Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

mano maziukui siandien isdygo sestas dantukas,bet kartu pasirode slogyte,labai raudona gerklyte ir temperatura pakolkas didziausia 37,8.nezinau as cia dantys ar liga ryt eisim pas daktre,antibijotikus baigem gert tik pries 2sav. verysad.gif
Atsakyti
pirmajam vaikui 9 men
antrajam 7 men , treciajam 11 men
ketvirtasis gime su vienu dantuku jau g.gif
Atsakyti
o mums isdygo 7,5 men pirmasis,dabar laukiam antrojo-kazkaip nesulaukiam dar(jau ant nosies 8 men)...
Atsakyti
o mums jau 9,5 men. ir ne nematyti, kad dantukai apskritai kada isdigs.... Ar verta nerimauti?
Atsakyti
QUOTE(zvimbute @ 2011 07 07, 18:32)
mano maziukui siandien isdygo sestas dantukas,bet kartu pasirode slogyte,labai raudona gerklyte ir temperatura pakolkas didziausia 37,8.nezinau as cia dantys ar liga ryt eisim pas daktre,antibijotikus baigem gert tik pries 2sav. verysad.gif

Musu gydytoja sako,kadkaidygstadantukai, tada vaikoimunitetas silpnesnis, todeldaznai suserga,arba akyte puliuoja, arba slogyte atsiranda.Tai lygirnesusijesudantuku,jau atskira liga, tik pasigauta dantuko ,,pagalba".
O mumsš menesiukai su puse ir turim du dygstancius dantukus, prasikale jau pilnai,tik dar norint paziureti, reikia, kadgerai parodytu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(virgutiene @ 2011 07 13, 13:57)
o mums jau 9,5 men. ir ne nematyti, kad dantukai apskritai kada isdigs.... Ar verta nerimauti?


Tikrai neverta mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Man dantukai isdygo bunant 10 men. Turiu savo sveikatos knygute, tai ten pati pasiskaitineju biggrin.gif Geda, bet nenunesu i poliklinika, nors namie turet, savo vaikus auginant labai geras dalykas biggrin.gif
MAno dukrytei pirmas dantukas isaugo tik 11men, metukus sutikom tik su dviem dantukais ir paskui jie mums labai letai dygo, bet dabar jau dukryte 4metuku ir turi visus dantukus. uztat, bendraamziai dantukus jau lopo,o musiskes sveikut sveikuteliai.
Dantuku dygima turbut ir genai lemia.
Atsakyti
Pirmojo dantuko slaukem 4 men, 2-o - 4,5 men.
Dabar 9 men ir turi 6 dantukus.
Atsakyti
Mums pirmi isdygo du vienu metu 6,5 menesiu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
noretume ir mes pasigirt jau 2-asis pasirode(pries 3 dienas kai mums buvo 8 men ir 3d) biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau turim du dantukus smile.gif pirmasis isdygo likus 2 dienelem iki 6 men., o antrasis 7 men ir 1 sav.
Atsakyti
turim jau du dantukus ir panašu jog trečias irgi juda thumbup.gif
Atsakyti
na o mums dantukai vis nesirodo vaikas piktas dantenos patine nenorei valgo pakilo temperatura iki 39.9 sendien jau nukritusi bet dantukai vis nesirodo daktare sako sunkus digimas diks iskart keli nes mums jau 8men ir 12 dienu o neturim ne vieno taigi musu naktis bemieges doh.gif
Atsakyti
Mano mažylei pradėjo dantukai kaltis nuo pusės metų. Dabar esame metukų ir turime dvylika dantukų. Yra ir krūminių dantukų. Dabar užėjo jai vėl be proto noras mums kąsti. Įtariu, kad dar dygsta. Nenori rodyti. Vargstame ir dėl dantukų išsivalymo. Dabar kai pradėjome jau naudoti dantų pastą ir šepetėlį, tai jai jau linksmiau, leidžia išvalyti dantis.
Atsakyti