Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Mums sesi men. bet neturim ne vieno dantuko! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour22 @ 2011 09 27, 15:57)
Mums sesi men. bet neturim ne vieno dantuko! verysad.gif

spėsit biggrin.gif jei vaikas metų ir trijų (turbūt) mėnesių neturi dantų, tada problema, o dabar dar baika.
Atsakyti
kuo veliau isdygsta ,tuo sveikesni buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Va va, geriau veliau dantukai dygsta, nei anksciau mirksiukas.gif As tikiuosi, kad antras va isdygs, o kitu sulauksim po geru poros menesiu, nes su sitais tiek prisikankinom (ir dar kankinames) doh.gif Taip kad dziaukites kol dantukai nedygsta biggrin.gif
Atsakyti
Pas abu vaikus pirmi dantukai išdygo 8 mėnesių ir beje, labai stiprūs, sveiki ir balti
Atsakyti
QUOTE(Glamour22 @ 2011 09 28, 00:57)
Mums sesi men. bet neturim ne vieno dantuko! verysad.gif

Kuo vėliau išdygs, tuo stipresni bus
Atsakyti
O mums iki 6 menesiu isdigo net 6 dantukai, o nuo sesiu menesiu iki metuku-nei vieno blink.gif blink.gif net neramu kazkaip man g.gif
Atsakyti
Iki 6 menesiu net 6 dantukai?????????? blink.gif Oho kaip biggrin.gif Nu bet matot, visokiu atveju buna smile.gif O del sveikumo dantuku, tai jau tiek pridiskutuota rolleyes.gif Jeigu mano vaikuiisdygo anksti, tai nereiskia, kad bus silpni ir suges greiciau. Reikia tinkamai priziureti ir viskas gerai bus smile.gif
Atsakyti
Mums beveik 4 menesiai, ir jau islinde du apatiniai dantukai. Ankstoka, bet kiekvienas vaikas individualus ir tikrai nera taip, kad kuo veliau isdygsta, tuo sveikesni, ar atvirksciai 4u.gif na manau kiekvienam vaikuciui kai jau ateina laikas tai ir isdygsta smile.gif pries gamta mes bejegiai, tik reikia priziureti tinkamai ir viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
Ar gali pirma prasikalt virsutiniai dantys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Annia @ 2011 10 03, 23:18)
Ar gali pirma prasikalt virsutiniai dantys  g.gif

Gali gali smile.gif
Atsakyti
O maniskiui isdygo pirmasis dantukas 6men,ir antrasis praktiskai is karto. O db jau menesis nieko. Siaip jokio skausmo mazasis man atrodo nejuto,nes labai jau ramus buvo smile.gif
Atsakyti