Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

Zuviuk, jau maciau kitur ( ir vakaro suknele thumbup.gif thumbup.gif ) , bet pagyrimu nebuna perdaug thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nors rastelio nelabai iziuriu , bet vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 11, 13:50)
ir labai trumpa
.....




man ši trumpa schmoll.gif labiau tiktų ne nuotakai, o dailiajam čiuožimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 11, 17:39)
Zuviuk,  jau maciau kitur ( ir vakaro suknele  thumbup.gif  thumbup.gif ) , bet pagyrimu nebuna perdaug  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  nors rastelio nelabai iziuriu , bet vaizdas  thumbup.gif

aciu uz pagyras bigsmile.gif ax.gif o as dar paprasiau keliu nuotraukyciu su suknele. Na dabar jau ir rastelis aiskiau matosi blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 spalio 2010 - 07:58
Radau vieną idėją vestuvėms, man asmeniškai laaaabaiiii graži suknelė, tik raštas nelabai gerai matosi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 spalio 2010 - 07:58
QUOTE(bastinga @ 2010 08 12, 18:10)
Radau vieną idėją vestuvėms, man asmeniškai laaaabaiiii graži suknelė, tik raštas nelabai gerai matosi blush2.gif

NEREALU wub.gif

as viena is vestuviniu sukneliu temos ikelsiu. siuta, bet ja irgi galima nunerti 4u.gif
Aisku nesimato apacios, bet taip gal ir geriaulieka didele laisve kurybai thumbup.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 spalio 2010 - 07:59
paprastumas

user posted image
Papildyta:
user posted image


DIDESNIS VAIZDAS


Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 08 12, 17:10)
Radau vieną idėją vestuvėms, man asmeniškai laaaabaiiii graži suknelė, tik raštas nelabai gerai matosi blush2.gif būtų smagu kada ją įgyvendinti ax.gif
http://s43.radikal.r...8151611f359.jpg


Superine suknele, bet cia manau reikia ir geros siuvejos, kad puikiai atrodytu
Atsakyti
Niekada nebuciau pagalvojusi, kad megztos - nertos suknutes taip dailiai gali atrodyti thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras.Noriu parodyti ir savo nerta suknele ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(pegasa @ 2010 08 15, 22:30)
Noriu parodyti ir savo nerta suknele  ax.gif


Oho, įdomus modeliukas. Smalsu pamatyti, kaip ant Jūsų atrodo.
Atsakyti
Laba diena. Pasijonis laikinai user posted image
taip atrodo nugara
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pegasa: 17 rugpjūčio 2010 - 14:28