Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

sianakt mazoji kelesi kas 20min.ir verke,vos nuraminti galejau verysad.gif o is vakaro sudaviau notta lasiuku,o nakti paracetamolio zvakute idejau,nes viburcolis is viso nepadeda.ir vis tiek visa nakti vaikas blaskesi...ir taip jau 3 sav. doh.gif doh.gif zinau,kad yra usa vaistai naturaliu pagrindu-ramuneles sudetyje,sako labai padeda dygstant dantims...o notta msn irgi nelabai patinka del alkoholio savo sudetyje
Atsakyti
verysad.gif mums tokiaks pats reikalas neramumas, tempa didele,dar sloga baisi prilipus tai pupa verk diena nakti...jau vos gyva esu cray.gif
karštis kyl krent... o tu vaistiu taip nesinori duot...
Atsakyti
gal nuskambes negraziai...bet truputi lengviau pasidaro paskaicius supermamas,nes siaip vaizdas ,kad visu mamu vaikai tik miega ir valgo,o mano vienos kaip battareika prisukta visa diena ir nakti lotuliukas.gif Bandau is Usa parsisiusti vaistu ,kurie palengvina dantu dygimo simptomus,tad tikiuosi ir mazajai pageres ir man smegenys pasvieses doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perfa$ @ 2011 02 16, 12:56)
gal nuskambes negraziai...bet truputi lengviau pasidaro paskaicius supermamas,nes siaip vaizdas ,kad visu mamu vaikai tik miega ir valgo,o mano vienos kaip battareika prisukta visa diena ir nakti lotuliukas.gif  Bandau is Usa parsisiusti vaistu ,kurie palengvina dantu dygimo simptomus,tad tikiuosi ir mazajai pageres ir man smegenys pasvieses doh.gif

Pasidalinkit šių stebuklingų vaistukų pavadinimu. Juk visoms norisi, kad šis procesas vyktų kuo lengviau.
Atsakyti
bigsmile.gif aga sudominot kokie tie vaistukai, nes mes jau sav be miego su MB..ir dičke sake jau pabund kai sese verk....
Atsakyti
Vaistai lasiuku formos,vienintelis minusas- nors jie raso,kad ale naturalus produktas,bet sudetyje yra konservantas.

http://www.gentlenat...itions/teething

ir siaip daug visokiu tepaliuku rusiu dar yra skirtu nakciai

http://www.amazon.co...EN70K2KE4RC05ZJ
Papildyta:
Kas bande tuos lasiukus-sake labai bent jau nakti padedavo.Tad ir as tikiuosi to stebuklo biggrin.gif bet turint omenyje,kad mano mazosios neveikia espumizanai,babyfenai,viburcolis ir t.t. o padeda tik buvimas ant ranku- tai bijau,kad ir sie stebuklingi vaistai neveiks besikalanciu dantu doh.gif doh.gif doh.gif Gal geriau sau kokiu uzsakyti - pvz:kantrybes kieki didinanciu lotuliukas.gif ?
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif norejau pasikonsultuoti su jumis del dantuku, mano maziukui 7 men, nuo 5,5 men pasidare labai neramus ir prastai miega naktim, dantenos vis buna pabala, bet vel praeina, dabar jau antra diena nekrenta temperatura, kartai pakyla ir iki 39, kai idedu zvakute nukrenta bet tik iki 37,5, maziukas taip pat ir viduriuoja, dantenos nestipriai pabalusios ir daznokai vemia verysad.gif temperatura ir viduriavima as priskirciau dantukam, bet ar vemimas prie viso to yra normalu? ar gal maziukas vemia nuo temperaturos? gal kam taip yra buvia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indreteise @ 2011 02 17, 12:53)
sveikos mamytes smile.gif  norejau pasikonsultuoti su jumis del dantuku, mano maziukui 7 men, nuo 5,5 men pasidare labai neramus ir prastai miega naktim, dantenos vis buna pabala, bet vel praeina, dabar jau antra diena nekrenta temperatura, kartai pakyla ir iki 39, kai idedu zvakute nukrenta bet tik iki 37,5, maziukas taip pat ir viduriuoja, dantenos nestipriai pabalusios ir daznokai vemia verysad.gif  temperatura ir viduriavima as priskirciau dantukam, bet ar vemimas prie viso to yra normalu? ar gal maziukas vemia nuo temperaturos? gal kam taip yra buvia? unsure.gif


nu jooo tas vemimas tai kazkaip keista g.gif gal pasiskambink dartarei ir pasikonsultuok unsure.gif
as ziuriu jusu leliukas lygiai ta pacia diena gimes kaip ir maniskis thumbup.gif mes irgi kaip ir jus neturim dar dantuku vis dar laukiam ax.gif jau visi rekimai ir neramumai praejo lengviau atsikvepiau kad jau tuoj turesim dantuka alia ju vis dar ner unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 17 vasario 2011 - 12:57
Na daktare tai tai dantim nuraso, bet man kazkaip neramu del to vemimo, jei nepreis vaziuosiu i greitaja verysad.gif tai va mes ir dantuku kaip nesulaukiam taip nesulaukiam, jau atrodo turi lyst, nes buna labai pabalia, bet taip ir neislenda schmoll.gif kankinames abudu ax.gif
linkiu greiciau sulaukti dantuku 4u.gif
Atsakyti
na mes jau turim 4 dantukus ir laukiam dar dvieju..vat sitie du kainuoja daugiausia pastangu(is mamytes ir tevelio) su pirmais dantukais lengviau buvo doh.gif o db nervuotas, nakti nlb gerai miega, bet diena tfu tfu tfu gerai smile.gif kai jau pradeda lb smarkiai nakti verkt ir nagalim nuraminti, tai naudojam viburcol zvakutes.dar gerai, kad dantukai po du lenda smile.gif
Papildyta:
QUOTE(indreteise @ 2011 02 17, 12:53)
sveikos mamytes smile.gif  norejau pasikonsultuoti su jumis del dantuku, mano maziukui 7 men, nuo 5,5 men pasidare labai neramus ir prastai miega naktim, dantenos vis buna pabala, bet vel praeina, dabar jau antra diena nekrenta temperatura, kartai pakyla ir iki 39, kai idedu zvakute nukrenta bet tik iki 37,5, maziukas taip pat ir viduriuoja, dantenos nestipriai pabalusios ir daznokai vemia verysad.gif  temperatura ir viduriavima as priskirciau dantukam, bet ar vemimas prie viso to yra normalu? ar gal maziukas vemia nuo temperaturos? gal kam taip yra buvia? unsure.gif

man jusu maziuko simptomai man primena apsinuodyjima, o ne dantukus. del viso pikto siulyciau nuvaziuot i ligonine, padarys tyrimukus, o kai turesit popieriuka rankose su tyrimu atsakymu, tai bent zinosit nuo ko jusu maziukui taip bloga ar nuo dantuku ar siaip nuo ko.tik patariu nedelsti.
p.s mano vaikui kai dantukai lindo, tai apatines dantenos isviso nebuvo pabalusios, o virsutines pabalo, jau beveik prasikalus dantukams smile.gif
Atsakyti
na va pasirodo mum ne dantukai vis delto blush2.gif o roto virusa pasigavom verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indreteise @ 2011 02 18, 10:50)
na va pasirodo mum ne dantukai vis delto blush2.gif  o roto virusa pasigavom verysad.gif

Vajetau, tokie mažiukai, o tokią bjaurybę pasigavot verysad.gif Laikykitės 4u.gif
Atsakyti