Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

sveikutes,
Na pagaliau turim jau viena dantuka.Tai prasau patarimu kaip ji valyti? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((.)(.) @ 2011 01 17, 21:30)
sveikutes,
Na pagaliau turim jau viena dantuka.Tai prasau patarimu kaip ji valyti? smile.gif  4u.gif

Mes turim 7 dantukus..paimu merliu apvinioju aplink pirsta,ikisu i virinta vandeni ir pabruzinu dantukus..
Atsakyti
QUOTE((.)(.) @ 2011 01 17, 10:30)
sveikutes,
Na pagaliau turim jau viena dantuka.Tai prasau patarimu kaip ji valyti? smile.gif  4u.gif

Yra pirkt toks dantų šepetukas pirštelis, juo galit bandyti thumbup.gif SVEIKINAM drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 01 17, 22:01)
Sveikos, na man vienas daktaras pasake toki dalyka del dantuku valymo leliams, kad tai tik reklamos itaka!!! nauji sepeteliai-masazuokliai, specialios dantu pastos.. kad tik mamytes pirktu, paziurekit anksciau kas buvo, ar kas nors vale dantukus?.. tie dantukai juk "pirminiai", va kai uzaugs tikrieji tada jau be klausimu reikia priziureti.
Aisku yra kita puse, jei dantukams kazkas negerai, tada jau negincytinas reikalas.. smile.gif
Asmeniskai pati, vyresneliui pirkau pirmaji sepeteli metuku laiko, kai nuciupdavo mano ir trindavosi dantis, tai nusprendem kad jau laikas savo sepeteliui.
Sekmes priziurint dantukus!! 4u.gif

Man lb idomu ,kazin pas pati ta daktara koks dantu stovis ? Ar dar turi kiek pats savu ir kokie jie jei taip kalba .
Nesvarbu kokie tie dantukai pieniniai ar nuolatiniai juos reikia priziureti ,laiku taisyti,nes kitaip jie tampa skausmo ir infekcijos saltiniu.Kad ir laikini ,bet pieniniai yra lb svarbus dantukai .Vaikas mokosi kramtyti ,kalbeti , veliau duodant kramtyti kietesni maista vystosi zandikaulis ,taip padarant vietos nuolatiniams , be to pieninis laiko vieta nuolatiniam dantukui ,kad isdygtu jam priklausancioj vietoj. Nuo pat mazens vaikas yra mokomas ,kad dantukus butina valyti.
O kad tokia pasiula sepetuku tai gerai .Kiekviena mama gali parinkti pradzioj sau patogu sepeteli isvalyti dantukus , o paskui kai mazius jau pats valysis, jam patinkanti.
Atsakyti
4u.gif PRITARIU nes pati matau kai į lopšelį atveda mažyli o jo net priekiniai jau sugedę....šiais laikais lb dantys genda musų vaikai valgo kt, nei anksčiau maiste visokių š.....kad nespėji pas dantistą vaikščiot... g.gif
Atsakyti
Mamos, as kalbu apie lelius su pirmais dantukais, apie kokius dantistus jus kalbat doh.gif sakau, kad tu dantuku ir taip nekas yra, juk griauzia viska, jie dyla, o dar kai pradesi valyt su dantu pastom, bruzinti..
nuo metuku manau visiems vaikiukams idomu dantu sepeteliai, aisku reikia priziuret, bet jei vaikas klykia ir priesinasi tikrai nemanau kad reikia versti, bent jau ziureti i tai atlaidziau kol dar neisdyge tikrieji dantukai.
gal ne taip ka issiriauskiau pirmoj zinutej 4u.gif
Atsakyti
4u.gif na pastai as ne sakau tik pavalyt su vandenuku bet reik... smile.gif
Atsakyti
[quote=XVXVX,2011 01 18, 16:09]
Mamos, as kalbu apie lelius su pirmais dantukais, apie kokius dantistus jus kalbat doh.gif sakau, kad tu dantuku ir taip nekas yra, juk griauzia viska, jie dyla, o dar kai pradesi valyt su dantu pastom, bruzinti..
nuo metuku manau visiems vaikiukams idomu dantu sepeteliai, aisku reikia priziuret, bet jei vaikas klykia ir priesinasi tikrai nemanau kad reikia versti, bent jau ziureti i tai atlaidziau kol dar neisdyge tikrieji dantukai.
gal ne taip ka issiriauskiau pirmoj zinutej 4u.gif
[/quote
As aplamai kalbejau apie pieninius dantis ,kad juos butina priziuret ir taisyt jei reikia neuzleidziant kol skyles jau dideles buna. Na o kas liecia pacius pirmiausius dantukus tai ir juos vis tik irgi reikia valyti ar tai su anpirsciu-sepeteliu ,ar su paprastu , ar su merliuku cia jau kaip mamai patogiau .Tik pastos dar nereikia uztenka vandenuko .Taisyklingai priziurint tikrai ju nenubruzinsit. Na jei vaikas klykia tai versti nereikia ,bet butina stengtis kaip nors prieiti prie vaiko ,kad pradetu leistis valyti dantukus.
Atsakyti
O mum jau virš 9 mėnesių, tačiau neturime dar nė vieno dantuko verysad.gif Jau pradedu nerimauti verysad.gif Gal reikia kokius tyrimus padaryti, gal patartų kuri ax.gif
Atsakyti
4u.gif SVEIKI mums jau tuo dešimt mėnesiukų o dantuko nė vieno biggrin.gif
tiesiog vieniems anksčiau kitiems vėliau, man mama vis sako kad man virš vienų metų buvo kai prasikalė pirmieji, todėl siūlo nesistebėt ir nepergyvent jai ir dukrytei vėliau...jai vit D vartojat viskas gerai prasikals mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 19 sausio 2011 - 12:25
QUOTE(samantila @ 2011 01 19, 21:24)
4u.gif SVEIKI mums jau tuo dešimt mėnesiukų o dantuko nė vieno biggrin.gif
tiesiog vieniems anksčiau kitiems vėliau, man mama vis sako kad man virš vienų metų buvo kai prasikalė pirmieji, todėl siūlo nesistebėt ir nepergyvent jai ir dukrytei vėliau...jai vit D vartojat viskas gerai prasikals mirksiukas.gif

Gal jums vit D trūkumas, mano sūnelis pradėjo eiti 6 mėn ir nieko, bet mums vit D trūkumas, tai dėl to auga vėliau. Laukiam, nesulaukiam to pirmojo dantuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2011 01 19, 03:24)
Gal jums vit D trūkumas, mano sūnelis pradėjo eiti 6 mėn ir nieko, bet mums vit D trūkumas, tai dėl to auga vėliau. Laukiam, nesulaukiam to pirmojo dantuko biggrin.gif

4u.gif na iki šiol tyrimai geri vasario mėn eisim kraujuka duot žiuresim...bet abejoju tiesiog ir pirmai dukrytei velai dygo... g.gif
Atsakyti