Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

bastinga, aciu, labai man tavo pagyros malonios
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 08 19, 09:29)
Labai labai graži bliuskutė ir puikiai tau tinka 4u.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
noriu pasveikinti blush2.gif
Žuviuką, Zuzaną*, Bielrą, Amadę, ADREV, mazge1979 4u.gif

labai labai Capricon, Ligvitą 4u.gif 4u.gif

visada prisimename Viliuteee 4u.gif

o Bastingos darbelių jau pasigedome, norėtumėm mes visos užmesti akelę blush2.gif 4u.gif


o čia pasirodom su Krikšto suknele ax.gif

user posted image user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū Jauki.suknele 4u.gif
Krikšto suknutė "suskambėjo" kitaip-medaus spalvos kaspinas labai dera thumbup.gif Tikiuosi bus nuotraukų ir ant modeliuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 19, 15:11)
Ačiū Jauki.suknele 4u.gif
Krikšto suknutė "suskambėjo" kitaip-medaus spalvos kaspinas labai dera thumbup.gif Tikiuosi bus nuotraukų ir ant modeliuko smile.gif


flirt.gif ačiū 4u.gif

o dėl nuotraukytės - labai tikiuosi, kad Mažosios mama atsiųs..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauki.suknele: 19 rugpjūčio 2010 - 14:16
Ačiū, Jauki.suknele. Tavo suknutė taip pat labai daili ir taip gražai pateikta smile.gif
Atsakyti
ačiū, jauki.suknele.

tavo suknytė labai labai graži wub.gif
Atsakyti
jauki.suknele,labai malonu,kad ir mane prisimenate,o jusu darbelis labai mielas.tai dar vienas irodymas,kad krtiksto rubeliams puosti tinka bet kokia spalva. thumbup.gif
o cia dar viena mano ratukine

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 19, 16:11)

kada jūs tiek spėjat numegzt? vien už tai jau medalis, o kur dar grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jauki.suknele @ 2010 08 19, 14:53)
noriu pasveikinti  blush2.gif

aciu uz sveikinimus:4u:
norejau pagirti sios sukneles visuma, nes ji uzburianti. Pateikimas be priekaistu thumbup.gif modelis ir kuklus ir puosnus thumbup.gif geltonas kaspinas - originalu ir nematyta, bet uztat kokia siluma ir jaukumas sklinda wub.gif rastelis labai tinkamas prie modelio ir idejos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jauki.suknele @ 2010 08 19, 14:53)

o Bastingos darbelių jau pasigedome, norėtumėm mes visos užmesti akelę  blush2.gif  4u.gif
o čia pasirodom su Krikšto suknele  ax.gif


Tavo megzta suknutė labai daili, netradiciška, ir spalva parinkta nauja, toks visai naujas krikšto suknelės sprendimas.

Malonu, kad pasigendama mano darbelių ax.gif o atrodo visai neseniai įkėliau naujieną,tai buvo 15dieną. ax.gif o šiandien jau 19!, ech, kad neina taip spėti visko, kaip norėtųsi.

Keliu dar vieną šiokią tokią naujieną blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
nesuprantu ar cia sijonas toks linksma, ar jo seimininke ji pralinksmino wub.gif dailu - nieko nepridursi cool.gif
Atsakyti