Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

editamazoji, ale vyras ne tik gražiai neria , mezga, bet ir skonį turi biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 08 25, 16:20)
editamazoji, ale vyras ne tik gražiai neria , mezga, bet ir skonį turi biggrin.gif  drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif
Tikrai šaunuolis! 4u.gif
Atsakyti
Paskutinis vasariskas darbelis smile.gif. nuo siol imu virbalus ir vilnonius siulus
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vit: 25 rugpjūčio 2010 - 16:51
QUOTE(sphinx @ 2010 08 25, 11:23)
Kaip gražu! bigsmile.gif Auksarankis vyras mirksiukas.gif

QUOTE(rnikole @ 2010 08 25, 11:26)
labai grazuz darbas, saunuolis tavo vyras smile.gif

QUOTE(Getira @ 2010 08 25, 14:57)
Ar tai cia tavo vyras taip graziai nunere? Nu, negaliu patiketi, nes labai kruopstus darbas. smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(liniukass @ 2010 08 25, 16:15)
drinks_cheers.gif
Tikrai šaunuolis! 4u.gif

Ačiū už įvertinimą ir pagyras, būtinai perduosiu.
QUOTE(stewie @ 2010 08 25, 15:20)
editamazoji, ale vyras ne tik gražiai neria , mezga, bet ir skonį turi biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Ačiū už pagyrimą tik apie kokį skonį Jūs čia? Apie spalvų suderinimą? Na vistiek ačiū.
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 08 22, 22:24)
Nu ir prisižiūrėjau grožių, net akys raibsta  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , tikrai visos be išimties vertos kuo geriausių žodžių - ŠAUNUOLĖS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Pasigirsiu  blush2.gif  ir aš vienu iš paskutinių darbelių - komplektukas rugsėjo 1 . Smagu, kad šiandien gavau nuotraukytes  ax.gif

user posted image



fantastika
Atsakyti
L@imužė- jau koks geras aguonų derinys- jėga - net pasikraut geros nuotaikos galima
Viliuteee- vyriškas megztinis ir dar su kapišonu- thumbup.gif
Rnikole- pažėrei puikių darbelių
*zuikulis*- kuo toliau tuo labiau man ta suknelė patinka- šaunu
Editamažoji- jau Jūsų vyro rankos--- retas kuris taip sugeba thumbup.gif
Lusasita- na kad ir kaip Jums būtų atsibodę tie krikštynų komplektukai- gražūs jie man nors tu ką
Vienos merginos servetėlės taip pat patiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildute6: 26 rugpjūčio 2010 - 08:04
Labutis visoms auksarankėms 4u.gif Ateinu pasirodyti jūsų teismui su naujausiu darbeliu-kostiumėliu.
user posted image
Atsakyti
Mildute6,nu kad man tai neatsibode dar. ax.gif Kiekviena mezgu viskitokiaservetele, ojasmegzt man labai patinka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 08 26, 14:19)
Labutis visoms auksarankėms  4u.gif  Ateinu pasirodyti jūsų teismui su naujausiu darbeliu-kostiumėliu.
user posted image

Labai grazu, ziurint tik i nuotrauka atrodo, kad suknele, taip dailiai susilieja mirksiukas.gif
Atsakyti

jurgiciukai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
IngridaGal, Jurgitana ačiū už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 08 26, 14:19)
Labutis visoms auksarankėms  4u.gif  Ateinu pasirodyti jūsų teismui su naujausiu darbeliu-kostiumėliu.

niu tikrai dailu wub.gif

ir as noriu visko daug ir grazaus, bet neturiu laiko megzti... verysad.gif cry.gif max 2-3 vakarai per savaite cry.gif cry.gif pasiguodziau cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 26 rugpjūčio 2010 - 14:11