Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

Na,aš vis su savo "airiukais " vargstu...nors,ko gero,reikėtų jau storesnius siūlus pasiimti... ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Lutute-kiek daug darbo čia. Šaunu.
Tik klausimas-tas tinklelis specialiai ten vietomis su didesnėm skylutėm ar kaip?
Ir labiau žiūrėtųsi ant plonos baltos su petnešėlėm palaidinukės, manau.
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2010 09 05, 11:07)
Na,aš vis su savo "airiukais " vargstu...nors,ko gero,reikėtų jau storesnius siūlus pasiimti... ax.gif


Labai grazu!!! wub.gif Storesni siulai palauks, bus nerinukai per artejancias ziemos sventes pasipuosti rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
Mano pagyrumynai biggrin.gif biggrin.gif
Krikstynu suknyte... (yra dar ir kiti priedai, bet krikstynos vyko tik vakar, nieko nerandu, nieko nematau...pasirodau tik suknyte blush2.gif )
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 09 05, 12:19)
Labai grazu!!! wub.gif Storesni siulai palauks, bus nerinukai per artejancias ziemos sventes pasipuosti rolleyes.gif  4u.gif
Papildyta:
Mano pagyrumynai biggrin.gif  biggrin.gif
Krikstynu suknyte... (yra dar ir kiti priedai, bet krikstynos vyko tik vakar, nieko nerandu, nieko nematau...pasirodau tik suknyte  blush2.gif )
user posted image
user posted image
user posted image



Nerealus grozis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 09 05, 11:19)
Labai grazu!!! wub.gif Storesni siulai palauks, bus nerinukai per artejancias ziemos sventes pasipuosti rolleyes.gif  4u.gif
Papildyta:
Mano pagyrumynai biggrin.gif  biggrin.gif
Krikstynu suknyte... (yra dar ir kiti priedai, bet krikstynos vyko tik vakar, nieko nerandu, nieko nematau...pasirodau tik suknyte  blush2.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

Labai orginali thumbup.gif
Atsakyti
enary,labai grazi suknyte thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 09 05, 11:19)
Mano pagyrumynai biggrin.gif  biggrin.gif
Krikstynu suknyte... (yra dar ir kiti priedai, bet krikstynos vyko tik vakar, nieko nerandu, nieko nematau...pasirodau tik suknyte  blush2.gif )


Labai graži ir išskirtinė suknutė...nes daugumas labai panašios... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 09 05, 11:14)
Lutute-kiek daug darbo čia. Šaunu.
Tik klausimas-tas tinklelis specialiai ten vietomis su didesnėm skylutėm ar kaip?
Ir labiau žiūrėtųsi ant plonos baltos su petnešėlėm palaidinukės, manau.

Dėl darbo-tai jau taip...didesnės skylutės kažkaip savaime gavos,bet manau,kad taip ir geriau-ne taip nuobodžiai tas tinklas atrodo ax.gif
O tokios palaidinukės kaip tik ir neturiu... tongue.gif
Atsakyti
Enary, kaip visada, kruopštumo aukštas lygis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 rugsėjo 2010 - 11:14
Enary - puiki suknele wub.gif tie airiski papuosimai fantastiski wub.gif
Atsakyti
Nuostabi suknytė 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti