Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Mums prad4jo dykti 8m4n ir 11 m4n jau tur4jom 8 dantukus smile.gif
Atsakyti
O mums, t.y. mano dukrytei ir pries pora dienu prasikele iskart du dantukai smile.gif jei sakyt menesiukais, tai 4 men ir 20 dienu. Bet va, tas pora dieneliu pabuvom ramios ir vel matyt kiti kazkur kaltis nori, nes irzlumas neispasakytas, nevalgymas, nemiegojimas, zodziu doh.gif bet visviena smagu wub.gif
Atsakyti
Mums beveik 9 men, tai turime 3 dantukus, laukiam 4-ojo 4u.gif dantukai isdygo be jokiu problemu, na gal tik pradejo paryciais keltis papuko ir viduriukai laisvesni buvo blush2.gif
Atsakyti
nu ka, "prisiduodam"- metuku laiko vis dar tie patys 2 dantukai (pradejo listi 7-8 menesiu, islindo iki galo turbut neseniai).
Gydytoja sako, kad reikia pagerti austriu kalcio (trinti tablete), bet kazin ar verta? Juk vis tiek isdygs jie anksciau ar veliau... g.gif ax.gif
Atsakyti
Labukas visoms mamytems 4u.gif uzsukau ir as pasiteirauti jau patyrusiu ax.gif maniske jau kelios dienos kaip nerami, kartais labai graudziai verkia, neina nuraminti, seiliojasi labai stipriai, kemsa viska i burnyte, kramto... tai cia gal jau dantukai kalsis? blush2.gif jai dar be savaites tik 3 men blush2.gif gydytoja telefonu patare dentinox tepaliuka, pamasazuoti dantenukes, tai lyg ir aprimsta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laūra: 14 rugsėjo 2010 - 16:18
QUOTE(laūra @ 2010 09 14, 18:16)
Labukas visoms mamytems 4u.gif uzsukau ir as pasiteirauti jau patyrusiu ax.gif maniske jau kelios dienos kaip nerami, kartais labai graudziai verkia, neina nuraminti, seiliojasi labai stipriai, kemsa viska i burnyte, kramto... tai cia gal jau dantukai kalsis? blush2.gif jai dar  be savaites tik 3 men blush2.gif gydytoja telefonu patare dentinox tepaliuka, pamasazuoti dantenukes, tai lyg ir aprimsta g.gif

Labai retai kada pas toki maza kudikeli islenda dantukai smile.gif Gal pilvuka skauda, gal dar kas nors. Ir mano dukrytei seilytes pradejo begti nuo 2 men, bet pirmojo sulaukem apie 8 men. berods g.gif Kisa i burnyte viska visi vaikiukai smile.gif Bet jai atrodo, kad dantukai, tai tereikia patikrinti dantenas, ar patinusios, ar matosi, kad baltuoja? smile.gif Na as visgi dar netepciau dantenu, nebent tikrai ten butu matyt , kad jau arteja dantukas.
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2010 09 14, 19:44)
Labai retai kada pas toki maza kudikeli islenda dantukai smile.gif  Gal pilvuka skauda, gal dar kas nors. Ir mano dukrytei seilytes pradejo begti nuo 2 men, bet pirmojo sulaukem apie 8 men. berods  g.gif  Kisa i burnyte viska visi vaikiukai smile.gif  Bet jai atrodo, kad dantukai, tai tereikia patikrinti dantenas, ar patinusios, ar matosi, kad baltuoja? smile.gif  Na as visgi dar netepciau dantenu, nebent tikrai ten butu matyt , kad jau arteja dantukas.

Bet tas tepaliukas padeda, kiek as suprantu jai labai niezti dantenas, nes net ir soske neciulpia bet kandzioja, o kai jai su pirstu masazuoju ji nurimsta, matot tie pilvo skausmai kai jai buna tai kitaip ir verkia ir kojytes riesdavo, beto pilvelis nepapustas:hm o dantenukes pabale, man vakar sake kad gali skaudeti jai zandikaulius, nes atseit dantys gali isdygti ir po keleto men ar veliau, bet visi procesai prasideda kiek anksciau, nezinau ar cia gerai paaiskinau, kaip man sake ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 09 14, 17:16)
Labukas visoms mamytems 4u.gif uzsukau ir as pasiteirauti jau patyrusiu ax.gif maniske jau kelios dienos kaip nerami, kartais labai graudziai verkia, neina nuraminti, seiliojasi labai stipriai, kemsa viska i burnyte, kramto... tai cia gal jau dantukai kalsis? blush2.gif jai dar  be savaites tik 3 men blush2.gif gydytoja telefonu patare dentinox tepaliuka, pamasazuoti dantenukes, tai lyg ir aprimsta g.gif



Maniskiui panasiai budavo tokio amziaus, buvo visas rankutes nusikramtes, net iki zaisdeliu, o pirmieji dantukai islindo tik 7.5 men. Taip yra todel, kad vaikuciui dantukai dantenose keliauja ir jiem labai niezti arba skauda. Dantu dygimo procesas yra ilgas ir jau tokiam amziuje gali kankinti mazylius. Ir mano vaikutis tiesiog kaifuodavo, kai masazuodavau jam dantenas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Jungiuosi ir as i jusu buri smile.gif Ziuriu dauguma vaikuciu jau turi viena kelis dantukus ar net daugiau bigsmile.gif Na o mes labai pasigirti neturime kuom, nes suneliui 8men.1sav.ir burnyte dar bedante blush2.gif biggrin.gif Nors labai nepergyvenu del to zinau kad dantukai atsiras anksciau ar veliau niekur jie nedings, bet taip norisi kuo greiciau ju sulaukti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laūra @ 2010 09 15, 11:33)
Bet tas tepaliukas padeda, kiek as suprantu jai labai niezti dantenas, nes net ir soske neciulpia bet kandzioja, o kai jai su pirstu masazuoju ji nurimsta, matot tie pilvo skausmai kai jai buna tai kitaip ir verkia ir kojytes riesdavo, beto pilvelis nepapustas:hm o dantenukes pabale, man vakar sake kad gali skaudeti jai zandikaulius, nes atseit dantys gali isdygti ir po keleto men ar veliau, bet visi procesai prasideda kiek anksciau, nezinau ar cia gerai paaiskinau, kaip man sake ax.gif

Ir as esu ta girdejus, kad procesai prasideda anksti, o isdygti gali velai... Pamenu daktare sake, kad 4 menesiu jau isdygs, nes buvo beveik visi pozymiai, bet.. idygo apie 8 men. ir iki siol tik 4 teturi smile.gif bet jau matau du lenda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukas16 @ 2010 09 15, 10:49)
Maniskiui panasiai budavo tokio amziaus, buvo visas rankutes nusikramtes, net iki zaisdeliu, o pirmieji dantukai islindo tik 7.5 men. Taip yra todel, kad vaikuciui dantukai dantenose keliauja ir jiem labai niezti arba skauda. Dantu dygimo procesas yra ilgas ir jau tokiam amziuje gali kankinti mazylius. Ir mano vaikutis tiesiog kaifuodavo, kai masazuodavau jam dantenas smile.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(mamamia* @ 2010 09 15, 18:06)
Ir as esu ta girdejus, kad procesai prasideda anksti, o isdygti gali velai... Pamenu daktare sake, kad 4 menesiu jau isdygs, nes buvo beveik visi pozymiai, bet.. idygo apie 8 men. ir iki siol tik 4 teturi  smile.gif bet jau matau du lenda  thumbup.gif

Na tai linkiu ir toliau neskausmingo dantuku dygimo 4u.gif
Beje aciu visoms uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Mums pirmasis dantukas prasikalė kai buvo likusios kelios dienos iki pusės metukų. Prieš pat prasikalant dantuką, dienos metu miegodavo vos ne kelias valandas, nors šiaip miega 40-45 minutes, prasčiau valgė ir seilės "upeliais" bėgo.
Dabar laukiam antro, nes vėl seilės bėga, neramus ypač vakarais ir labai patinka kai dantenas masažuoju ar tepu su dentinox
Atsakyti