Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(giedruteliux @ 2011 03 31, 13:56)
As norejau pasiteirauti, o jus naudojate karntukus? Nes su pirmu vaiku tai turejau begale problemu kai dygo pirmi dantukai tai ne tik kad seiledavosi bet dar ir viska kramtydavo. Tik spek suziureti ka jau pasieme i rankas  doh.gif  o savo mazajai dabar nupirkom TT kramtuku. Sakau gal pades vaikui atsikratyti iprocio viska imti i burna kai dygsta dantys?
user posted image

Aš kaip tik tokius nupirkau. Na maniškis meta juos tolyn į kampą. Kažkodėl nepamilo. Tik paduodu į rankytę ir šveičia per petį lotuliukas.gif O va šitą mielai graužia

user posted image

Bet kad labai padėtų jie.... Nepastebėjau schmoll.gif
Atsakyti
Mano mazyliui labai skausmingai dygsta dantukai, bet kramtuku jis nemegsta schmoll.gif
gal mamytes kokiu tepaliuku zinot, kad dantenas patepti, gal pades truputi apmalsint skausma?
Atsakyti
QUOTE(Siaurine* @ 2011 03 31, 15:35)
Mano mazyliui labai skausmingai dygsta dantukai, bet kramtuku jis nemegsta  schmoll.gif
gal mamytes kokiu tepaliuku zinot, kad dantenas patepti, gal pades truputi apmalsint skausma?


Mes naudojam amerikoniskus Baby Orajel, nors dar dantuku neturime, kars nuo karto kai manau, kad dantys skauda patepu, tada aprimsta. Mano sesuo juos rekomendavo, nes sake, kad jie vieninteliai padeda.
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2011 03 31, 14:04)
Aš kaip tik tokius nupirkau. Na maniškis meta juos tolyn į kampą. Kažkodėl nepamilo. Tik paduodu į rankytę ir šveičia per petį  lotuliukas.gif O va šitą mielai graužia

Bet kad labai padėtų jie.... Nepastebėjau  schmoll.gif

Na savo merginai dar jo nedaviau, nezinau kaip reaguos i ji, nes aprasyme parasyta, kad naudoti tik kai dantukai isdyge, o musu tik kaltis pradejo g.gif
o kokios firmos tie kramtukai tavo nuotraukoje?
Panasus i siuos kramtukus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedruteliux @ 2011 04 01, 13:24)
Na savo merginai dar jo nedaviau, nezinau kaip reaguos i ji, nes aprasyme parasyta, kad naudoti tik kai dantukai isdyge, o musu tik kaltis pradejo  g.gif
o kokios firmos tie kramtukai tavo nuotraukoje?
Panasus i siuos kramtukus smile.gif

Čia "Tommee Tippee" firmos. Pirkau iš čia
http://www.assorti.l...-men1-vnt436452
Atsakyti
mes patepam Kamistad tepaliuku, gal kazkiek ir nuramina...
Atsakyti
ir as Kamistad patepdavau, bet gyd sake jis neturi nuskausminamuju medz sudety verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2011 04 01, 13:59)
Čia "Tommee Tippee" firmos.

Aciu uz atsakyma smile.gif Na bandysim savo, ziuresim kaip mums jis patiks smile.gif
Atsakyti
Mums sesi men. mes jau turim du dantukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sulauke 9 menesiu, jau dziagemes 8 dantimis. Greitai metukai ir jau daiginame kruminius smile.gif
QUOTE(Siaurine* @ 2011 03 31, 14:35)
Mano mazyliui labai skausmingai dygsta dantukai, bet kramtuku jis nemegsta  schmoll.gif
gal mamytes kokiu tepaliuku zinot, kad dantenas patepti, gal pades truputi apmalsint skausma?

Maniskei irgi labai skausmingai dygo dantys. Pries kiekvienam pasirodant kelias naktis nemiegodavome. Dygstant paskutiniams pieniniams, teko net nakciai girdyti Ibufen'o, nes vaikas baisulingai kankinosi, nieko nevalge, rekdavo keleta naktu is eiles. Ibufen'a girdziau su gydytojos palaiminimu. Vos sugirdzius vaikas is karto uzsnusdavo bent keletui valandu. O dienos metu skausma malsindavom Kamistad tepaliuku. Pati atlikau bandyma biggrin.gif jis puikiai saldo, tik svarbiausia nepadauginti, nes, kaip ir raso informaciniame lapelyje, gali sutrikti ryjimas. Mano manymu, Dentanox galbut "sveikesne" priemone skausmui malsinti, bet ne tokia efektyvi, kaip Kamistad smile.gif
Atsakyti
Mums 11 men prasidėjo ir turim tik DU dantis. Kazkaip jau pergyvent pradedu, kodel pas mus daugiau neauga. Pati maitinu, papildomai geriu kalci, bet kol kas nieko nesimato.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano dukrytei 3 menesiai ir jau dygsta pirmas dantukas verysad.gif
Bet jis kazkaip matomas pro dantenos sona g.gif
Kaip tokiam mazam leliului padeti unsure.gif
Atsakyti