Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 27, 09:32)
klausimas ir del manes... ar as nunerciau, bet reiks kada pabansdyti. Mano zaliaja nere mano Mama wub.gif

O tavoji suknele, ypac jos rozes laaaabai idomiai atrodo - lauksim vaizdo ant monekenes thumbup.gif

nu va, as itariau, kad kazka busiu praleidusi biggrin.gif nes lyg kazkurioj temoj buvo uzkliuve, kad nori pabandyti airiskus nerinius. O dabar ziuriu bac toookia suknute ir taip gret.... tai vien nuo to is pavydo sutraukt gali lotuliukas.gif
perduok mamai wub.gif wub.gif wub.gif (nes zodziu neradau susizavejimui perteikt)

Pas mane cia kaip ir liemene ar sarafanas. As ji vadinu "ruzavas daiktas" Labai tikiuosi, kad monekene nepasikuklins pasirodyt.
Atsakyti
Ligvita, nuostabi suknelė thumbup.gif wub.gif aš tokios juodos norėčiau smile.gif o kiek gramų siūlų jai suregzti sunaudojai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2010 08 27, 11:13)
Ligvita, nuostabi suknelė  thumbup.gif  wub.gif  aš tokios juodos norėčiau smile.gif o kiek gramų siūlų jai suregzti sunaudojai? mirksiukas.gif

4,5 matkiuko po 100g. Geles nemazai suvalgo
Atsakyti
Ligvita , Jūsų suknelė kaip visad thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Labai originaliai gėlės atrodo. Lauksim nuotraukos ant modeliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
giriuos blush2.gif
user posted image

čia spalvos tikros biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ligvita, labai labai labai daili suknute, kaip ir jusu visi darbeliai thumbup.gif wub.gif Mane sudomino geles, kaip jas mezgete? Kaip formavote? Galvoju visai graziai atrodytu tokia man ant salio rudeniui 4u.gif

fishke, labai grazi suknele, super thumbup.gif wub.gif Idomu kaip ant modeliuko atrodytu thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai labai grazi suknytė ir mergytė smile.gif 4u.gif

QUOTE(bastinga @ 2010 08 09, 13:48)
Ilamka, suknelė tikrai įspūdinga 4u.gif daug darbo ir kruopštumo įdėta. Moteris atrodė labai labai gražiai.

Noriu pasirodyti, kaip atrodė mano dukrytė savo gimimo dienąblush2.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 27, 08:16)
Dar viena naujienele, ant pakabos aisku vaizdo nulis, bet apsirengus tikrai super atrodo
user posted imageuser posted image



Tai apsirenkit ir pasirodykit smile.gif , įdomu kaip apsirengus g.gif
Atsakyti
nu ir man reikia gal cia pasigirti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Ligvita, viskas būt liuks, tik tos rožės, ypač apatinės, matosi kaip sveria mezginį ir nori "virsti"...įdomu bus pamatyti galutinį vaizdą, gal pamušalas koks kaip kliošas, pakeliantis bus ir prilaikys jas? Kol kas neįsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 27, 13:36)
Ligvita, viskas būt liuks, tik tos rožės, ypač apatinės, matosi kaip sveria mezginį ir nori "virsti"...įdomu bus pamatyti galutinį vaizdą, gal pamušalas koks kaip kliošas, pakeliantis bus ir prilaikys jas? Kol kas neįsivaizduoju g.gif

Aha, sveria sad.gif
Nezinau kaip ta drabuzi nesios. Jei kaip suknute su pamusalu, tai nieko, bet jei kaip liemene ant kelniu g.gif
Is savo puses padariau viska ka galejau, kad kuo maziau svertu
Atsakyti
Bastingos suknyte thumbup.gif wub.gif
QUOTE(fishke @ 2010 08 27, 11:58)
giriuos  blush2.gif
[img]http://images9.fotki.com/v1603/photos/0/1188680/8721052/visko006-vi.jpg

nereali.. wub.gif gal galima but schemute? ax.gif
Atsakyti