Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr.11

Capricorn, labai daili bliuzelė, geras vasaros darbų užbaigimas thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs visų darbai. bet kam reikia cituoti ištisas paklodes foto, tai niekaip nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 08 17, 13:02)
Super grožis  4u.gif , gal ir aš kitą vasarą tokią nusinersiu

ačiū biggrin.gif

QUOTE(laumar @ 2010 08 17, 13:30)
koookia bliuskute graži  wub.gif  wub.gif , gal raštelį galėtum įmesti blush2.gif Noriu suknelės viršų tokį nerti , o padurkus šilkinius, plevenančius prisiūti  wub.gif  wub.gif

raštelis yra šitas:
http://picasaweb.goo...231455752794034

QUOTE(kribut @ 2010 08 17, 13:40)
labai grazu  wub.gif
kokie cia siuliukai? ir kiek sunaudojai?

Siūliukai Eva cotonex 5 ( http://www.siulai.eu...;category_id=27 ), sunaudojau vieną ir dar trečdalį kito matkiuko.

QUOTE(stewie @ 2010 08 17, 14:53)
Capricorn, labai daili bliuzelė, geras vasaros darbų užbaigimas thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

Dėkum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 17, 12:50)
Paskutinis vasaros pasispardymas biggrin.gif
Vienu kampu...
user posted image
Ir kitu...
user posted image



Suuuuuuuuuuuper paskutinis vasaros pasispardymas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai daili ir manikenė, ir jos bliuskelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 08 17, 16:11)
Suuuuuuuuuuuper paskutinis vasaros pasispardymas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Labai daili ir manikenė, ir jos bliuskelė 4u.gif

ačiū ačiū, turbūt labiausia už įvardytą manekeniškumą biggrin.gif
Atsakyti
siaip uzsiimu dekupazu, bet laisvu laiku truputi paimu ir mezgini i rankas.Sia lovatiese mezgiau beveik metus, net geda rasyti, bet ji man miela.Ir siaip pamezgineju 4u.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nu nieko sau darbuko dydis. blink.gif Kažkas nerealaus...ir dar iš kvadratukų nertas...man čia butų koks tai penkmečio darbas, nes megstuką iš atskirų gėlyčių neriu jau antrus metus. Super super super drinks_cheers.gif
...ir dar apie techniką noriu paklausti - tie kvadratukai susiūti ar sunerti?
Atsakyti
Kokia lovatiesė..... mega_shok.gif swoon.gif Šakės.. nerealiai gražu.... wub.gif ir ypač spalvytės.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 08 17, 17:04)

Lovatiesė... wub.gif aina peklun kiek čia kantrybės reikėjo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 08 17, 16:04)


Nuostabi lovatiesė, už kantrybę - 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 08 17, 17:04)
siaip uzsiimu dekupazu, bet laisvu laiku truputi paimu ir mezgini i rankas.Sia lovatiese mezgiau beveik metus, net geda rasyti, bet ji man miela.Ir siaip pamezgineju 4u.gif

nu as tai bijociau ant tokio grozio net prisest unsure.gif ir kitiems neleisciau lotuliukas.gif lova butu kaip is muziejaus lotuliukas.gif nes nu gi per grazu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Capricorn @ 2010 08 17, 12:50)
Paskutinis vasaros pasispardymas biggrin.gif
Vienu kampu...
Ir kitu...

eina sau blink.gif uzpavydejau ir bliuskes ir figuros unsure.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 rugpjūčio 2010 - 17:44
Jau lovatiesės grooooooožis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , trūksta žodžių 4u.gif
Atsakyti