Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

atsinešu ir aš...airiškuose nieks nepakomentavo-tai atiduodu jūsų teismui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Žuviuk, suknelė labai gražiai žiurisi ant jūsų thumbup.gif

Atėjau pasirodyti vasarinio darbuko, nerto kartu su kolege. Ji nėrė apačia iki šniuriukų o paskui aš jau visą pabaigiau.
Pvz:
user posted image
ir jau mūsų:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 08 12, 08:56)
atsinešu ir aš...airiškuose nieks nepakomentavo-tai atiduodu jūsų teismui  ax.gif
user posted image

Labai gražu. Nerti moku, bet čia man kosmosas.
Atsakyti
lututė, labai idomiai atrodo!!!
zavin, labai grazu, ir spalva tokia vasariska
Atsakyti
[quote=juodauoga,2010 08 11, 19:18]
Nuostabūs Jūsų darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Pirmasis mano blynukas

Vestuvinė suknelė * Jausmų Žaismas *. Megzta pagal užsakymą


Juodauoga ,fantastiska suknele thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai graziai padaryta
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 08 12, 11:12)
Žuviuk, suknelė labai gražiai žiurisi ant jūsų thumbup.gif

Atėjau pasirodyti vasarinio darbuko, nerto kartu su kolege. Ji nėrė apačia iki šniuriukų o paskui aš jau visą pabaigiau.
Pvz:


4u.gif dailus darbelis

lutuke
as ir dar nesiryztu airiskam mezgimui, idomiai atrodo (man noretusi liemeneles, kad maziau matytusi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 12 rugpjūčio 2010 - 11:01
zavin, labai gražus ir kruopštus darbelis wub.gif t wub.gif kyla klausimas, kuri nešiosit, jei dviese mezgėt biggrin.gif

Juodauoga, suknelė atrodo fantastiškai, tokia nematyta ir originali, nieko neprimenanti wub.gif wub.gif Būt labai įdomu pamatyt ant modeliuko ax.gif

Liniuka, labai kruopštu 4u.gif aš nėriniams iš detalių dar tikriausiai negreit pasiryšiu.... ax.gif

žuviukas, labai dailus ir išpildymas, ir spalva labai skani, ir labai gražiai žiūrisi su juoda pasuknele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 12 rugpjūčio 2010 - 11:23
QUOTE(eya @ 2010 08 12, 12:21)
zavin,  labai gražus ir kruopštus darbelis wub.gif  t wub.gif  kyla klausimas, kuri nešiosit, jei dviese mezgėt biggrin.gif

Juodauoga, suknelė atrodo fantastiškai, tokia nematyta ir originali, nieko neprimenanti wub.gif  wub.gif  Būt labai įdomu pamatyt ant modeliuko ax.gif

Liniuka, labai kruopštu 4u.gif  aš nėriniams iš detalių dar tikriausiai negreit pasiryšiu.... ax.gif

žuviukas, labai dailus ir išpildymas, ir spalva labai skani, ir labai gražiai žiūrisi su juoda pasuknele smile.gif

siaippasukne tamsiai ruda, bet tai ne esme mirksiukas.gif aciu uz pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2010 08 12, 12:00)
4u.gif  dailus darbelis

lutuke
as ir dar nesiryztu airiskam mezgimui, idomiai atrodo (man noretusi liemeneles, kad maziau matytusi)

ten bliuskutė po apačia mirksiukas.gif ...užtat taip keistai ir atrodo-viskas ant skubos fotkinta...bet smagu,kad neišpeikėt,panos 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs Jūsų darbeliai 4u.gif , be galo kruopštūs, taip preciziškai ir dailiai nunerti.... bigsmile.gif bigsmile.gif
Auksarankės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ačiū visoms Merginoms už pagiriamąjį žodį suknelei wub.gif ir asmeniškai Ačiū ilamkai , už geranoriškus ir draugiškus asmeninius patarimus wub.gif

Vestuvės bus žiemą...labai tikiuosi gauti nuotrauką , nes man pačiai irgi labai smalsu kaip suknelė ant Nuotakos atrodys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 12 rugpjūčio 2010 - 14:24
QUOTE(Liniuka @ 2010 08 11, 21:01)
Pirmas pabandymas nerti is motyvu.

labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
oi, ne čia žinutę parašiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitutok: 12 rugpjūčio 2010 - 15:37