Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta vestuvinė suknelė (3)

Taip jau yra - as buvau tema su savo darbais padarius - istryne viska sad.gif
Atsakyti
keista jei kirpėjoms, fotografams, vizažistėms leidžiama rodyti savo darbus, o mezgėjoms - ne
Atsakyti
Matyt konkurencija kokiem moderatoriam biggrin.gif

Nes su daug kuo tai vyksta, tarkim kosmetika - avon ir mary kay konsultantai turi savo galybes temu, ir isparduotuve.
o faberlic'o tai istrina istisai. dabar turim tema, kur pardavineti draudziama, tik apie poveiki produkcijos dalinames, ir atsiprasant drebam po kiekvieno pasakymo, kad vel istrins... ziauri nelygybe
Atsakyti
Temos pagyvinimui-idėja iš interneto wub.gif
user posted image
Atsakyti
paziureti biggrin.gif
Atsakyti
Pinigu pirkti ar nuomotis neturejau o ir mano gabaritai neinamo didzio ir man jau 36m. istekejau pirma karta, tai pati nusimezgiau. Ideciau savo suknele bet per daug vietos nuotrauka uzima fotosopo neturiu. pabaigiau tik penktadienio velu vakara ir kita diena su ja i CMS nuejau. Kur galeciau dydi sumazinti
Atsakyti
Įdėk nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, nežinau ar buvo įdėta ši, bet man labai graži:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hazelnut: 03 gruodžio 2010 - 21:41
QUOTE(Forget @ 2010 12 03, 13:52)
Įdėk nuorodą  mirksiukas.gif

Na meginu ideti savo paskutines nakties darba. Aisku jei daugiau laiko butu tai buciau daugiau isbaigusi
Atsakyti
QUOTE(jura1012 @ 2010 12 05, 17:52)
Na meginu ideti savo paskutines nakties darba. Aisku jei daugiau laiko butu tai buciau daugiau isbaigusi

suknytė labai graži, bet norėtusi iš arčiau pamatyti, nes dabar tai nelabai įžiūrėti ką galima lens.gif . Gal pabandyk didesnę foto įkelti
Atsakyti
noretusi didesnio vaizdo ax.gif
Atsakyti
[quote=Lusasita,2010 12 05, 19:51]
noretusi didesnio vaizdo ax.gif



Ideciau ir didesne bet neleidzia nes netelpu i nustatytus remus. vis raso kad per daug vietos uzima. tik tokio dydzio galejau ideti. gal yra kitas budas. neismanau kaip ir daryti. jei kas paprotintu buciau labai dekinga
Atsakyti