Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)


wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,as cia kartas nuo karto pas jus uzsunku pasidaryti kokiu grozybiu esate idejosios thumbup.gif smile.gif o si karta noreciau jusu patarimo.Man mama mezga macherine suknele su saules kliosu(kazkas pan.i Juozo Statkeviciaus) ir pradejom abi diskutuoti,as sakau jai,kad guma nesideda tarp sijono sujungimo ir virsutines dalies.O mano mama atvirksciai.Gal galite duoti keleta patarimu kurios uzsiimate tuo jau keleta metu ir ne viena suknele esate munezgusios.Aciu smile.gif
Papildyta:
Sveikos merginos,as cia kartas nuo karto pas jus uzsunku pasidaryti kokiu grozybiu esate idejosios thumbup.gif smile.gif o si karta noreciau jusu patarimo.Man mama mezga macherine suknele su saules kliosu(kazkas pan.i Juozo Statkeviciaus) ir pradejom abi diskutuoti,as sakau jai,kad guma nesideda tarp sijono sujungimo ir virsutines dalies.O mano mama atvirksciai.Gal galite duoti keleta patarimu kurios uzsiimate tuo jau keleta metu ir ne viena suknele esate munezgusios.Aciu smile.gif
Atsakyti
Simona82,
jūsų vietoje, atsakymų ieškočiau mocherinių suknelių temoj: http://www.supermama...howtopic=823736 wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaliaakė_Raganėlė @ 2012 06 07, 11:59)
Simona82,
jūsų vietoje, atsakymų ieškočiau mocherinių suknelių temoj: http://www.supermama...howtopic=823736 wink.gif

Aciu didziausias 4u.gif jau radau ko man reikejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 09, 14:21)
mano kaimynė pas vieną iš buvusių dizainerio mezgėjų neperseniausiai užsisakė moherinukę. kartą nuvažiavo matmenims nuimti ir sekantį jau pasiimti. na ką, "ledinis" darbas, tobulai atitinka figūrą ir kaina priblošianti- 300 lt + siūlai pirkėjos, ilgis iki pusės blauzdų su vidutinio pločio kliošu ir ilgomis rankovėmis. man tik nesuprantama, kodėl taip mezgėja nupigino savo darbą  verysad.gif


Sveiki, gal kartais žinomi kontaktai tos drabštuoles mezgėjos? Nes kaip tik ieškau,kas numegstu paprastute vestuvinę suknelę rugsėjo mėnesiui.
Labai būčiau dėkinga.
Papildyta:
QUOTE(Januse @ 2011 08 20, 00:13)
Mano favorite
user posted image


Sveikos visos mezgėjos ir ne tik. Labai prašau pagalbos visų Jūsų. Gal atsiras kas galėtų numegsti kažka panašaus į šitą modeliuką. Didelis ačiū smile.gif
Atsakyti
bandyk kreiptis i nare Viliuteee
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 06 11, 13:32)
bandyk kreiptis i nare Viliuteee

Dekui, jau kreipiausiu, gal ir pavyks ka suderint smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šian sužinojau prietarą, kad negalima pačiai siūtis vestuvinės suknelės sad.gif ar kuri iš Jūsų mezgėtės, nėrėt sau suknelę? ir kaip manote sąmonė ar nesąmonė toks prietaras (skyrybos) ?

Nes mums su MB kaip tik labai svarbu yra, kad ta suknutė bus daryta pačiomis mano rankomis, kad į ją įnerta bus geriausi norai, šiluma, meilė.. o ne kokia 100 kart dėvėta jau suknelė g.gif
Atsakyti

Manau, kad skyrybos ar laimingas vedybinis gyvenimas tikrai priklausys tik nuo jusu ir savo rankomis, su meile bei siluma "pasigaminta" suknute tam itakos tikrai netures smile.gif Ir net nereikia apie tai galvoti, kad neigiamomis mintimis "uzsiprogramuotumet" smile.gif
Atsakyti
Aš ir pritarčiau LaPerlai..Labai pagirtina,kad nuotaka dėvės savo pačios nertą,ar megztą suknutę ir visiškai netikiu,kad tai gali turėt įtakos bendram gyvenimui.. schmoll.gif
Atsakyti
Aš ir taip manau, kad negalioja jokie prietarai biggrin.gif Tik norėjau pasižiūrėti ar pasitvirtina ar ne, pvz kas dėl perlų vėrinio, tai kiek žinojau kurios dėvėjo, tos verkia.. g.gif
Atsakyti