Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(samantila @ 2011 01 20, 01:30)
4u.gif na iki šiol tyrimai geri vasario mėn eisim kraujuka duot žiuresim...bet abejoju tiesiog ir pirmai dukrytei velai dygo... g.gif

Man tai gyd antram mėn. pastebėjo, kad vit. D trūkumas, mat delniukai, pėdutės ir kakta drėgnoki, kauliukai minkštesni, tai pirmieji rachito požymiai, dėl vit. D trūkumo. Taip pat jautriai miegodavo, truputį kas ir pašoksta. Žiūrėkit, o gal viskas labai gerai, tik taip vėliau dygs ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2011 01 19, 06:05)
Man tai gyd antram mėn. pastebėjo, kad vit. D trūkumas, mat delniukai, pėdutės ir kakta drėgnoki, kauliukai minkštesni, tai pirmieji rachito požymiai, dėl vit. D trūkumo. Taip pat jautriai miegodavo, truputį kas ir pašoksta. Žiūrėkit, o gal viskas labai gerai, tik taip vėliau dygs ir viskas 4u.gif

smile.gif Mums tai nedrėko, ir momenėlis puikiai greitai užaugo manau kad viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 19 sausio 2011 - 17:49
na pagaliau ir mes 9,5 men irgi sulaukem savo pirmu dantuku.labai pergyvenau,kad nedygsta,bet islindo be jokiu temperaturu,ar verksmu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir mes pagaliau sulaukem, vakar pirmas, siandien antras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ArDoSa* @ 2011 01 26, 21:17)
Ir mes pagaliau sulaukem, vakar pirmas, siandien antras  bigsmile.gif



Oho,po dantuka i diena! Saunuoles!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*ArDoSa* @ 2011 01 26, 10:17)
Ir mes pagaliau sulaukem, vakar pirmas, siandien antras  bigsmile.gif

Jums balionėlis 4u.gif kad taip šauniai išdaiginot, o mes jau prarandam viltį iki pirmojo gimtadienio sulaukti pirmųjų ax.gif , nors kandžiojas pupa oi kaip tvirtai tikrai yra dantukai arti bet niekaip schmoll.gif neprasikala ir masažuojam ir matos kaip jai niešti iš visų jegu viską kramto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 01 27, 09:42)
Jums balionėlis 4u.gif kad taip šauniai išdaiginot, o mes jau prarandam viltį iki pirmojo gimtadienio sulaukti pirmųjų ax.gif , nors kandžiojas pupa oi kaip tvirtai tikrai yra dantukai arti bet niekaip schmoll.gif neprasikala ir masažuojam ir matos kaip jai niešti iš visų jegu viską kramto smile.gif


Ir mes vis dar laukiame verysad.gif Atrodo jau ir jaučiasi kalniukai dantukų, bet niekaip neprasikala verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2011 01 27, 01:09)
Ir mes vis dar laukiame  verysad.gif  Atrodo jau ir jaučiasi kalniukai dantukų, bet niekaip neprasikala  verysad.gif

4u.gif Sveiki įstoję į nedygstančių klubą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,na mano suneliui dar nera 10 menesiuku ir turi dar tik 2 dantukus,kad kiti isdygtu,kazkaip jokiu pozymiu iki siol nera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2011 01 27, 13:25)
4u.gif Sveiki įstoję į nedygstančių klubą lotuliukas.gif


Ačiū, bet man jau nejuokinga. Sakiau, jeigu iki 10 mėnesių neprasikals, varysiu tyrimus darytis.
Atsakyti
QUOTE(*ArDoSa* @ 2011 01 26, 22:17)
Ir mes pagaliau sulaukem, vakar pirmas, siandien antras  bigsmile.gif



vakar pirmas siandien antras????? bigsmile.gif oho koks greitas dantuku dygimas...as nezinojau kad dantukai per dien isdygti gali...kazkaip galvojau kad tai ilgesnis procesas...mano mazylis sianakt visa nakty nemiegojo verke ir buvo labai neramus...tai laukiam ir mes dantuku, siandien net i vaistine lekiau Vibrocol zvakuciu nes vaikas labai neramus pasidare bet dantuko dar neturim... vis laukiam unsure.gif tikiuosi ilgai laukti nereikes, nes vaikas laaaabai kankinasi verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,
mazyliui jau 7 men isdygo 2 apatiniai dantukai, o dabar jau 11 menesis prasidejo, o virsutiniu dantuku vis nera, buna ir irzlesnis, ir seiletekis padidejes, paskui aprimsta.
kazkaip neramu, kad toks ilgas laiko tarpas tarp dantu dygimo, gal kam taip buvo? g.gif
Atsakyti