Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

[quote=tabeliukas,2011 02 24, 22:45]
virusas??? blink.gif taip daktarai pasake??? nes mano vaiko kunelis visas kai buvo isbertas raudonom demelem tai pasake kad alergija pieno misiniuj ir kad jy reiskia keisti kitu. as pakeiciau ir berimas iskart dingo.
tavo vaikuciuj tikrai ne alerginis berimas???? g.gif

na man ir sunku patiket buvo kad virusas toks,
na nzn as pati maitinu, tai gal ka uzvalgiau,,,,,( valgiau migdolinius sausainius g.gif g.gif ) nzn, blem, geriam nuo alergijos vaistukus.......
Atsakyti
QUOTE(_Andzelika_ @ 2011 02 24, 23:01)
Na no,siaip mano mazasis istikruju jau kramto nuo to laiko,kaip jam isdygo apacioj du pirmi dantukai,o virsuj dar nebuvo nei vieno,jau jisai mokejo kramtyti  biggrin.gif  net nezinau kuom ten kramte  lotuliukas.gif
O dabar tai isvis kramto viska is eiles,ka beduociau,jei tik pamato,kad kazkas atsinesa kazka valgyti,tai lupa lekste,kad ir jam duotu,tai cia kada daviau makaronu,tai kramte ogo go kaip smile.gif
Na mes kaip ir mynejau turime jau 6 dantukus ir va dar 2 kalasi yltiniai,jau ne uzkalnu bus ir 8 dantukai manau,jetau kaip pradejo tai visis iskarto  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Na mes miegoti jau irgi ramiau pradejom,bet va valgyti atsisako kazkaip sad.gif Rytai beveik neikisu jam nieko,o kaip dar ismoko spjaudytis,tai isvis siaubas kazkoks sad.gif Ir svarbiausiai niekas nemokino.. rolleyes.gif
Papildyta:
Virusas??  g.gif  g.gif  g.gif  Ir kaip gi vaikas ji pasigauti gali??


Visi kaip is dangaus iskrite smile.gif Virusas sukelia tridiene karstlige. Pasigauti visur gali. Turiu pavyzdi. Vaika saugoja ir niekur neina is namu nuo gimimo. Tik lauke verandoje miega. Bet tridiene karstlige sugebejo pagauti kaip tik pries issikalant pirmam dantukui. Taip atsitinka, kadangi nuo dantu digimo imunitetas ziauriai krenta. Tridiene karstlige nuo alergijos galima atskirti pagal kelis pozymius. Visu pirma vaikeliui pakila temperatura. Po triju dienu ji normalizuojasi, o kuneli isberia. Va tau ir liga. Sergi viena karta, po to igauni imuniteta.

O mums pirmas dantukas isdygo 7 men. ir 1 sav. Po savaites dar vienas. O dabar jau 4 turime. Nedygo, nedygo ir dabar kaip grybai po lietaus smile.gif
Atsakyti
na mum temperatura budavo apie 38 kartais pakildavo iki 39 ir jos neidavo numust, nukrisdavo iki 37 ir po to vel kildavo g.gif mum temperatura laikesi 4 dienas po to lyg is niekur nieko nukrito ir isbere unsure.gif berimas praejo po keliu dienu ax.gif na o mano vyrukas sianakt miegojo visa nakti thumbup.gif jauciu kad bus pertrauka su dantim, nes darbar kaip ir ramesnis pasidare g.gif nors guziukai tai nesumazejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(indreteise @ 2011 02 25, 11:43)
na mum temperatura budavo apie 38 kartais pakildavo iki 39 ir jos neidavo numust, nukrisdavo iki 37 ir po to vel kildavo g.gif  mum temperatura laikesi 4 dienas po to lyg is niekur nieko nukrito ir isbere unsure.gif  berimas praejo po keliu dienu ax.gif  na o mano vyrukas sianakt miegojo visa nakti thumbup.gif  jauciu kad bus pertrauka su dantim, nes darbar kaip ir ramesnis pasidare g.gif  nors guziukai tai nesumazejo schmoll.gif


na pas mus tada ne tridien, mat nebuvo aukstos temp...
Atsakyti
sveiki 4u.gif na pasisakysim ir mes apie dantukus, pirmieji du isdygo 4 men, o dabar mums 8 men. ir turim 8 prasiskelusius dantis smile.gif turbut dar dygsta, nes buna verkiam per miegus ir seip miega neramiai verysad.gif
Atsakyti
[quote=wwawwa,2011 02 25, 07:37]
[quote=tabeliukas,2011 02 24, 22:45]
virusas??? blink.gif taip daktarai pasake??? nes mano vaiko kunelis visas kai buvo isbertas raudonom demelem tai pasake kad alergija pieno misiniuj ir kad jy reiskia keisti kitu. as pakeiciau ir berimas iskart dingo.
tavo vaikuciuj tikrai ne alerginis berimas???? g.gif

na man ir sunku patiket buvo kad virusas toks,
na nzn as pati maitinu, tai gal ka uzvalgiau,,,,,( valgiau migdolinius sausainius g.gif g.gif ) nzn, blem, geriam nuo alergijos vaistukus.......
[/quote]

ir padeda tie vaistai nuo alergijos??? nes mums daktare kai ju buvo israsius sake kad ju poveikis pastebimas po dienos jau...
seip dar sake daktare nuo tokiu neaiskiu alergiju padeda LAKISIAUS ZOLELIU uzplykyta arbata. jos reikia pilti i vonia kai mazuti prausi. sake odele laaabai nuramina. as apie jy pasiskaiciau internete tai tikrai geras augaliukas alia vaistinej ir nepaklausiau kiek jos kainuoja g.gif nes kai misini pakeiciau berimas dingo iskart tai ir neprisiruosiau to Lakisiaus nusipirkti...bet vaikas dabar kazkoks jautresnis patapo vis paberelioja zandukus nuo ner zinios ko tai galvoju kad reiks pirkt
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 02 25, 22:45)
ir padeda tie vaistai nuo alergijos??? nes mums daktare kai ju buvo israsius sake kad ju poveikis pastebimas po dienos jau...
seip dar sake daktare nuo tokiu neaiskiu alergiju padeda LAKISIAUS ZOLELIU uzplykyta arbata. jos reikia pilti i vonia kai mazuti prausi. sake odele laaabai nuramina. as apie jy pasiskaiciau internete tai tikrai geras augaliukas alia vaistinej ir nepaklausiau kiek jos kainuoja g.gif  nes kai misini pakeiciau berimas dingo iskart tai ir neprisiruosiau to Lakisiaus nusipirkti...bet vaikas dabar kazkoks jautresnis patapo vis paberelioja zandukus nuo ner zinios ko tai galvoju kad reiks pirkt


jo, pas mus ir zandukai parausta abu , nzn del ko....
Atsakyti
Dantukai dantukai, balti perliukai... kiek jie sukelia nepatogumu visiems... ir musu mazutei pirmasis kalasi siuo metu. Siryt vyras parode beveik prasilukstenusi pirmuoli biggrin.gif o as ir galvoju, ko ji tiek mykia beveik istisai kelias dienas, ir miega blogiau ax.gif vistik nuojauta mano neapgavo! Ka mamos be tepliojimo kamistad ir viburcol zvakuciu darot, kad but lengviau?
Atsakyti
Musu vaikinukui jau 7 men, bet dar neturim dantuku, verysad.gif bet jau tuoj bus. Matosi dantenose siluetai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2011 02 26, 09:50)
jo, pas mus ir zandukai parausta abu , nzn del ko....


pas mus lygiai tas pats. zandai pastoviai raudoni ir as nezinau nuo ko. vienos sako kad sausas oras. kitos kad kazko suvalge...zodziu tas zandu raudonumas tikrai kazkoks nepranykstantis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Liuse @ 2011 02 27, 14:13)
Dantukai dantukai, balti perliukai... kiek jie sukelia nepatogumu visiems... ir musu mazutei pirmasis kalasi siuo metu. Siryt vyras parode beveik prasilukstenusi pirmuoli  biggrin.gif  o as ir galvoju, ko ji tiek mykia beveik istisai kelias dienas, ir miega blogiau  ax.gif  vistik nuojauta mano neapgavo! Ka mamos be tepliojimo kamistad ir viburcol zvakuciu darot, kad but lengviau?



kenciam ir meldziames kad vaikui skausmas butu kuo mazesnis ir kuo greiciau pasibaigtu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif daugiau priemoniu jau nebezinau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2011 02 27, 08:24)
pas mus lygiai tas pats. zandai pastoviai raudoni ir as nezinau nuo ko. vienos sako kad sausas oras. kitos kad kazko suvalge...zodziu tas zandu raudonumas tikrai kazkoks nepranykstantis  g.gif
Papildyta:
kenciam ir meldziames kad vaikui skausmas butu kuo mazesnis ir kuo greiciau pasibaigtu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  daugiau priemoniu jau nebezinau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

g.gif na tas žandų raudonumas kamuoja jau nuo šešių mėn tuo bus metukai..nieks nepadeda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 02 27, 20:31)
g.gif na tas žandų raudonumas kamuoja jau nuo šešių mėn tuo bus metukai..nieks nepadeda verysad.gif

Mums gyd. sakė, kad žandukai dygstant dantukams gali būti paberti ar raudonesni. Tokia organizmo reakcija. Tiesiog labiau aprūpinamas veidukas kraujuku vykstant šiems procesams, kad viskas lengviau ir greičiau vyktų. Na, parašiau čia labai banaliai, bet turbūt supratot mano mintį. blush2.gif Maniškiui pirmasis dantulis vos vos prasikalė. Žandukai irgi, ypač vakare labai parausta (aišku neatmetu ir kokio alerginio bėrimo versijos). Vėlokai pirmąjam.... Laukiam kitų biggrin.gif
Atsakyti