Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

Mamyte uogyte - labai, labai dailus darbelis thumbup.gif thumbup.gif
Is kur gaunate tokiu mergyciu-manikeniu? 4u.gif
Atsakyti

Aciu visoms uz pagyrimus mano mergytei ir mano mezginiams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(mileta4 @ 2010 09 16, 10:52)
Mamyte uogyte - labai, labai dailus darbelis  thumbup.gif  thumbup.gif
Is kur gaunate tokiu mergyciu-manikeniu? 4u.gif

Tai kad viena tokia nuosava ir teturiu biggrin.gif

Susapnuota, shemutes neturiu ax.gif nes mezgiau is galvos.O tas "supliusavimas gaunas mezgant paprasciausiai gerom blogom akim. 5geros 5 blogos. ir i virsu mazinant.

benomama, sukneles chemutes neturiu, bet juk cia labai paprasta. Mezgiau nuo virsaus tokia apvalia kaip servetele, kai daejau iki pazastu padalinau akis rankocvem ir likusia dali mezgiau i apacia, pridejau bloguju akiu, kurias vis padauginau kas 10 eiliu.
O kepuryte, numezgus atnara vis dauginau iki puses, o nuo puses mazinau akis. o tuos spalvotus sluoksnius tai numezgiau nedidele atnara o jau kitos spalvos siulais surinkau akis si blogosios pusesprie atnaros pradzios ir mezgiau mazindama. tai ir gaunas toks kaip kopustelis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 09 16, 12:51)

Susapnuota, shemutes neturiu ax.gif  nes mezgiau is galvos.O tas "supliusavimas gaunas mezgant paprasciausiai gerom blogom akim. 5geros 5 blogos. ir i virsu mazinant.

Aciu, uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
pasigirsiu sio ryto darbu smile.gif
Kazkada mezgiau klientei tokia juoda ilga suknele - tunika... Bet kliente nepanoro uz ja moketi..., issisukinejo..., taip ir liko pas mane... Iki sio ryto , kai pasiuliau dukrai ...Ji sumaste, kad jai 23 cm perilga ( nu man irgi ji perilga atrode, bet toks klientes noras buvo doh.gif ) . Tai staigiai nuardziau, uzbaigiau. Staigiai pasuknele nukirpau, atsiuvau . Ir dar nufotkinau... bet jau juoda spalva fotkint doh.gif Nu bet svarbu dukra patenkinta juoda ruba gavusi ir laiminga i paskaitas isleke lotuliukas.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 09 16, 14:54)
pasigirsiu  sio ryto darbu  smile.gif
Kazkada mezgiau klientei tokia juoda ilga suknele - tunika... Bet kliente nepanoro uz ja moketi..., issisukinejo..., taip ir liko pas mane... Iki sio ryto , kai pasiuliau dukrai ...Ji sumaste, kad jai 23 cm perilga ( nu man irgi ji  perilga atrode, bet toks klientes noras buvo doh.gif  ) . Tai staigiai nuardziau, uzbaigiau. Staigiai pasuknele nukirpau, atsiuvau . Ir dar nufotkinau... bet jau  juoda spalva fotkint  doh.gif  Nu bet svarbu dukra patenkinta juoda ruba gavusi ir laiminga i paskaitas isleke  lotuliukas.gif




Labai įdomi ir graži wub.gif
Atsakyti
visoms gerai zinoma sita, tik juoda
Aprasymas
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 09 16, 15:02)
visoms gerai zinoma sita, tik juoda
Aprasymas

Nors ir ne mano nosei tokie mezginiai, bet išsisaugojau, gal kada susikaupsiu tokiam dalykui blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Lusasita: labai daili suknele. smile.gif Teisingiau- super!! O juoda gal lengviau butu fotkinti, jei i manekene butu nukreipta sviesa. Bent jau man taip susimaste.. g.gif
Atsakyti
Liemenės mano mažąjai pupai smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Nėrinukas iš vilnelės šiltai rudens dienai... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Lusasita Šauniai atnaujinai suknutę,gražu thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

jurgičiukas Na ir gražiai papuoši savo mergytę 4u.gif Labai puikios liemenės thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif

Capricorn Puikus nėrinukas-puikiai moteriai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(jurgičiukas @ 2010 09 16, 18:23)
Liemenės mano mažąjai pupai smile.gif



Nu kokios grazios wub.gif wub.gif wub.gif kaip smagu maza pupa puost thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Capricorn @ 2010 09 16, 18:24)
Nėrinukas iš vilnelės šiltai rudens dienai... smile.gif



nu labai graziai atrodote thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti