Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

QUOTE(desrele-lt @ 2010 08 27, 12:01)
Ligvita, labai labai labai daili suknute, kaip ir jusu visi darbeliai thumbup.gif wub.gif  Mane sudomino geles, kaip jas mezgete? Kaip formavote? Galvoju visai graziai atrodytu tokia man ant salio rudeniui  4u.gif


Rožytės ( g.gif g.gif ) mezgamos 5 virbalais. Apmezti 40a, jas padalinti ant 4 virbalų po 10a ant virbalo. Megzti gerosiomis akimis aplink kas 10 eilę ant kiekvieno virbalo pridedant po 1a 6 kartus =64a. Numezgus 38cm, mezginį laisvai užbaigti. Per siaurąjį kraštą perverti siūlą ir jį paraukti. Paskui formuoti gėlę.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 27, 09:16)
Dar viena naujienele, ant pakabos aisku vaizdo nulis, bet apsirengus tikrai super atrodo
user posted imageuser posted image

Bastinga, zuviuk, jusu suknutes fantastiskos, net zandikauli susuko is pavydo, nes as niekada tokiu nenunerciau. smile.gif

labai grazu, o svarbiausia labai "sviezia" ir idomu.. thumbup.gif
Atsakyti
Labai graži. Tik aš nedaryčiau tokių sunkių rožių. Panaudočiau petukų raštą. Gal išeitl kokios ramunės ar dar kas nors.
Atsakyti
ir as giriuosi,siek tiek kitokia nei visos mano mocherinukes ax.gif DVIGUBO SAULES KLIOSO doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliuteee labai graži suknelė wub.gif Apsirengus grožis bus dar didesnis drinks_cheers.gif
Gal gali pasakyti kaip apsiskaičiavai akis dvigubam kliošui? Kiek ir kokio sunaudojai siūlo? Kaip padaryta apačios apdaila(nes atrodo lyg žemu stulpiuku paskutinės eilės apnertos ir tokios standesnės, ar man jau vaidenasi?
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee kaip visad thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai graži suknytė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aelitka: 28 rugpjūčio 2010 - 11:03
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 28, 07:18)
Viliuteee labai graži suknelė wub.gif Apsirengus grožis bus dar didesnis drinks_cheers.gif
Gal gali pasakyti kaip apsiskaičiavai akis dvigubam kliošui? Kiek ir kokio sunaudojai siūlo? Kaip padaryta apačios apdaila(nes atrodo lyg žemu stulpiuku paskutinės eilės apnertos ir tokios standesnės, ar man jau vaidenasi?
Ačiū už atsakymus 4u.gif



norint dvigubo klioso pradedama kaip iprastai nuo 90-100 akiu,tik imama beveik dvigubai daugiau motyvu nei staltieseje,o kad akiu susidarytu butent tiek,pradedame megzti nuo auksciau,ne nuo kokios 15 ar 20 ar 25 eiles,o nuo kokios 7 ar netgi 5-os.apnerta paprastom pynelem is 6 kilpu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 28 rugpjūčio 2010 - 16:01
kepuriukas

user posted image
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Atbegau pasirodyti su pagaliau baigtu dekuciu savo mazutei ax.gif blush2.gif
Liko tik prisiuti pamusaliuka thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Viliuteee, labai jau puošnu tas dvigubas kliošas. Tik siūlų ir darbelio sąnaudos didžiulės.
Atsakyti
Sveikos!

noriu pasigirti savo mazyles suknyte:)
user posted image

poza gal ir idomi, bet cia geriausiai matosi suknyte ir kepuriuko fragmentas (gelytes sujungtos tinkleliu ir su platoku krasteliu) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 29 rugpjūčio 2010 - 12:07
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 28, 17:00)
norint dvigubo klioso pradedama kaip iprastai nuo 90-100 akiu,tik imama beveik dvigubai daugiau motyvu nei staltieseje,o kad akiu susidarytu butent tiek,pradedame megzti nuo auksciau,ne nuo kokios 15 ar 20 ar 25 eiles,o nuo kokios 7 ar netgi 5-os.apnerta paprastom pynelem is 6 kilpu

Ačiū už atsakymus, tik dar parašyk kiek maždaug suvalgė siūlo servetėlinė dvikliošinė dalis mirksiukas.gif
Atsakyti