Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(Mistake @ 2011 02 10, 10:44)
Ar buvo kam nors, kad pirmiau išdygo ne kandžiai, o krūminis dantukas???? Pas mažają apačioje išoriniam šone matosi du taškučiai, kaip kad krūminio viršūnėlės, ir tokia irzli ir pasiutus jau pora dienų, tai nežinau net ką galvot  g.gif


QUOTE(Mistake @ 2011 02 10, 17:30)
Na taip idomiai čia, tik maniškė tai aplamai dar nei vieno dančio neturi smile.gif


Niu tai kalasi visgi apatinis dantukas pas dukriuka, jau jaucias pirstu palietus, o as galvojau kruminis kruminis bus smile.gif
Atsakyti
mano spokutei pirmieji du dantukai pasirode (bent as jau tik tada juos apciuopiau biggrin.gif ) Naujuju metu isvakarese, vyras net juokesi,kad va, vaikas Zuikio metams ruosiasi ir nori atrodyt kaip zuiki biggrin.gif wub.gif dabar jau pilnai islinde abu dantukai apacioj, salia abieju stipriai pabaltave, vis tikrinu ar neprasikale, bet kaip nelenda taip nelenda biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Su vargais jau turim diu dantukus....jau buvo taip sunkiai užvakar ,kad sudavem nakti NOTTA laš. tai ir vaikutis nusiramino nuo verkimo ir mes pasnaudem pagaliau po sunkios savaites bemiegės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano mazoji jau 4,5 men.vis dar kankinames su pilvu skausmais,bet negana visko pasidare labai irzli - burba visa diena,o apie nakti tai net sneketi nesinori...NEbuvo tos musu naktys ir siaip ramios,bet dabar keliasi min.10 kartu,kartaisir 17kartu ir taip jau kokias 2 sav.Gal kas nors gali suteikti man vilties kada mazdaug prasikala tie dantys,ar taip ir bus iki kokiu 6 men doh.gif doh.gif Ir niekaip neatsimenu amerikietisku vaistu pavadinimo ,kad maziau vaikai kankintusidantu dygimo metu? Aciu uz atsakymus rolleyes.gif
Atsakyti
mes ir laukem dantuku bet kaip nematyt ju taip nematyt issikalusiu nors matyt taskuciai apacioj mums siandien 5men suejo o jam skauda pyksta naktim nemiega doh.gif tepam dentinoksu tepaliuku bet tuom kart padeda unsure.gif lauksim ir nes tu pirmu dantuku o galetu but jie greiciau tai jam geriau butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(perfa$ @ 2011 02 13, 08:24)
Sveikos,
Mano mazoji  jau 4,5 men.vis dar kankinames su pilvu skausmais,bet negana visko pasidare labai irzli - burba visa diena,o apie nakti tai net sneketi nesinori...NEbuvo tos musu naktys ir siaip ramios,bet dabar keliasi min.10 kartu,kartaisir 17kartu ir taip jau kokias 2 sav.Gal kas nors gali suteikti man vilties kada mazdaug prasikala tie dantys,ar taip ir bus iki kokiu 6 men doh.gif  doh.gif Ir niekaip neatsimenu amerikietisku vaistu pavadinimo ,kad maziau vaikai kankintusidantu dygimo metu? Aciu uz atsakymus  rolleyes.gif

bigsmile.gif Mums netrukus bus vienuolika men turim ka ti prasikalusius du dabtukus, tai kai tik pajutau kad tai dantys tai iš kart prasidejo ir pilvo diegliai pas mažyte baisus tai vartojam Espumezana, Notta lašiukus mums padeda....o prasikalti gali ir keturių men pirmieji ,o gali ir velai virš metų kiekvienas vaikutis skirtingai daigina savo dantukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 14 vasario 2011 - 13:05
Tai tas ir blogiausia,kad ir as tai zinau,kad gali dar tik uz puses metu dantys islys doh.gif ,bet atrodo jei zinotum,kad pvz:prasidejus bemiegem natim,jos uz menesio baigsis-lengviau gyvent butu smile.gif smile.gif
Papildyta:
Mes irgi notta lasu davem,bet man susidare vaizdas,kad nuo ju mano mazajai atvirkstnis poveikis-po sudavimo praejus 10min.rankos kojos i visas puses juda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(perfa$ @ 2011 02 14, 02:18)
Tai tas ir blogiausia,kad ir as tai zinau,kad gali dar tik uz puses metu dantys islys doh.gif  ,bet atrodo jei zinotum,kad pvz:prasidejus bemiegem natim,jos uz menesio baigsis-lengviau gyvent butu  smile.gif  smile.gif
Papildyta:
Mes irgi notta lasu davem,bet man susidare vaizdas,kad nuo ju mano mazajai atvirkstnis poveikis-po sudavimo praejus 10min.rankos kojos i visas puses juda blink.gif

g.gif mums viskas gerai nuo ju užmiegam puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ,
ateinu ir as pasipasakoti ,kaip mums sekas su dantukais.Pirmieji du apacioje isdygo kai pupai buvo 7men su trupuciu ir gana lengvai .Koki men pries prasikalant prastai miegojo nakti tai tiek tu blogybiu ir buvo .Na o su virsutiniais tai kas kita.Jau koki pusantro men ,kaip blogai miega nakti vis su paverkslenimais.Pries kelias dienas pastebejau patinusias dantenas .Sianakt pakilo temp iki 38,3 .Teko eferelgan zvakute panaudot tai paryciais uzmigo pupa.Visa diena laikos kelios dalys temp ,irzloka mergyte .Po pietu apciuopiau ,kad vienas dantukas jau prasikale, kitas dar ne,nors atrodo jau nebedaug truksta.Tai laukiam.Matyt ir naktele bemiege nusimato. doh.gif Norejau paklaust o po kiek lasiuku duodat nakciai Notta? Galvoju siandien pabandyt .
Papildyta:
Jau zinau pasiskaiciau informacini lapeli. smile.gif
Atsakyti
Mano sūnučiui jau 8 mėn., bet jokių požymių nėra, kad dantukai pakeliui. Ar tiesa, kad kuo vėliau išdygsta, tuo skausmingesnis šis procesas? Kad pradės kaltis ne vienas, o keli iš karto? verysad.gif
Atsakyti
Nebutinai ,gali buti skausminga tiek anksti pradejus dygt ,tiek veliau .Tai individualus dalykas.Kad dygsta po kelis ar su trumpesniu intervalu tai dazniau pasitaiko ,bet ir tai. Jei vaikiukas sveikas ir jam viskas gerai ,tai savo pirmuju dantu butinai sulauksit ,o kada tai cia ,kaip sakoma tik Dievulis zino biggrin.gif
As savo paneles pirmuju dantuku issiziojus laukiau bigsmile.gif ,o daba kai virsui dygsta ne taip lengvai ir pagalvojus kiek dar reiks dantuku sulaukt tai doh.gif nebelabai .Nors kai pamatai nauja dantuka ,tai kazkaip pasimirsta tie vargeliai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*milka* @ 2011 02 15, 10:12)
Nebutinai ,gali buti skausminga tiek anksti pradejus dygt ,tiek veliau .Tai individualus dalykas.Kad dygsta po kelis ar su trumpesniu intervalu tai dazniau pasitaiko ,bet ir tai. Jei vaikiukas sveikas ir jam viskas gerai  ,tai savo pirmuju dantu butinai sulauksit ,o kada tai cia ,kaip sakoma tik Dievulis zino  biggrin.gif
As savo paneles pirmuju dantuku issiziojus laukiau  bigsmile.gif ,o daba kai virsui dygsta ne taip lengvai ir pagalvojus kiek dar reiks dantuku sulaukt tai  doh.gif nebelabai .Nors kai pamatai nauja dantuka ,tai kazkaip pasimirsta tie vargeliai.  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Tiesa, paskaitinėjau ir mačiau, kad daugelis mamyčių vartoja NOTTA lašiukus. Bet jie su alkoholiu. Kažin ar nieko tokiems mažiukams? g.gif Maniškis kažko neramiai pradėjo miegot, tad ir susidomėjau. unsure.gif
Atsakyti