Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

pirmieji isdygo apacioje. 9 men proga. atsikele jau su prasikalusiais, net nesitikejau dantu, nes neziurejau i dantenas, nebuvo jokiu irzlumo pozymiu. 11men proga isdygo 2 virsutiniai wub.gif bet kazkodel pradejo nebemegt valyt dantukus. Lyg ir nieko blogo nenutiko valant, gal skauda dar neislindusius iki galo virsutinius, o gal kiti ruosiasi, nes dantenos patinusios..? ar kam nors taip buvo?
dar noriu jusu patirti suzinot: kai kam buna sloga, kai auga dantys. mes jau 3sav sloguojam, ir nzn ar gali buti tai nuo dantu? taip ilgai? jokie vaistai nepadeda doh.gif temperaturos nera, kosulio irgi, linksmas, apetitas musu niekada nebuvo pavyzdinis, bet valgom, kai skaniai pagaminu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2011 10 18, 13:26)
pirmieji isdygo apacioje. 9 men proga. atsikele jau su prasikalusiais, net nesitikejau dantu, nes neziurejau i dantenas, nebuvo jokiu irzlumo pozymiu. 11men proga isdygo 2 virsutiniai  wub.gif  bet kazkodel pradejo nebemegt valyt dantukus. Lyg ir nieko blogo nenutiko valant, gal skauda dar neislindusius iki galo virsutinius, o gal kiti ruosiasi, nes dantenos patinusios..? ar kam nors taip buvo?
dar noriu jusu patirti suzinot: kai kam buna sloga, kai auga dantys. mes jau 3sav sloguojam, ir nzn ar gali buti tai nuo dantu? taip  ilgai? jokie vaistai nepadeda  doh.gif  temperaturos nera, kosulio irgi, linksmas, apetitas musu niekada nebuvo pavyzdinis, bet valgom, kai skaniai pagaminu  biggrin.gif

Mums kiekvienas dantukas lindo su sloga, nors gydytojai su tuo nesutinka, bet tik išlysdavo dantukas ir sloga pasibaigdavo. Sloga tęsdavosi 1-1,5mėnesio. Prieš išlendant dantukui dar ir temperatūra pakildavo, o kai tik prasikaldavo-vaikas mistiškai pasveikdavo. Sloga būdavo tokia tekanti, nosis neužsikišdavo, naktim nevargindavo. Tiek, kad dieną ištisai vandenėlis po nosim.
Atsakyti
mano sūneliui gydytoja pranašavo nuo 5 mėn. dantukus, bet sulaukėme 9 mėnesių kol jie pasirodė biggrin.gif kalasi pakankamai ramiai. pasirodė apačioje, vėliau viršuje.
mano sūnelis taip pat nebesiduoda valyti dantukų - sakau gal tikrai skauda kitus besikalančius g.gif
Atsakyti
musu mazylio pirmieji dantukai pasirode lygiai 5 men smile.gif labai nustebom pamate, nes vaikas nebuvo nei verksmingas nei irzlus, nors buvau girdejus, kad tuo metu sunku jiems buna... labai graziai man atrodo mazyliai su pirmaisiais dantukai thumbup.gif
Atsakyti
Musu pirmas dantukas pasirode kai dukrytei sueijo 5 men ir 3 sav. Aisku kolkas turime tik islindusia virsunele. Tai mane kiek apramino, nes dukryte pastoviai blaskosi naktimis tai dabar bent jau matau del ko. Nors nemigo naktys varo i nevilti verysad.gif , bet tikimes, kad su isdygusiais dantukais viskas ir pasibaigs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2011 10 18, 13:26)
dar noriu jusu patirti suzinot: kai kam buna sloga, kai auga dantys. mes jau 3sav sloguojam, ir nzn ar gali buti tai nuo dantu? taip  ilgai? jokie vaistai nepadeda  doh.gif  temperaturos nera, kosulio irgi, linksmas, apetitas musu niekada nebuvo pavyzdinis, bet valgom, kai skaniai pagaminu  biggrin.gif

oi, mums irgi sloga doh.gif bet visa kita su vaiku gerai g.gif ir viršutiniai prieškandžiai jau visai pakeliui. ir man kilo tokia mintis, kad tai susiję su dantukais.. turbūt nusilpo imunitetas jiems augant ir užpuolė nelaboji doh.gif na, tikiuosi, jie greitai išdygs, nes sloguojam jau savaitę ir dar galo nesimato..
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2011 10 18, 14:03)
Mums kiekvienas dantukas lindo su sloga, nors gydytojai su tuo nesutinka, bet tik išlysdavo dantukas ir sloga pasibaigdavo. Sloga tęsdavosi 1-1,5mėnesio. Prieš išlendant dantukui dar ir temperatūra pakildavo, o kai tik prasikaldavo-vaikas mistiškai pasveikdavo. Sloga būdavo tokia tekanti, nosis neužsikišdavo, naktim nevargindavo. Tiek, kad dieną ištisai vandenėlis po nosim.


tada tikrai sloga nuo auganciu dantu. visiskai atitinka jusu aprasyma smile.gif tik mes be temperaturos juos daiginam. Bet va, kad jau kelios dienos (3d.) kai prasikale virsutiniai, bet sloga musu nepalieka verysad.gif g.gif gal dar auga kazkas??? Tikiuosi nebus istisine sloga, nes dar daug dantuku truksta.
o kaip jus gydot ta dantuku sloga?
Atsakyti
Mes pirmojo dantuko sulaukėm 10 mėn proga, o kitas išdygo kitą dieną, iki dabar dar turim tik tuos du dantukus apačioje.
Tfu tfu tfu nebuvo temperatūros, bet užtat neramias naktis ir dienas aptūrėjom visi rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmajai dukrelei net pasakyciau, kad nepastebejome, kai dantys dygo, jau 1.5 metu visus 20 turejo thumbup.gif tik iltiniai dave zinia apie save.
O vat suneliui visai kitaip. Dabar turime 4 dantukus. Pries prasikalant virsutiniams turejome 39.8 temperatura, kurios priezasties gydytojai nenurode. Ir sloga dabar atsirado, o no slogos kosulys. Gydytoja sake, kad del dantuku. Tikiuosi i liga neperaugs unsure.gif
Atsakyti
As irgi turiu maziu namie su tenperatura, ir nebezinau ar dantukai lenda ar koks virusas.
13 men sunui, kaip ir turetu iltiniai pradet lyst. bet nakti net 39.2 uzkilo, tai gal nuvesiu parodyt pas gyd, nes nebesu tikra ar cia dantukams priskirti.
paskaiciau cia, kad kai kurie vaikuciai irgi su temperatura dantukus augino.
Papildyta:
QUOTE(jautuke21 @ 2011 10 10, 09:43)
dar vienas klausimėlis..  blush2.gif
ar visiems mažiams tarp viršutinių kandžiukų būna toks didelis tarpas?  doh.gif jis turbūt kitiems dantukams augant sumažėja? ar čia mes su tokiu tarpu būsime  g.gif


ir mano maziukas turejo dideli tarpa, kai tik pirmieji virsutinai du dantys isdygo. dabar turi 4 virsuj ir tas tarpas ne toks didelis dabar.
Atsakyti
Sveikos, mano mazylei 4 men, ji labai daznai ima kumstuka i burnyte ir dantenos apatines pabalusios ir pabrinkusios, ar tai zenklas apie pirmaji dantuka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(peeliuke @ 2011 10 21, 15:26)
Sveikos, mano mazylei 4 men, ji labai daznai ima kumstuka i burnyte ir dantenos apatines pabalusios ir pabrinkusios, ar tai zenklas apie pirmaji dantuka? smile.gif


jei pabalusios ir patinusios, manau tai tikrai ženklas, kad tuoj bus dantukų thumbup.gif

manau, kad kumštukas ar tai kramtukų dažnas čiunkimas ne visad reiškia, kad tuoj bus dantukai, nes maniškis kramtukus nuolat burnytėj turėdavo, bet dantukai kaip nedygo, taip nedygo lotuliukas.gif
Atsakyti