Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

Na jau rodyti darbeliai. ir mano palaidine ir dukrytes suknele blush2.gif . Bet taip atrodo efektingiausiai ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 21, 22:35)
Na jau rodyti darbeliai. ir mano palaidine ir dukrytes suknele blush2.gif . Bet taip atrodo efektingiausiai ax.gif


Wau kaip grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir kaip idomiai nunerta,cia turbut su liniuote neriasi,arba jau man doh.gif
Atsakyti
mamyte uogyte, jusu darbeliai kaip visada stulbinatys thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susapnuota: 22 rugpjūčio 2010 - 09:32
Viliuteee jau jūsų darbeliai blink.gif tai kiek reik laiko parleisti mezgant neriant , kad tiek grožybių prikurti nu ir kantrybė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 08 21, 21:35)
Na jau rodyti darbeliai. ir mano palaidine ir dukrytes suknele blush2.gif . Bet taip atrodo efektingiausiai ax.gif


Labai gražus darbai thumbup.gif gal galite įdėti kokią nuorodą kaip nerti megztuką iš tokių kilpų g.gif Labai ačiū blush2.gif
Atsakyti
Prie suknytes nuneriau ir bolero is motyvu.

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Mamytė uogytė labai fantastiškai atrodo thumbup.gif
Ir aš atėjau su sijonuku dukrytės
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu ir prisižiūrėjau grožių, net akys raibsta wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , tikrai visos be išimties vertos kuo geriausių žodžių - ŠAUNUOLĖS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Pasigirsiu blush2.gif ir aš vienu iš paskutinių darbelių - komplektukas rugsėjo 1 . Smagu, kad šiandien gavau nuotraukytes ax.gif

user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyrimus 4u.gif

norwa, cia tikrai nerta su linuote smile.gif


saulemeile, turiu nuludint nes nuorodeles neturiu. Kazka maciau, kazka girdejau, pabandziau ir isejo smile.gif O cia labai paprasta, isneri juostele,antra eijute nerdama kabini i kiekviena aki ir neri kilpele ant linuotes, paskui nusmaukus atsargiai neri zema stulpeli i kiekviena kilpele, isneri viena eilute zemu stulpeliu ir vel neri kilputes ant linuotes.

liepa50, jau norejau klausti ar tik zurnalais dalinates ar ir pati neriat mezgat?
va ir turiu puiku vaizdini atsakyma. thumbup.gif labai saunus darbelias. Ir didelis ACIU uz zurnaliukus. mirksiukas.gif

zavin, nuostabus sijonukas thumbup.gif
L@imužė, zavingas komplektukas. wub.gif
Atsakyti
mamyteuogyte-nuostabios spalvos ir puikus modeliai wub.gif
laimuzes-labai puosni suknele,kaip graziai atrodo tos geles thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
nevardinsiu ,o visas vienu zodziu pagirsiuSAUNUOLES

as giriuosi jaukitoje temeleje rodytu vyrisku megztuku ant moterisko manekeno biggrin.gif ir cia paprasysiu nematyti nuo lyginimo pataskytu demiu, blush2.gif pati tik nuotraukoje pamaciau,o perfotografuoti nebeturiu ko g.gif
user posted image
user posted image
ORIGINALAS(is storesniu siulu ir spalva grazesne,nes pilka biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 23, 10:57)

vienas graziausiu matytu vyrisku megztuku thumbup.gif
Atsakyti