Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

januse , truputi didesne Giovanna Dias

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 10 20, 11:14)
januse , truputi didesne Giovanna Dias

user posted image

Susižavėjau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 10 20, 11:14)
januse , truputi didesne Giovanna Dias


Graži wub.gif Man turbūt visos nertos ir megztos suknelės gražios bigsmile.gif
Atsakyti
Manau, kad tokia suknele taip pat ne viena noretu pasipuost vestuviu proga
user posted image
Daugiau foto cia: http://www.balsas.lt...oto#5102-264461
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssiiggii: 03 lapkričio 2011 - 21:39
gal nepasikartosiu g.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(ssiiggii @ 2011 11 03, 22:36)
Manau, kad tokia suknele taip pat ne viena noretu pasipuost vestuviu proga
user posted image
Daugiau foto cia: http://www.balsas.lt...oto#5102-264461

istikruju tai gana semas jo kurinys idomu kodel per mazdaug 10m niekas jos nenusipirko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 11 08, 19:32)
istikruju tai gana semas jo kurinys idomu kodel per mazdaug 10m niekas jos nenusipirko
user posted image

gal ir senas bet labai jau dailus smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2011 11 08, 22:19)
gal ir senas bet labai jau dailus  smile.gif  tongue.gif

kad daili tai tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 11 08, 19:32)
istikruju tai gana semas jo kurinys idomu kodel per mazdaug 10m niekas jos nenusipirko

o gal jis jos ir nepardavineja. Kainele irgi turetu but grazi blink.gif ir man dar idomu, kas jam mezga, nes pats nemanau kad tuo uzsiimtu
Atsakyti
mano kaimynė pas vieną iš buvusių dizainerio mezgėjų neperseniausiai užsisakė moherinukę. kartą nuvažiavo matmenims nuimti ir sekantį jau pasiimti. na ką, "ledinis" darbas, tobulai atitinka figūrą ir kaina priblošianti- 300 lt + siūlai pirkėjos, ilgis iki pusės blauzdų su vidutinio pločio kliošu ir ilgomis rankovėmis. man tik nesuprantama, kodėl taip mezgėja nupigino savo darbą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 09, 13:21)
mano kaimynė pas vieną iš buvusių dizainerio mezgėjų neperseniausiai užsisakė moherinukę. kartą nuvažiavo matmenims nuimti ir sekantį jau pasiimti. na ką, "ledinis" darbas, tobulai atitinka figūrą ir kaina priblošianti- 300 lt + siūlai pirkėjos, ilgis iki pusės blauzdų su vidutinio pločio kliošu ir ilgomis rankovėmis. man tik nesuprantama, kodėl taip mezgėja nupigino savo darbą  verysad.gif


Oho, super pigiai g.gif Na aš ir pati už savo megztą sumokėjau apie 350 Lt plius siūlai, ilgis žemiau kelių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 09, 14:21)
mano kaimynė pas vieną iš buvusių dizainerio mezgėjų neperseniausiai užsisakė moherinukę. kartą nuvažiavo matmenims nuimti ir sekantį jau pasiimti. na ką, "ledinis" darbas, tobulai atitinka figūrą ir kaina priblošianti- 300 lt + siūlai pirkėjos, ilgis iki pusės blauzdų su vidutinio pločio kliošu ir ilgomis rankovėmis. man tik nesuprantama, kodėl taip mezgėja nupigino savo darbą  verysad.gif

vau ji gal juokauja kaina tikrai juokingai maza doh.gif
Atsakyti