Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

Ačiu už pagirimus, čia kolegės bliuskutė, čia ji ir fotografuota.
Atsakyti
Rodausi paprastuka sukniuka megzta is lininiu siuliuku ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2010 08 13, 11:51)
Rodausi paprastuka sukniuka megzta is lininiu siuliuku ax.gif


Labai kuklu-bet kas paprasta-tas ir tobula... biggrin.gif man patinka.
Atsakyti
wub.gif koti, linas... wub.gif wub.gif wub.gif labai miela suknytė thumbup.gif
Atsakyti
grazi paprasta suknute wub.gif ,tik va juostele prie lino tos atlasines as nedeciau rolleyes.gif
bet cia kaip bukle siuliukas,tai lino turbut ne 100 proc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 13 rugpjūčio 2010 - 14:14
Na pagaliau baigiau, vis1 vasarą nėriau prišokdama. Vienu metu kelis darbelius dariau.
Pradžioj maniau kad neriu maudymuką, vėliau, kad palaidinukę, o išėjo- Jūsų teismui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2010 08 13, 16:13)
Na pagaliau baigiau, vis1 vasarą nėriau prišokdama. Vienu metu kelis darbelius dariau.
Pradžioj maniau kad neriu maudymuką, vėliau, kad palaidinukę, o išėjo- Jūsų teismui


Labai grazu thumbup.gif ,tik mano galva,dar reiketu keleta cm ilgio ax.gif ,tada atrodytu tobulai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 08 13, 16:47)
Labai grazu thumbup.gif ,tik mano galva,dar reiketu keleta cm ilgio  ax.gif ,tada atrodytu tobulai mirksiukas.gif


Tai vat tame ir visas reikalas- pabaigiau siūlus... ax.gif
Atsakyti
Koti ir mildute6: labai dailios skuneles. thumbup.gif
mildute6: jei per karscius nesiosi, tai bus gerai ir toks ilgis. O tai siandien tokiu merginu prisiziurejau, kad net vyras atsisukdavo i mane pasiklausti "ten suknele ar naktiniai?" biggrin.gif
Atsakyti
Dekui dekui uz ivertinima.Siuliukai yra linas+medvilne(pagaminti UK) ax.gif Juostele gi galima isiverti kokia norisi,pagal nuotaika,basuciu spalva ar dar ka nors.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koti: 13 rugpjūčio 2010 - 18:14
gal galeciau bir as pasigirt savo darbeliais blush2.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageneturiu foto ant zmogaus nes jau padovanotas biggrin.gifuser posted image cia tikrai ne paskutiniai biggrin.gifuser posted imageuser posted image pirmas trecias laisvi jaigu kam idomu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edwinake: 14 rugpjūčio 2010 - 14:21
QUOTE(edwinake @ 2010 08 14, 15:15)

Geras pasiruosimas žiemai...
Getira- nežinau kaip čia bus su ta suknele... Jei timpas apsivilkt, tai pusė velnio ir šiaip ku palėkt.... Nėriau- tiksliai nežinodama, kas gausis, nes variau iki siūlai baigėsi smile.gif
Atsakyti