzti suknele per kiek laiko realu ja gauti? As turiu 3 savaites, tai manau kad jau neimanoma?

parašykit, paklauskit. Kiek laiko, kad ieškot suknelės be rezervo pilvui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 03, 12:19)
parašykit, paklauskit. Kiek laiko, kad ieškot suknelės be rezervo pilvui?  ax.gif

Bus 6 men, tiesa pasakius ieskau sukneles su rezervu pilvui smile.gif isivaizduoju kad tas liemuo su kaspinuku turetu eiti po krutine. Cia tik kaip pavyzdi idejau ka isivaizduoju. I sita tai neilisciau tikrai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo populi: 03 balandžio 2013 - 13:20
QUOTE(populi @ 2013 04 03, 14:19)
Bus 6 men, tiesa pasakius ieskau sukneles su rezervu pilvui smile.gif  isivaizduoju kad tas liemuo su kaspinuku turetu eiti po krutine. Cia tik kaip pavyzdi idejau ka isivaizduoju. I sita tai neilisciau tikrai  4u.gif .

man ne 6 mėn., bet aš bijau pirkt suknelę ne spec nėščiajai, kad suknelė ties pilvu priekyje nesutrumpėtų labai. Gal ir numegztų per 3 savaites, viskas priklauso nuo užsakymų kiekio kaip ir visur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 04 03, 14:42)
Gal ir numegztų per 3 savaites, viskas priklauso nuo užsakymų kiekio kaip ir visur  smile.gif

Įmanoma per 3 savaites smile.gif Aš, aukščiau rodytąją, per 2 padariau + dar kelios dienos sutvarkymui, ištampymui.. Tiesa, ir mezgiau gi ne ištisom dienom.
Atsakyti

 i 
Nuotraukos su reklaminiais logotipais draudžiamos.
Atsakyti
mano megzta vestuvinė suknelė

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai nuostabi suknele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 04 24, 12:42)
labai nuostabi suknele wub.gif

Waw, nepaprastas grozis! Na ir sugebejimas! drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif Patarkite ar pavyktu uzsakyti suknute ilga, bet vasarai tokia lengva labai, persvieciama iki 1000 lt?Pas bastinga labai grazios, bet kainos truputi man neprieinamos blush2.gif
Atsakyti
Pigiausia yra nusimegzti pačiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2013 05 19, 07:52)
Pigiausia yra nusimegzti pačiai  smile.gif

Nemanau kad prades eksperimentuot su tokiu dalyku kaip vestuvine suknele blush2.gif
Atsakyti