Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Siandiena mano dukrytei 4men.22dienos.Pas mus siandiena didele svente,islindo apatinis priekinis dantukas clap.gif .Pasidare truputi irzlesne,bet kol kas naktimis miegame smile.gif wub.gif
Atsakyti
mu jau sesi menesiukai ir mes turime sesis dantukus thumbup.gif
Atsakyti
mums 6men turim 2dantis apacioj
Atsakyti
QUOTE(bitute2006 @ 2011 04 20, 11:21)
Mumsn jau beveik 9men ir turim 4 dantukus apacioje. Verke pakankamai kai dygo, padedavo (jei isvis padedavo) arba viburcol arba dantenu masazavimas pirstu, kartais net uzmigdavo bemasazuojant. Kai pagalvoju, kas bus kai dygs tie iltiniai dantys  unsure.gif , sako jie skausmingiausiai dygsta....


as irgi labai bijau iltiniu dantu dygymo nes mano bernuzeliuj visi 4 dantukai dygo ziauriai skausmingai ir tik su viburcol zvakutem uzmigdydavau...dieve dieve kokie kosmarai dedavosi doh.gif vaiko juodai gaila pati pervargus be miego...tai kai pagalvoju kaip cia reiks iskentet man ir vaikui iltiniu dygymus unsure.gif
Atsakyti
Zinau kad yra tepaliukas tepti desnytes kai dantukai kalasi.Idomu ar tai veiksmingas tepaliukas g.gif ?O gal geriau nieko nedaryti,islaukti,tik gaila dukrytes kai karts nuo karto buna irzli.Norisi kad jai neskaudetu verysad.gif .
Atsakyti
Mums 8 menesiai ir 12 dienu, dygsta pirmasis dantukas apacioje bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rittusia @ 2011 05 06, 10:54)
Zinau kad yra tepaliukas tepti desnytes kai dantukai kalasi.Idomu ar tai veiksmingas tepaliukas g.gif ?O gal geriau nieko nedaryti,islaukti,tik gaila dukrytes kai karts nuo karto buna irzli.Norisi kad jai neskaudetu verysad.gif .


yra tepalu truputeli saldanciu tai vaikas nurimstas 15min. seip labai gerai jeigu vaikui tikrai labai skauda. bet tepti reikia daznai.
Atsakyti
tie tapaliukai,bent mums budavo tik trumpalaikis poveikis,galima sakyti nieko nepadedavo,nes tik patepdvau ir viska su seilytem isplaudavo,nes seilytes tekedavo upeliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 05 06, 22:42)
yra tepalu truputeli saldanciu tai vaikas nurimstas 15min. seip labai gerai jeigu vaikui tikrai labai skauda. bet tepti reikia daznai.

Aciu uz info 4u.gif .Bandysime tada be tepaliuku,naturaliai su pamasazavimais bigsmile.gif .
Atsakyti
Pagaliau ir mano sūneliui pradėjo po truputį rodytis apatiniai dantukai clap.gif lithuania.gif
Atsakyti
Sveikinimai apsidantavusiems 4u.gif

Dukrytei už poros savaičių bus metukai - turi 10 dantukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2011 05 09, 17:11)
Pagaliau ir mano sūneliui pradėjo po truputį rodytis apatiniai dantukai clap.gif  lithuania.gif

Sveikiname clap_1.gif 4u.gif
Atsakyti