Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

aciu 4u.gif
modelis ir man labai grazus,daviau klientui rinktis is daugelio ideju,o asitas buvo pirmas,net neabejojau,kad ji pasirinks.Ir mano abu sunus jau eileje tokio laukia-vienas juodo,kitas balto.
Tik ant manekeno maniskis nelabai kaip ziurisi,sutises kazkoks g.gif .Ant zmogaus visai kitaip atrode,tik dar be apdailos buvo ir nepadariau nuotraukos,tikiuosi atsius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 08 22, 20:24)
Nu ir prisižiūrėjau grožių, net akys raibsta  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , tikrai visos be išimties vertos kuo geriausių žodžių - ŠAUNUOLĖS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Pasigirsiu  blush2.gif  ir aš vienu iš paskutinių darbelių - komplektukas rugsėjo 1 . Smagu, kad šiandien gavau nuotraukytes  ax.gif

user posted image

Pamačiau ir nugriuvau, kaip gražu, be galo gražus komplektukas bigsmile.gif
Atsakyti
Viliutee, kaip gerai, kad paroei megztuka. jauciu, ka ir mano sunui toks patiks thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 23, 12:37)
Viliutee, kaip gerai, kad paroei megztuka. jauciu, ka ir mano sunui toks patiks  thumbup.gif  thumbup.gif


99 proc garantuoju,kad patiks biggrin.gif
Atsakyti
Ir as noreciau pasigirti darbeliais blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 10:57)
nevardinsiu ,o visas vienu zodziu pagirsiuSAUNUOLES

as giriuosi jaukitoje temeleje rodytu vyrisku megztuku ant moterisko manekeno biggrin.gif ir cia paprasysiu nematyti nuo lyginimo pataskytu demiu, blush2.gif pati tik nuotraukoje pamaciau,o perfotografuoti nebeturiu ko g.gif
user posted image
user posted image
ORIGINALAS(is storesniu siulu ir spalva grazesne,nes pilka biggrin.gif )
user posted image


Labai grazus megztukas, o gal negaila schemutes, nes jau vyras uzmate ir liepe megzti jam toki smile.gif
Atsakyti
Na jau niekuo nenustebinsiu ax.gif

Dar vienas mocherinis ( jau šeštasis šiais metais ) krikštynų komplektėlis wub.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2010 08 23, 16:21)
Labai grazus megztukas, o gal negaila schemutes, nes jau vyras uzmate ir liepe megzti jam toki smile.gif


TIKRAI TIKRAI be schemos mezgiau.tik sita nuotrauka ir turejau.Bet cia taip aiskiai viskas matosi,kad jokios schemos ir nereikia,norint net akis galima susiskaiciuoti.jei turit kokiu klausimu,klauskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 10:57)
nevardinsiu ,o visas vienu zodziu pagirsiuSAUNUOLES

as giriuosi jaukitoje temeleje rodytu vyrisku megztuku ant moterisko manekeno biggrin.gif ir cia paprasysiu nematyti nuo lyginimo pataskytu demiu, blush2.gif pati tik nuotraukoje pamaciau,o perfotografuoti nebeturiu ko g.gif


Viliuteee koks grazuolis sitas megztinis thumbup.gif
As manau,kad daug kas pasirinks megsti si fainuoli megztuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 17:10)
TIKRAI TIKRAI be schemos mezgiau.tik sita nuotrauka ir turejau.Bet cia taip aiskiai viskas matosi,kad jokios schemos ir nereikia,norint net akis galima susiskaiciuoti.jei turit kokiu klausimu,klauskit smile.gif

Rastas gan aiskus, o su kapisonu nesu susidurusi, gal turit kokia schemute ar aprasyma, kaip jis daromas ax.gif
Atsakyti
Viliute labai fainas megztinis. O iš kokių siūlų mezgėte?
Lusasita labai gražus komplektukas
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2010 08 23, 20:24)
Viliute labai fainas megztinis. O iš kokių siūlų mezgėte?
Lusasita labai gražus komplektukas


mezgiau is NAKO,nors geriau butu storesni ax.gif
Atsakyti