Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

QUOTE(Ligvita @ 2010 08 17, 23:19)
Pasirodysiu ir cia

koks grozis ir elegancija wub.gif ir labai skoningos detales thumbup.gif nieko nekeisciau - rengciausi ir iskelus galva vaiksciociau cool.gif

QUOTE(remda @ 2010 08 17, 23:45)
rodausi ir as dar ir cia negaliu pati atsidziaugt savo kuriniu blush2.gif

gruzus darbelis thumbup.gif o kai pati mama nuneria savo mazylei, taijis dar labiau pagrazeja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2010 08 18, 08:35)
Ligvita, labai graži suknelė, o priderinti aksesuarai padarė ją dar originalesnę  bigsmile.gif


Ir visiskai pakeite jos vaizda smile.gif As atiduodama maciau ja vienokia, o cia ji visiskai kitokia smile.gif Labai smagu kai tavo pacios mezginys tave nustebina smile.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 08 18, 08:48)
Ačiū smile.gif
Daili suknutė thumbup.gif Tiesiog žavus derinys bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif Daug ką lemia tinkami aksesuarai drinks_cheers.gif
Kad labai gražu ir yra thumbup.gif



QUOTE(meskute231 @ 2010 08 18, 08:49)

ligvita super kūrinukas, tai gražiausias variantas kiek mačius (iki šiol Lelu variantas buvo gražiausias) 4u.gif


Ups... net susinepatoginau. Man irgi Lelu variantas labai patiko. Ir isvis ji man aukstos klases meistre, tai kai taip sulyginai net nejauku truputi pasidare...
Papildyta:
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 18, 08:57)
koks grozis ir elegancija  wub.gif ir labai skoningos detales thumbup.gif nieko nekeisciau - rengciausi ir iskelus galva vaiksciociau  cool.gif

Na uz aksesuarus visi komplimentai klientei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 08 18, 09:57)
koks grozis ir elegancija  wub.gif ir labai skoningos detales thumbup.gif nieko nekeisciau - rengciausi ir iskelus galva vaiksciociau  cool.gif
gruzus darbelis thumbup.gif o kai pati mama nuneria savo mazylei, taijis dar labiau pagrazeja  thumbup.gif

oi ne cia ne savo vaiku o savo sesutei neriau
Atsakyti
Dar viena naujienele ... tik nuotrauka praskydusi kiek gavosi...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 08 17, 17:04)
siaip uzsiimu dekupazu, bet laisvu laiku truputi paimu ir mezgini i rankas.Sia lovatiese mezgiau beveik metus, net geda rasyti, bet ji man miela.Ir siaip pamezgineju 4u.gif


lovatieses grozhis tikrai neapsakomas wub.gif wub.gif wub.gif
ir pati tokios uzhsinorejau, tik su mano dabartiniais tempas ir lovos dydzhiu man ne penkmechio turbut neuzhtektu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 18, 09:03)
Ir visiskai pakeite jos vaizda smile.gif As atiduodama maciau ja vienokia, o cia ji visiskai kitokia smile.gif Labai smagu kai tavo pacios mezginys tave nustebina smile.gif
Ups... net susinepatoginau. Man irgi Lelu variantas labai patiko. Ir isvis ji man aukstos klases meistre, tai kai taip sulyginai net nejauku truputi pasidare...
Papildyta:

Na uz aksesuarus visi komplimentai klientei smile.gif

vien aseksuarai tokio vaizdo neduotu mirksiukas.gif nepriekaistongas atlikimas thumbup.gif modelio prei figuros pritaikymas manau jums teko wink.gif mano galva labai tinkamoj vietoj kaspino iverimas yra ir ilgis tinkamas thumbup.gif na zodziu, kai profesionalas daro ir jo nuomones klauso klinetas pridedamas savus skoningus norus ir mintis, tai ir gaunas tok nepriekaistingas vaizdas thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(remda @ 2010 08 18, 09:30)
oi ne cia ne savo vaiku o savo sesutei neriau

tai isvis fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 17, 12:50)

Grazu

QUOTE(ADREV @ 2010 08 17, 17:04)

Lovatiesė- be žodžių ir spalvos mano akiai, gražiai dera wub.gif
Atsakyti
ADREV ir Ligvita - darbai nuostabūs. Negaliu atsižiūrėt thumbup.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad patiko.O kvadratelius susiuvau, nes bandziau apnerti, tai gaunasi rombai, tai ardziau ir siuvau rankomis mad.gif mad.gif Nu mezgiau tikrai ilgai doh.gif
Papildyta:
[quote=Ligvita,2010 08 17, 23:19]
Pasirodysiu ir cia
[img]http://mezgimas.webs.com/photos/Sukneles/untitled2.JPG[/
superine suknute thumbup.gif
Atsakyti
labai gražūs darbeliai. wub.gif
čia mano blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 08 17, 22:19)
Pasirodysiu ir cia



labai labai grazu thumbup.gif ir irodymas, kad neuztenka vien grazaus mezginio, reikia suderint visuma, kad atrodytu puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 17, 16:19)

Labai labai graži bliuskutė ir puikiai tau tinka 4u.gif

ANDREV-šaunuolė, kad imi įgyvendinti savo tokius užmanymus 4u.gif lenkiu galvą mirksiukas.gif

Ligvita
-suknutė tokia elegantiška, švelni, manyčiau labai gerai atspindi klientės būdą.
Atsakyti