Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

tavo, bastinga? bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
[quote=bastinga,2013 01 22, 11:30]
Labai labai bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Prisižiūrėjau tiek gražių suknelių, kad net skauda. lotuliukas.gif Įsimylėjau nertas/megztas suknutes, būtinai ir pati rinksiuosi nertą vestuvinę suknelę. Jos tokios pasakiškos ir kartu nekaltutės. 4u.gif Tik sakykit, kiek daugmaž laiko trunka nunerti suknutę iki pat žemės? Galvoju tik ar pačiai reikės gamintis, ar mamos prašyti. Ji tai tikrai specė tiek mezgime, tiek nėrime, bet būtų dar mieliau pačiai nusinert. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 15, 14:41)
Prisižiūrėjau tiek gražių suknelių, kad net skauda. lotuliukas.gif Įsimylėjau nertas/megztas suknutes, būtinai ir pati rinksiuosi nertą vestuvinę suknelę. Jos tokios pasakiškos ir kartu nekaltutės. 4u.gif Tik sakykit, kiek daugmaž laiko trunka nunerti suknutę iki pat žemės? Galvoju tik ar pačiai reikės gamintis, ar mamos prašyti. Ji tai tikrai specė tiek mezgime, tiek nėrime, bet būtų dar mieliau pačiai nusinert. blush2.gif

Užtrunka,tiek,kiek jūs galit tam laiko skirt per dieną.Vienai gal savaitės užtektų,kitai ir metų mažai būtų...
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 15, 16:00)
Užtrunka,tiek,kiek jūs galit tam laiko skirt per dieną.Vienai gal savaitės užtektų,kitai ir metų mažai būtų...



Aš savo 4 mėnesius nėriau su pataisymais, bet neskubant, o pasimaloninant.
Atsakyti
QUOTE(O'Hara @ 2013 02 15, 18:32)
Aš savo 4 mėnesius nėriau su pataisymais, bet neskubant, o pasimaloninant.

Kiek maždaug laiko skirdavot per dieną? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Julsita @ 2013 02 15, 16:00)
Užtrunka,tiek,kiek jūs galit tam laiko skirt per dieną.Vienai gal savaitės užtektų,kitai ir metų mažai būtų...

Sakot, gali net metus laiko trukt? blink.gif Čia gal nebent jei kokį kartelį į savaitę teprisėstų prie suknelės. g.gif Arba aš kiek per optimistiškai mąstau apie suknelės pagaminimo greitį... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 15, 21:39)
Čia gal nebent jei kokį kartelį į savaitę teprisėstų prie suknelės. g.gif

Nu jei ir kasdien,bet nė eilės nenumezgant vienu prisėdimu... Sunku gi pasakyt,kiek truks..Va prieš kelias dienas kitoj temoj viena mezgėja parašė,kad suknelei užtrunka lyg 4-5 dienas,bet tai,kaip ji išsireiškė,čia jos ir darbas ir poilsis.Moteris,kiek suprantu,mezga per dienas.Na o jei megzt tik vakarais,po darbo,tikrai kur kas ilgiau truks.Ir vėl:gal viena po darbo galės 3 val.su mezginiu pasėdėt ir kasdien,o kita gal tik po valandą ir tai ne kiekvieną vakarą..
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 15, 21:52)
Nu jei ir kasdien,bet nė eilės nenumezgant vienu prisėdimu... Sunku gi pasakyt,kiek truks..Va prieš kelias dienas kitoj temoj viena mezgėja parašė,kad suknelei užtrunka lyg 4-5 dienas,bet tai,kaip ji išsireiškė,čia jos ir darbas ir poilsis.Moteris,kiek suprantu,mezga per dienas.Na o jei megzt tik vakarais,po darbo,tikrai kur kas ilgiau truks.Ir vėl:gal viena po darbo galės 3 val.su mezginiu pasėdėt ir kasdien,o kita gal tik po valandą ir tai ne kiekvieną vakarą..

Hmm, vadinasi, jei jau imčiausi tokios suknelės pati, truktų žiauriai ilgai. g.gif Žinot, kai gyvenime nemėginau sau suknelės pasigamint, tai sunku gaudytis kiek visa tai trunka. doh.gif Mano praktikoj teguli tik visokiausios servetėlės ir megzti megztiniai. biggrin.gif Teks tada kreiptis į mamą arba ieškotis taip kokios tuo užsiimančios moters.
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 16, 00:30)
Hmm, vadinasi, jei jau imčiausi tokios suknelės pati, truktų žiauriai ilgai. g.gif Žinot, kai gyvenime nemėginau sau suknelės pasigamint, tai sunku gaudytis kiek visa tai trunka. doh.gif Mano praktikoj teguli tik visokiausios servetėlės ir megzti megztiniai.  biggrin.gif Teks tada kreiptis į mamą arba ieškotis taip kokios tuo užsiimančios moters.

Na jei pati niekada dar nebandžius,tai tokiai progai gal geriau ir neeksperimentuot...
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 16, 08:48)
Na jei pati niekada dar nebandžius,tai tokiai progai gal geriau ir neeksperimentuot...

Aš, gerai pagalvojus, jau irgi tokią mintį palaidojau. biggrin.gif Geriau paliksiu šį darbą mamai. ax.gif
Atsakyti