Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

QUOTE(Koxamte @ 2012 08 04, 00:18)
Aš ir taip manau, kad negalioja jokie prietarai  biggrin.gif  Tik norėjau pasižiūrėti ar pasitvirtina ar ne, pvz kas dėl perlų vėrinio, tai kiek žinojau kurios dėvėjo, tos verkia..  g.gif

Manau, kad verkia ir tos, kurios nedėvėjo perlų vėrinio smile.gif Taigi džiaukis šia diena. Jei tau norisi ir tu gerai jautiesi, pirmyn, megzk suknelę, dėkis perlus ir būk laiminga, nesistenk visko numatyti į priekį, gyvename vieną kartą ir nėra , čia ko žvigčioti taip toli, ši diena vienintelė, tad išnaudok ją. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 08 03, 23:18)
Aš ir taip manau, kad negalioja jokie prietarai  biggrin.gif  Tik norėjau pasižiūrėti ar pasitvirtina ar ne, pvz kas dėl perlų vėrinio, tai kiek žinojau kurios dėvėjo, tos verkia..  g.gif

As ir pati suknele mezgiau ir perlus devejau, ziurint i mano parasa kol kas neturiu del ko verkt ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
"Nepelnytai yra manoma, kad perlai simbolizuoja ašaras. Jei taip būtų, visos perlus taip mėgstančios karalienės ir ponios jau seniai visus savo dvarus ašarose būtų paskandinusios..."

"Daugybę amžių iki pat šių dienų perlų vėriniai moterims dovanojami vestuvių proga, nes simbolizuoja nekaltybę, tyrumą."

"Kinų kultūroje perlai simbolizuoja tobulybę, aukščiausią išminties formą. "

"Perlai simbolizuoja grynumą, kuklumą, ištikimybe ir skaistybe. Jie paprastai yra skirti dėvėti iškilmingai ir oficialaus progomis, pavyzdžiui, vestuvėms"

uzteks ar dar? lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmiausia tikrai reta dabinasi tikrais perlais. Dažniausiai tai būna stikliniai perlai biggrin.gif
O iš kitos pusės, La Perla, labai teisingai pacitavo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos nuotakos 4u.gif , ieskau sau sukneles, ir aptikau daug megztu nertu (nesu profe, sunkiai atsikiriu blush2.gif ) sukneliu, kadangi surasti ta vienintele suknele yra gan sudetinga, gal bent kuriai atrastos sukneles pagelbes 4u.gif tik neiseina ikelti, nors paveiksliuku dydis 31 kb, raso kad per didele g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2012 08 02, 20:06)
Šian sužinojau prietarą, kad negalima pačiai siūtis vestuvinės suknelės sad.gif ar kuri iš Jūsų mezgėtės, nėrėt sau suknelę? ir kaip manote sąmonė ar nesąmonė toks prietaras (skyrybos) ?

Nes mums su MB kaip tik labai svarbu yra, kad ta suknutė bus daryta pačiomis mano rankomis, kad į ją įnerta bus geriausi norai, šiluma, meilė.. o ne kokia 100 kart dėvėta jau suknelė  g.gif



Gal galite paskyti išsamiau kodėl negalima??
Atsakyti
Labas, sitame forume radau ideja apie nertas vestuvines sukneles, niekada nebuciau pagalvojusi, kad galima sukurti tokias grozybes wub.gif Pamaciau ir isimylejau smile.gif As jau laukiu savosios sukneles wub.gif esu labai dekinga vienai auksarankei, kuri sukure man sitoki grozi smile.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrarom @ 2012 09 16, 09:48)
Labas, sitame forume radau ideja apie nertas vestuvines sukneles, niekada nebuciau pagalvojusi, kad galima sukurti tokias grozybes  wub.gif Pamaciau ir isimylejau  smile.gif  As jau laukiu savosios sukneles  wub.gif  esu labai dekinga vienai auksarankei, kuri sukure man sitoki grozi  smile.gif  aciuks.gif

Ar galetum parodyti ir mums savo suknele? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
planuoju vasarai nusimegzti sau vestuvinę suknelę pagal pavyzdį https://picasaweb.go...438420437603266. kadangi vestuvė bus vasarą, tai suknelė būtų be rankovių. Norėčiau mezgėjų paklausti patarimo dėl siūlų. Šiuo metu esu apsistojusi ties mochera + poliamidas ir medvilnė + viskozė. kurios siūlu numegzta suknelė atrodytų gražiau? iš anksto ačiū už patarimus. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3goiste: 12 lapkričio 2012 - 08:58
QUOTE(3goiste @ 2012 11 12, 08:56)
Laba diena,
planuoju vasarai nusimegzti sau vestuvinę suknelę pagal pavyzdį https://picasaweb.go...438420437603266. kadangi vestuvė bus vasarą, tai suknelė būtų be rankovių. Norėčiau mezgėjų paklausti patarimo dėl siūlų. Šiuo metu esu apsistojusi ties mochera + poliamidas ir medvilnė + viskozė. kurios siūlu numegzta suknelė atrodytų gražiau? iš anksto ačiū už patarimus.  smile.gif  4u.gif

Jei vasarai,tai gal geriau ne mochera(net nupurtė,pagalvojus,kad prie kokių +30 išbūt visą dieną su mocherine suknele). O dėl medvilnė+ viskozė nežinau,bet va vasarą sūnaus krikštynom nusimezgiau suknelę iš 100proc viskozės,tai eina ji sau doh.gif Bažnyčioj stovėjau ir jaučiau kaip mano suknelė tysta,tysta... Žodžiu kol reikėjo nusirengt,ji man išsitempė daugiau nei sprindį doh.gif O va dukrai tokiu pačiu raštu numezgiau iš lino su medvilne,suknutė išliko tokia pat,kaip buvus. Nors pats vaizdas viskozinės gražesnis buvo..Bet gal medvilnė+ viskozė ir kitaip "elgiasi"
Atsakyti
QUOTE(Zemgulė @ 2011 08 19, 23:13)
Mano favorite
user posted image


Dievuleliau, koks grozis, kaip noreciau wub.gif
Atsakyti
siek tiek nauju modeliuku smile.gif
user posted image
Atsakyti