Įkraunama...
Įkraunama...

Informaciniai tinklapiai, parduotuvės

dar vakar atradau kad yra skyriukas karoliuku ir siaip visoku priedu dainavos turguje (kaune) gal kuriai nors sita info tiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _kristinele_: 28 rugpjūčio 2010 - 11:29
QUOTE(cindy @ 2010 08 28, 10:40)
mvstudija.lt arba rankdarbiai.com

bet kokybiški tik maži karoliukai Myiuki mirksiukas.gif



QUOTE(exDaiva @ 2010 08 28, 11:04)
As daug cekisko biserio uzsipirkau Rankdarbiai.com - vienas kitas nelygus karoliukas pasitaiko, geris ir grozis po kinietisku.
Japoniski labai grazus, ale ir brangus ir beje kai norejau uzsisakyti japonisku is Rankdarbiu, jie turejo tik po labai mazai, tai net nepirkau. Dabar dar uzsisakiau susni TOHO biserio is Akmeneliai.com, bet kainos aisku  doh.gif  - ale ir splavos ir kokybe  mmm :-)


Ačiū, ko gero bandysiu arba akmenėliuose arba rankdarbiuose pirkt, nedaug jų tenaudoju tai dėl kainų amnau nieko baisaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Susidėliojusi mozaika @ 2010 08 28, 13:09)
Ačiū, ko gero bandysiu arba akmenėliuose arba rankdarbiuose pirkt, nedaug jų tenaudoju tai dėl kainų amnau nieko baisaus  smile.gif



o gal kuri nors zinote kur yra didelis klipsiuku pasirinkimas?
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif kazkurioj temelej skaiciau apie parduotuve vilniuj stikliu gatvej, tai gal kuri pasakytu kur tiksliau ji yra ax.gif nes kiek ten vaiksciojus esu kazkaip nepastebejau ne karto g.gif ir gal zinot ar dirbs ji sekmadieni? kitas klausimas: kur vilniuje rasti sutazo juosteliu? kad ir kainos nesikandziotu ir pasirinkimo butu bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri kur užmatė pasidabruotų spaustukų 1,5 mm apvalių t.y. ne vamzdelių? 2mm tai visur pilna, o 1,5 burbuliukų nerandu.
Atsakyti
Merginos, gal netycia zinot kur galeciau gauti zalvario ar sendinto metalo spalvos grandinele ilga? ax.gif Jau nezinau kiek internetiniu puslapiu perziurejau, bet nerandu verysad.gif Ilgos tik aukso spalvos, o man tinkamos vos po 10cm.
Atsakyti
QUOTE(Anelle @ 2010 09 03, 18:33)
Merginos, gal netycia zinot kur galeciau gauti zalvario ar sendinto metalo spalvos grandinele ilga? ax.gif Jau nezinau kiek internetiniu puslapiu perziurejau, bet nerandu verysad.gif Ilgos tik aukso spalvos, o man tinkamos vos po 10cm.

o sujungti kelių neitų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anelle @ 2010 09 03, 18:33)
Merginos, gal netycia zinot kur galeciau gauti zalvario ar sendinto metalo spalvos grandinele ilga? ax.gif Jau nezinau kiek internetiniu puslapiu perziurejau, bet nerandu verysad.gif Ilgos tik aukso spalvos, o man tinkamos vos po 10cm.

siaip daznai nors kaina ir buna uz 10 cm, bet perkant didesni kieki gauni nesukarpyta - pabandyk pasiteiraut... Gal imanomas toks variantas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anelle @ 2010 09 03, 19:33)
Merginos, gal netycia zinot kur galeciau gauti zalvario ar sendinto metalo spalvos grandinele ilga? ax.gif Jau nezinau kiek internetiniu puslapiu perziurejau, bet nerandu verysad.gif Ilgos tik aukso spalvos, o man tinkamos vos po 10cm.


Anelle, štai čia pažiūrėk -
grandineles 1,
grandinėlės 2,
grandinėlės 3
mirksiukas.gif
P.S. 1,5mm spaustukus jau radau.
Atsakyti
QUOTE(sauliuke5 @ 2010 08 28, 19:11)
o gal kuri nors zinote kur yra didelis klipsiuku pasirinkimas?


Rankdarbiai.com tikrai yra mirksiukas.gif O ir kituose puslapiuose esu macius.
Atsakyti
Sveikos,
kazkurioje internetineje parduotuveje buvau maciusi kainu ant siuliuko papuosalams skirtu. Taciau dabar niekaip nerandu,gal kuri matet? mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2010 09 04, 11:44)
Sveikos,
kazkurioje internetineje parduotuveje buvau maciusi kainu ant siuliuko papuosalams skirtu. Taciau dabar niekaip nerandu,gal kuri matet? mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif  4u.gif

aš ebejuj pirkau, daug pigiau išeina 4u.gif nors nenaudoju, stovi visas maišas, paieškoti tik reiktu biggrin.gif
Atsakyti