Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Sveikos,
Norejau pasidometi, ar gali 2 menesiu leliukui pradeti dygti dantukai? Nes pradejo kumstukus i burnyte kisti, trinti i dantenas, seiletis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2011 03 08, 16:40)
Sveikos,
Norejau pasidometi, ar gali 2 menesiu leliukui pradeti dygti dantukai? Nes pradejo kumstukus i burnyte kisti, trinti i dantenas, seiletis  g.gif

Apie trečią mėn. visiems vaikiukams prasideda nemažas seilėtekis (mus gyd. iš anksto įspėjo, kad nepergyventume). Tad nebūtinai tai rodo dantukų dygimą, bet kiekvienas mažylis individualus, visko būna smile.gif
Atsakyti
Gali. Bet cia greiciausiai kudikis atranda naujus patyrimus. susipazysta su rankytem, pradeda guguoti. smile.gif Nes mano mazasis ir gal nuo 2,5men pradejo kisti rankytes i burna, seletis. smile.gif Dabar jau 3,5men, bet dar dantuku neturime. 4u.gif Kaip pradeda dygti dantukai tikrai pajusi, nes bus labai irzli ir naktimis blogai miegos schmoll.gif .
Atsakyti
na ir mes vargstam su dantukais, ne tas žodis... sūneliui vakar suėjo 7 mėn, ta proga prasikalė aštuntas dantukas.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 03 09, 20:41)
na ir mes vargstam su dantukais, ne tas žodis... sūneliui vakar suėjo 7 mėn, ta proga prasikalė aštuntas dantukas....  doh.gif


oho bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kokie jus dantuoti ax.gif mano suneliuj 8 men. o dar neturim nei vieno ax.gif
Atsakyti
mūsų pirmieji du išlindo 11 mėn, dbr jau turim 6, bet kuris laikas stop...
Atsakyti
sveiki. mums sesi menesiukai ir turim jau keturius dantukus, dar du siuo metu lenda:)
Atsakyti
PAGALIAU PAGALIAU ir mano zuikiui prasikale siandien pirmas dantukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau man dziaugsmo kad pagaliau sulaukem dantuko nera zodziu apsakyti lotuliukas.gif drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pagaliau dantuoti ir mes thumbup.gif
Atsakyti
Vat o musiskiui jau eina 8 menuo o dar ne vieno dantuko neturim, verysad.gif bet jau matosi siluetai dantuku. apacioje trys, o virsui lyg vienas matosi... rolleyes.gif
Atsakyti
Irmutee20_

mūsų jau tuoj 8 mėnesiukai.. nei vieno dantuko ir net nepanašu, kad greit bus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jage @ 2011 03 11, 19:48)
Irmutee20_

mūsų jau tuoj 8 mėnesiukai.. nei vieno dantuko ir net nepanašu, kad greit bus..  g.gif


Mums beveik 9,5 men ir taip pogi dar be dantuku unsure.gif Ir kad greit bus, nesimao verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Mes su vargais vargeliais sulaukėm tečio dantuko viršuje...ir karščiavom, ir vėmėm, ir apetito nebuvo ir viduriukai suskydo...laukiam kitų...gal jau lengviau
Atsakyti