Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(Augė @ 2010 08 24, 08:48)
pas mus išdygus apatiniams, dygo vėl apatiniai šalimais.. smile.gif



Siek tiek nurimau perskaiciusi jusu zinute 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgioija @ 2010 08 24, 13:21)
mano maziukas pradejo seiletis nuo 2men ir seiles tekedavo upeliais bet va jau ryt 6men o dantuku dar nera  doh.gif  ax.gif

Mums irgi ryt 6 mėnesiukai!!! smile.gif Ir jau turim du apatinius dantukus thumbup.gif
Atsakyti
dukrytei 11 men, bet turim tik apatinius 2 dantukus, kaip jus manot ar tai gerai? g.gif
Atsakyti
nieko blogo smile.gif juk būna dantukai kad dar veliau dygti pradeda:)
Atsakyti
QUOTE(Hemera_ @ 2010 08 25, 14:33)
dukrytei 11 men, bet turim tik apatinius 2 dantukus, kaip jus manot ar tai gerai? g.gif

Mano mergytei tik neseniai 4 - as dantukas isdygo, nieko tokio smile.gif
Uztat gal veliau prades iskart visi dygti, jai dabar letai dygsta g.gif
Atsakyti
Mum suejo lygiai 4 menesiukai ir isdygo du dantuliai smile.gif
Atsakyti
Mums jau 7,5 men. bet dantuku dar neturim schmoll.gif matosi kad po dantenom formuojasi dantukai, na yra du tokie iskylimai, bet visai nepatinusios dantenos, mazius buna nori pasikasyt- tuo viskas ir baigiasi g.gif bijau kad veliau prades augti visi kartu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuvile @ 2010 08 25, 00:02)
Mums irgi ryt 6 mėnesiukai!!!  smile.gif  Ir jau turim du apatinius dantukus  thumbup.gif


mums vakar suejo 6men ir ta proga islindo vienas dantukas thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Musu mergitei 9 menesiai ir mes neturim neivieno dantuko, bet as rami nes pas pacia budama kudikiu islindo pirmas 11 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slalari: 26 rugpjūčio 2010 - 12:52
QUOTE(virgioija @ 2010 08 26, 11:15)
mums vakar suejo 6men ir ta proga islindo vienas dantukas  thumbup.gif  biggrin.gif


va vakar dar islindo vienas salia thumbup.gif
Atsakyti
Mums pirmieji du dantukai isdygo 7.5 men, trecias isdygo 8.5 men, o dabar auginam ketvirta
Atsakyti
QUOTE(slalari @ 2010 08 26, 13:52)
Musu mergitei 9 menesiai ir mes neturim neivieno dantuko, bet as rami nes pas pacia budama kudikiu islindo pirmas 11 men.


mums taip pat 9 men ir ne vieno dantuko, bet ir man pirmieji dantukai isdygo tik sulaukus vieneriu, ir nezinau, mitas ar tiesa, taciau veliau isdyge dantukai buna sveikesni, bent man paciai tai pasitesino visu 100 %
Atsakyti