Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

tai gal buciuojasi vaikas biggrin.gif mano dukryte tai sugriebia mane uz ausu prisitraukia ir laizo zanda biggrin.gif tipo buciuoja biggrin.gif nu aisku ji jau didesne nei jusu leliukas, kazin kodel jusiskis zanda siurbe smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2011 09 16, 18:46)
tai gal buciuojasi vaikas biggrin.gif mano dukryte tai sugriebia mane uz ausu prisitraukia ir laizo zanda biggrin.gif tipo buciuoja biggrin.gif nu aisku ji jau didesne nei jusu leliukas, kazin kodel jusiskis zanda siurbe smile.gif))


Tai va kad nesuprantu, kas tai mano mazuliukei verysad.gif Va vel taip issireke, kad as kartu vos neapsiverkiau. Dekui uz patarimus. Dantu dar manau nebus smile.gif Kai bus, tai butinai parasysiu cia 4u.gif
Atsakyti
na va, lauksim naujienu ax.gif sekmes su maziuke, gal kaip nors istversit...
Atsakyti
Pagaliau ir mes sulaukeme pirmuju dvieju dantuku mums jau 7 men. biggrin.gif kol kas viskas gerai be skausmu, laikiam kitu ax.gif
Atsakyti
mes irgi prieš kelias dieneles sulaukėm pirmųjų dantukų biggrin.gif jau gerai matosi...pasikankinom aišku šiek tiek... schmoll.gif
Atsakyti
si ryta po nemiegotos nakteles pamaciau maza maza balta kampuka, kysanti is dantenos virsutines...kazin kada jau kai sitaip islysta kampukas visas dantis pasimato? labai laukiu dantu bigsmile.gif
Atsakyti
Mums tuoj 11 menesiu, o dantuku nei vieno schmoll.gif
Atsakyti
Atejau ir as pasipasakoti. Rasiau jums pries pusantros savaites ir skundziausi visaip. Tai va, is tikro mum dygo dantukai ax.gif Sestadieni radom apatinio dantuko kampuka, o dabar dar antras kankina vis. Trys savaites praejo nuo pirmuju simptomu ir islindo biggrin.gif Nu bet pirma savaite tai tragiska buvo. O siaip tai vakarai sunkiausi pas mus doh.gif Bet taip sunku buvo dar ir del to, kad diegliukai vos pasibaige, iskarto dantys. Dar gal is susidubliavo kuriom dienom. Jau mes net i santariskes pas kardiologe nusiustos buvom blink.gif Tai va, zinokit kai kuriem vaikiukam sunkiaaaai dantukai lenda unsure.gif Musu pirmas dantukas 4 men. ir savaites proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2011 09 26, 08:43)
Atejau ir as pasipasakoti. Rasiau jums pries pusantros savaites ir skundziausi visaip. Tai va, is tikro mum dygo dantukai ax.gif Sestadieni radom apatinio dantuko kampuka, o dabar dar antras kankina vis. Trys savaites praejo nuo pirmuju simptomu ir islindo biggrin.gif  Nu bet pirma savaite tai tragiska buvo. O siaip tai vakarai sunkiausi pas mus  doh.gif  Bet taip sunku buvo dar ir del to, kad diegliukai vos pasibaige, iskarto dantys. Dar gal is susidubliavo kuriom dienom. Jau mes net i santariskes pas kardiologe nusiustos buvom blink.gif Tai va, zinokit kai kuriem vaikiukam sunkiaaaai dantukai lenda unsure.gif  Musu pirmas dantukas 4 men. ir savaites proga smile.gif



4u.gif sveikinimai
Atsakyti
Kokie skirtingi tie vaikai ir ju dantukai wink.gif) mums 9men, o jau 8tas dantukas sian prasikale wink.gif))
Atsakyti
QUOTE(nezinia @ 2011 09 19, 12:50)
Mums tuoj 11 menesiu, o dantuku nei vieno  schmoll.gif

O Jūsų vaikutis trina maistą dantenomis? Mano pupai irgi 11 mėn, turi tik 2 dantis, bet maistą ryja, netrindama, net nebando. O tada springsta..
Atsakyti
QUOTE(nezinia @ 2011 09 19, 21:50)
Mums tuoj 11 menesiu, o dantuku nei vieno  schmoll.gif

Bus tų dantukų, mūsų kaimynei tik 11 su pusė mėn. tepradėjo dygti. Mums 9 su pusę prasikalė iškart du vienu metu ir kitą sav dar 2. Dabar išviso turim 6. thumbup.gif
Atsakyti