Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

na man akys taip pat išvirto, klausiu kodėl tik tiek?.. tai kaimynė pasvarstė, kad galbūt jog kaimukyje gyvena, nesireklamuoja ir pan.

na žodžiu, tik nesugalvoju jokios progos, kad pas tą mezgėją užsisakyti kokią grožybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 10, 18:44)
na žodžiu, tik nesugalvoju jokios progos, kad pas tą mezgėją užsisakyti kokią grožybę smile.gif


gal galit pasidalinti mezgejos koordinatemis
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 10, 19:44)
na man akys taip pat išvirto, klausiu kodėl tik tiek?.. tai kaimynė pasvarstė, kad galbūt jog kaimukyje gyvena, nesireklamuoja ir pan.

na žodžiu, tik nesugalvoju jokios progos, kad pas tą mezgėją užsisakyti kokią grožybę smile.gif


aš susimąsčiau g.gif , aš moherinukes mezgu dar pigiau, o maniau, kad ir taip daug prašau, bet ir tai kai pasakau kainą, norinčių lieka nedaug...gal ir nevertinu savo darbo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 11 10, 21:33)
aš susimąsčiau  g.gif , aš moherinukes mezgu dar pigiau, o maniau, kad ir taip daug prašau, bet ir tai kai pasakau kainą, norinčių lieka nedaug...gal ir nevertinu savo darbo... smile.gif

tu gal juokauji doh.gif
vaikiskos suknutes krikstynoms po 200eina
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 11 10, 22:46)
tu gal juokauji  doh.gif
vaikiskos suknutes krikstynoms po 200eina


tik ne pas mane doh.gif
ačiū, kad paprotinot blink.gif
Atsakyti
Jau kiek groziu prisiziurejau rolleyes.gif labai labai uzsimaniau ir as nertos-megztos vestuvines sukneles, tik kad as sakaliukas, smulki auksta, turbut ant smilgos nelabai kaip ziuretusi tokios grozybes g.gif , nebent is storesniu siulu. Bet vistiek si ideja lieka tarp mano "favorite"
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2011 11 18, 17:25)
Jau kiek groziu prisiziurejau  rolleyes.gif  labai labai uzsimaniau ir as nertos-megztos vestuvines sukneles, tik kad as sakaliukas, smulki auksta, turbut ant smilgos nelabai kaip ziuretusi tokios grozybes  g.gif , nebent is storesniu siulu. Bet vistiek si ideja lieka tarp mano "favorite"


nu manau,kad atvirksciai, priklausys nuo rasto ir siulu, tikrai pirsitaikysi mirksiukas.gif mocheris turi pukeli,kuris suminkstina kuno formas, yra daug rastu horizontaliai issidesciusiu. zodziu, drasiai nerinius rinkis,jei paciai grazu 4u.gif
Atsakyti
Gaila kad nera galimybes pasimatuoti koki pavyzdi, tuomet butu visiskai aisku ar man tinka ir ar as noriu.... rolleyes.gif nes siaip isliktu rizika uzsisakius numegzti suknele ir pasimatavus isvysti tai kas tavo akiai nepriimtina ir negrazu, nes man dazniasiai buna taip, kad tas rubas kuris grazus ant pakabos apsivilkus praranda visa zavesi arba atvirksciai.
Atsakyti
QUOTE(jurgonse @ 2011 11 19, 14:35)
Gaila kad nera galimybes pasimatuoti koki pavyzdi, tuomet butu visiskai aisku ar man tinka ir ar as noriu.... rolleyes.gif nes siaip isliktu rizika uzsisakius numegzti suknele ir pasimatavus isvysti tai kas tavo akiai nepriimtina ir negrazu, nes man dazniasiai buna taip, kad tas rubas kuris grazus ant pakabos apsivilkus praranda visa zavesi arba atvirksciai.

oi man ir taip daznai buna doh.gif

dabar ipusejau savosios mezgima ir labiau bijau to kad gali but negrazu
Atsakyti
Mano dydis XXS-XS, UK 4-6, FR 30-32. 170, 78-57-87. Speju su tokiais duomenim, suknele siutis individualiai - vienintele iseitis. O gal klystu? Siaip ar taip, individualus uzsakymas atveria daug daugiau galimybiu: naturalus silkas vietoj default'inio atlaso, neriniai, originali puosyba ir taip toliau.. Noreciau, savo vestuviu diena atrodyt elegantiskai, bet tuo paciu ir kukliai (jokiu lanku, veliumu per visa sale, besivelkanciu sijonu, uzuolaidu, tortu, priraukytu staltiesiu, dirbtiniu deimantu, korsetu), na ir.. siek tiek nekaltai blush-anim-cl.gif Juk baznytines vedybos visgi - religinis sakramentas.

Mano figurai labiausiai tiktu aptempta, iki keliu, ilgomis rankovemis suknele. Kad isryskintu liemeni ir klubus.. na o jau liemenukas padarys savo darba blush-anim-cl.gif Labai vilioja nertos ar megztos sukneles, bet nezinau, nuo ko pradeti. Ar ieskoti dizainerio/neres? Ar mezgejos/nerejos? Kur rasti du viename? Juk pacios graziausios sukneles buna su labai gerai apgalvotu ir sumodeliuotu silkiniu pamusalu, kad nesviestu apatiniai, ar kokios kuno dalys. Nenoreciau atrodyt "padeveta jaunamarte" biggrin.gif Dar noreciau paklausti, ar nertos sukneles gali but aptemptos? Kiek maciau, jos buna laisvokos per liemeni. Ar tai del to, kad "neissimustu"? Koks turetu buti biudzetas sitam projekteliui?

O gal geriau siutis suknele is tamprios medziagos? Ar cia netinkama ideja vestuvems?

Prasau patarti, paremti, kritikuoti, rekomenduoti, dalintis. Pamatytumet, jus mano israiska dabar, pagalvotumet, kad as ikapems sukneles ieskau, o ne vestuvems wacko.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Kažkaip šiemet visai prigesusi tema ax.gif
Įkeliu įdomų suknelės modelį. Gaila, nėra balto pavyzdžio, bet galima įsivaizduoti, kaip atrodytų 4u.gif
user posted image
Atsakyti