Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

mes dar vis be dantukų doh.gif
geriam dabar kalcį, gal išlys g.gif
Atsakyti
Ar buvo kam nors, kad pirmiau išdygo ne kandžiai, o krūminis dantukas???? Pas mažają apačioje išoriniam šone matosi du taškučiai, kaip kad krūminio viršūnėlės, ir tokia irzli ir pasiutus jau pora dienų, tai nežinau net ką galvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2011 02 10, 11:44)
Ar buvo kam nors, kad pirmiau išdygo ne kandžiai, o krūminis dantukas???? Pas mažają apačioje išoriniam šone matosi du taškučiai, kaip kad krūminio viršūnėlės, ir tokia irzli ir pasiutus jau pora dienų, tai nežinau net ką galvot  g.gif



oi zinok normalu nevisiem vaikam vienodai dygsta dantys smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Meggin @ 2011 02 08, 14:36)
Sveikutes! 4u.gif

Turiu klausimeli: mano mazylei sukako 4 menesiai ir kaip tycia nuo tos dienos ji pradejo labai viduriuoti, nebesisypso, nejudri, misinuko ar arbatyte geria tik per prievarta, viena diena buvo pakilusi temperatura iki 38 (bet tik viena diena turejo temperaturos). Vienu zodziu- ne tas vaikas. Ir man  jau 4 diena ji tokia. Kaip manot ar cia jai dantukas kalasi (nors nieko nesimato) ar cia kokia infekcija (mes jau po truputeli valgem kosytes gal jau kokia  savaite)?


na as tai sakyciau cia dantu pozymiai tai dar tau gali nesimatyti koki men o paskui tik pasirodo dygsta dantys smile.gif na mum bent jau taip buna smile.gif
Atsakyti
4u.gif mano pirmai pupai iltiniai išdygo apačioj pirmieji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 02 07, 20:43)
UŽJAUČIU  4u.gif  manoji irgi nerami bet dar pakenčiama diena draugaujam... bigsmile.gif
bet nakti tai  box.gif na bet kaip nors ateis laikas kai jau visi dantukai bus burnytej thumbup.gif



Dekui tau labai,va jau penkta dantuka turime,bet jau manasis ne tik nakti,bet ir diena,toks irzlus,negaliu... doh.gif
Sedziu kartais tokiu durnu veidu ir jau buna nieko nebegirdziu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2011 02 10, 09:44)
Ar buvo kam nors, kad pirmiau išdygo ne kandžiai, o krūminis dantukas???? Pas mažają apačioje išoriniam šone matosi du taškučiai, kaip kad krūminio viršūnėlės, ir tokia irzli ir pasiutus jau pora dienų, tai nežinau net ką galvot  g.gif


Zinok maniskei turbut panasiai g.gif nors del ivairiu ligu kudikysteje jai tas dantuku dygimas paveluotas iseina, bet su kruminiais nustebino: turi virsuj keturis priekinius, apacioj tik du dantukus, ir dabar staiga ziuriu- desinej pusej tiek virsuj, tiek apacioj issikale KRUMINIAI, bet kiek as ciuopiu ir matau, tai patys galiniai blink.gif nes virsutiniame zandikaulyje tikrai dviem dantukam viename sone (tarp priekiniu ir to kruminio) vietos yra, netikiu, kad TIEK vietos lieka iltiniam doh.gif tai kaip cia gaunasi, 27 men turi issikalti jie, o doh.gif maze 1m ir 5 men dabar.
Atsakyti
QUOTE(_Andzelika_ @ 2011 02 10, 00:32)
Dekui tau labai,va jau penkta dantuka turime,bet jau manasis ne tik nakti,bet ir diena,toks irzlus,negaliu... doh.gif
Sedziu kartais tokiu durnu veidu ir jau buna nieko nebegirdziu  verysad.gif

rolleyes.gif AS tai nakti buna smigti jau pradedu o vaikutis tik duodas kad ir šalia ne savo lovoje, koks ten nakti jau paryčiais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ricca* @ 2011 02 08, 17:21)
Tik nepergyvenkit, mano zuikiui prieš kelias dienas išdygo pirmas.Virš 8 mėn  smile.gif

Mano vyrui uošvienė pasakojo, kad 8 mėn. dantys pradėjo dygti, bet žiū, kad mano mažajam apačioje prie galo paraudę, ir baltuoja, ko gero dantukas auga clap.gif Labai neramus pasidaręs, bet kaip keista ne priekyje, o gale, geras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2011 02 10, 13:10)
Zinok maniskei turbut panasiai  g.gif  nors del ivairiu ligu kudikysteje jai tas dantuku dygimas paveluotas iseina, bet su kruminiais nustebino: turi virsuj keturis priekinius, apacioj tik du dantukus, ir dabar staiga ziuriu- desinej pusej tiek virsuj, tiek apacioj issikale KRUMINIAI, bet kiek as ciuopiu ir matau, tai patys galiniai  blink.gif nes virsutiniame zandikaulyje tikrai dviem dantukam viename sone (tarp priekiniu ir to kruminio) vietos yra, netikiu, kad TIEK vietos lieka iltiniam  doh.gif  tai kaip cia gaunasi, 27 men turi issikalti jie, o  doh.gif  maze 1m ir 5 men dabar.



Na taip idomiai čia, tik maniškė tai aplamai dar nei vieno dančio neturi smile.gif
Atsakyti
Išdygs tikrai tie dantukai, čia tik laiko klausimas. Aišku vieniems vaikiukams dygsta sunkiau, kitiems lengviau, greičiau, vėliau ax.gif

Mano mergicai tuoj 9 mėnesiai, turi jau 6 dantukus. Pirmieji apačioje, du iškart išdygo nepilnai pusės metų. Dygo palyginti lengvai, tik apetitas suprastėjęs buvo.

Linkiu sėkmingai sulaukti dantulių. 4u.gif wub.gif


Atsakyti
Kiek pamenu vyresneliams dantukai pradejo dygti gal apie 8 men. g.gif Dabar maziausias liezuvuka kaiso ir suprask ar dantenytes, ar po antibiotiku atsiradusi pienlige erzina... dantenytes apacioje senokai paburkusios, bet dabar pabale ir virsutines. Ir mums temperatura vakar nakti buvo uzkilusi, bet po truputi nukrito, bet nieko neaptikau... schmoll.gif Sunku pasakyti kodel buvo temperatura, mes tik po ligos, dar vis atsikoseja ir snargliukas vis lenda... , gal tai ne dantukai? Nors ir erzelioja, ir pasiseilioja, jau nebezinau kam "nurasyti" visa tai. doh.gif
Atsakyti
Mano berniukui ir velai pradejo dygti , gal kokiu 7 men pirmas dantukas ,tai nelabai ir tikiu, kad mergaitei anksciau dygti prades, nors seiliojas ir kumstis burnoj , bet gal cia tik seip ax.gif
Atsakyti