Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(Rūtkė @ 2010 08 20, 11:11)
o atšaldytas kramtukas netinka?

Vakar gyditojos klausiau dėl ko kreivi dantukai, sakė nuo buteliuko, bet nesuprantu kodėl mum kreivi nors buteliuką gauną tik kelis kart pavalgyt vakare ryte, o kitiems nekreivi..  unsure.gif

Kazkodel man nesamone , kad kreivi dantukai nuo buteliuko g.gif
Atsakyti
Ar kreivi, ar tarpas didelis? Tarpai butu normalu, nes pieniniai mazesni ir jie dygsta su tarpeliais, akd suformuotu vietas nuolatiniams dantims ir zandikaulio teisingam vystymuisi, jei kreivai auga gal reiktu ortodonto klausti, ka daro, nedaro, kada daro, kad paskui nebutu bedu 4u.gif
Atsakyti
kreivi, tokie lyg ir savo vietuose bet skersi.. :/ klausiau ir ortodontės giminaitės, na bet nežinau ar ji turi patirties tarp tokių leliukų, tačiau sakė nieko toko, jai labai noriu galiu su merliuku valydama pastumti į tą pusę kad tiesintusi, bet kad tas pirštas kiek kart didesnis už dantuką kad net neina ten nieko daryt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūtkė: 20 rugpjūčio 2010 - 20:49
>Rutke> Mums vos tik pradzia bet irgi kreivoki atrodo. Snekejau su anyta, tai sake, jog atsistato ir issitiesina.
Atsakyti
na gyditoja ir man taip sakė, kad kitiems augant išsitiesins, tikėkimes taip ir bus smile.gif nes pati esu ne pačiais tiesiausiais dantimis, ir žinau kaip norisi tiesių dantukų smile.gif
Atsakyti
Teks laukti ir stebeti. Zinoma, kad norisi graziu ir tiesiu dantuku. Tikekimes viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiklausti visu dantuku zinoviu biggrin.gif ar gali taip buti, kad isdygus apatiniams kandukams dabar dygsta ne virsutiniai o apatiniai ir dar iltiniai dantukai? g.gif Nes siuo metu turime tik du apatinius kandukus.....
Atsakyti
QUOTE(Editukass @ 2010 08 22, 12:29)
Norejau pasiklausti visu dantuku zinoviu  biggrin.gif ar gali taip buti, kad isdygus apatiniams kandukams dabar dygsta ne virsutiniai o apatiniai ir dar iltiniai dantukai? g.gif  Nes siuo metu turime tik du apatinius kandukus.....

Visko gali buti, pas kiekviena vaikiuka skirtyngai auga smile.gif
Atsakyti
pas mus išdygus apatiniams, dygo vėl apatiniai šalimais.. smile.gif
Atsakyti
na nezinau tai gali nuskambeti juokingai bet nebezinau ka ir galvoti 4u.gif biggrin.gif mano mazytei greit 3 men o ji seilejasi kaip paselus, rasnkytes visada burnoje, ar tai negali buti dantuku pozimis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ibizulka @ 2010 08 24, 12:29)
na nezinau tai gali nuskambeti juokingai bet nebezinau ka ir galvoti 4u.gif  biggrin.gif  mano mazytei greit 3 men o ji seilejasi kaip paselus, rasnkytes visada burnoje, ar tai negali buti dantuku pozimis? unsure.gif


mano maziukas pradejo seiletis nuo 2men ir seiles tekedavo upeliais bet va jau ryt 6men o dantuku dar nera doh.gif ax.gif
Atsakyti
Mūsų mažiukui irgi nuo 2 mėn seilytės tekėt pradėjo, bet dantuks prasikalė beveik 7mėn aišku gali būti ir dantukai, bet tikrai nebūtinai. .. smile.gif
Atsakyti