Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Maniskiui pirmas dantukas isdygo 8 men virsuj, nors seniai baltavo apacioje. jokiu slogu ir irzlumu nebuvo. tik dygstant iltiniams neramesnis buvo. tarpelis tarp virsutiniu sioks toks yra, bet nesijaudinu g.gif
Atsakyti
pastebejau,kad mergaite seilejasi,paskui ir baltuojant dantuka burnyteje pamaciau,o mums tik 2men. smile.gif
Atsakyti
Dukrytei 13 mėn, turim 8 dantukus...
Jau visą savaitę nieko nevalgo (tik MP), irzli, jau tris dienas temperatūra ir užsikimšusi nosytė, viduriuoja.. Nuolat pirščiukai burnoje...
Labai tikiuosi, kad dantukų sulauksim ir kad čia ne koks nors virusas verysad.gif 4u.gif
Bet ale visiškai nevalgo ir negerai - gal tikrai jas dantenas skauda? g.gif
Atsakyti
manajai 5 men ir 2 savaites, vakar bevalgant kose atradau apatini dantuka prasikalusi smile.gif kaip fainai. net nesitikejau, nors dantenos pabalusios buvo jau nuo kokiu 3 men. siaip jokiu bedu del dantu neturim, tik pastebejau, kad maziau valgo koses dukra, nu ir gal dar viduriai skystesni truputi. man tai dar toks kvailas klausimas iskilo, kai prasikala dantukas, tai per kiek laiko jis pilnai isdygsta?
Atsakyti
as gal nuo 3-cio menesio kasdien vis pratikrinu ar nieko nera biggrin.gif bet matyt kuo labiau lauki tuo ilgiau jie nelenda, nes kartais piktumas neispasakytas uzeina tarpais, mano pirsta ar tetes grauzia iki skausmo net, kramtukus spjauna, seilejasi labai, bet kaip nieko ner taip ner biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2011 11 01, 12:24)
man tai dar toks kvailas klausimas iskilo, kai prasikala dantukas, tai per kiek laiko jis pilnai isdygsta?

aha, man irgi įdomu g.gif
mūsų vienam dantukui jau beveik 2 mėnesiai lotuliukas.gif , bet jis dar tikrai nepilnai išdygęs ax.gif
Atsakyti
Mes jau perkopėm 5 mėn., bet dantuko vis nesulaukiam ax.gif , o laukiam labai. Šiaip jau dantukai skaičiuojami iš vaikelio amžiaus mėnesių skaičiaus atėmus 4. Pavyzdžiui, mums 5 mėn, o iš 5 atėmus 4, lygu 1. Vadinasi, turėtume jau vieną dantuką turėti smile.gif
Žodžiu, lauksim lauksim tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egvida: 02 lapkričio 2011 - 11:13

Mums 7 mėnesiai, turim 2 apatinius dantukus. Daugiau nesišviečia.. ax.gif
Atsakyti
Mano mažulkai 4,5 mėnesio iš karto du dantukai išdygo biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,mano berniukui jau 5men. pirmieji dantukai isdygi 4.5men. smile.gif dabar dygsta virsuje ir su didziausiais skausmais verysad.gif . vakar vakare dejau viburcol zvakute,bet ji nepadejo,nes maziukas kelese nakti kelis kartus ir verke. tai noreciau suzinoti per kiek laiko ji turetu suveikti,ir ar visai nakciai maziukas turi ismiegoti?
Atsakyti
QUOTE(jautuke21 @ 2011 10 10, 09:43)
dar vienas klausimėlis..  blush2.gif
ar visiems mažiams tarp viršutinių kandžiukų būna toks didelis tarpas?  doh.gif jis turbūt kitiems dantukams augant sumažėja? ar čia mes su tokiu tarpu būsime  g.gif


Džiaukitės tik, kad tarpas yra, nes nuolatiniai dygs daug platesni ir jiems tada vietos užteks. Mano vyresnėlio pieniniai sudygo viens prie kito ir labai džiaugiaus, kad tokie gražūs, o štai dabar jau daugiau nei metai nešiojam plokštelę, kad žandikaulį plėstų, nes dantukai tiesiog netelpa. aišku, rezultatas tikrai geras matyti, ale, kad labai jau nemažai jis kainuoja g.gif
Atsakyti
mums greit 5men,bet dar ne vieno neturime...
Atsakyti