Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

QUOTE(Ristina @ 2010 09 07, 13:52)
Puošiamės  bigsmile.gif

graži kepurytė 4u.gif - gal galėtumėt atsiūst schemutę kepuriuko mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Lutute,Skralet-aciukas 4u.gif taip apnertos.

Lusasita-labai sauni suknele,tinkanti tokiems orams,super spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2010 09 08, 11:02)
graži kepurytė 4u.gif  - gal galėtumėt atsiūst schemutę kepuriuko mirksiukas.gif  ax.gif

Mezgiau pagal tokią bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti

user posted image

Va: 1 2

Gal kas turi sios palaidinukes didesnes schemas? Neiziuriu blush2.gif
Atsakyti
Getira, Lupita 77, saulėlydis*, ačiu 4u.gif

QUOTE(Jollyk @ 2010 09 07, 15:35)
PanelePrym-labai fainas komplektas ir mergaite sauni 4u.gif

o stai naujienele-baltas ilgas megztukas,beveik kaip paltukas,manau labai tiks dabartiniam vesiam orui... smile.gif

Ačiu 4u.gif
Labai gražus paltukas. Kiek kilometrų siūlų tokiam dalykui suėjo? Aš sau kažko panašaus norėčiau blush2.gif

QUOTE(Lusasita @ 2010 09 07, 18:52)
Pasigirsiu nauja  suknele - sarafaniuku,

Nuo grožio net veidas "aprūko" lotuliukas.gif
Atsakyti


Lusasita, šiandien saulės nėr, tai geriau matosi ir raštas, ir spalva lotuliukas.gif Liab gražu wub.gif
Atsakyti
Merginos , nuostabūs darbeliai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Kai kuriuos net išsižiojus apžiūrinėjau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 08, 12:59)
[b][/b] ačiu 4u.gif
Jollyk-Labai gražus paltukas. Kiek kilometrų siūlų tokiam dalykui suėjo? Aš sau kažko panašaus norėčiau blush2.gif

paneleprym-labai dziaugiuosi,kad patiko... drinks_cheers.gif ax.gif blush2.gif
as sumezgiau apie kilograma...tik apdaila buvo sudetinga,nes virsus kitu rastu,ir paraukimai,ir panerimai...ir pati supranti suderinimas visu siuliu...foto biski 'buitiska' bet lauksiu grazios,zadejo atsiusti... tongue.gif
Atsakyti
Jollyk, labai gražus paltas. Iš plonyčių siūlų atrodo, tikrai labai dailu, ir tie parukimai tokie "laiku ir vietoj" smile.gif

Tuo pačiu pasirodau ir aš, kuo šildausi prieš nedrąsią rudeninę saulytę smile.gif :
user posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 09 08, 14:31)


Nesupratau, jūs savo darbelį čia rodot, ar kažkieno kito, ir schemų didesnių ieškot? Čia pagyrų puodas, čia rodom savo darbelius. Schemų ieškokite prie moteriškų modelių ar raštų temoje.
Atsakyti
Labai, labai, labai gražu... thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 09 07, 14:52)
Puošiamės  bigsmile.gif
user posted image

gal galetumete parasyti kokiai galvytes apimciai sis kepuriukas pagal i deta schema?kokie siuliukai?aciu
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 09 08, 19:36)
Nesupratau, jūs savo darbelį čia rodot, ar kažkieno kito, ir schemų didesnių ieškot? Čia pagyrų puodas, čia rodom savo darbelius. Schemų ieškokite prie moteriškų modelių ar raštų temoje.

Atsiprasau, darbelis ne mano, o Paneles Prym. Ji parode labai grazia bliuzele, tad ir paprasiau schemuciu.
4u.gif
(nelabai turiu laiko ieskoti kitose temelese blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzyte5: 09 rugsėjo 2010 - 09:38