Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Na va,mums jau ir astuntas pasirode...O dabar kruminukai bando lysti....Isburke tenai, seilytes bega,dukryte nerami....
Noriu paklausti,ar valote kazkaip dantukus? As turiu ta antpirstuka silikonini,bet maniske tik pamato,kad maunuosi ir pati atemus zaidziasi....nelabai duodasi jai tuos dantycius valyti..Ar kazkas gal kitaip valot? O galdar is viso nereikia,nors literaturose raso,kad jau nuo pirmojo reikia valyti smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

jau gal anksčiau rašiau... mums pirmieji du danukai išdygo 11 mėn., o nerimo nuo pusės metukų man irgi buvo pakankamai... o kad išdygo viršuje ant syk keturi, net nepastebėjom doh.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(a.ausryte @ 2011 01 05, 14:08)
Na va,mums jau ir astuntas pasirode...O dabar kruminukai bando lysti....Isburke  tenai, seilytes bega,dukryte nerami....
Noriu paklausti,ar valote kazkaip dantukus? As turiu ta antpirstuka silikonini,bet maniske tik pamato,kad maunuosi ir pati atemus zaidziasi....nelabai duodasi jai tuos dantycius valyti..Ar kazkas gal kitaip valot? O galdar is viso nereikia,nors literaturose raso,kad jau nuo pirmojo reikia valyti smile.gif


aš bandau valyti virintu vandenuku padrėkintu merliuku (apsivynioju ant piršto)- taip esu skaičiusi, kad reikia prižiūrėti primuosius dantulius thumbup.gif

o tie antpirštukai, tai man atrodo tik dantenukių masažui... mes turim tokį 3 ale pirmųjų šepetėlių rinkinuką- tai pats tas primasis tai dar tik toks masažuoklis, kaip kramtukas- tai dukrytė su juom pasimasažuoja, kai jai yra noras ir reikalas:super
Atsakyti
QUOTE(linciulis @ 2011 01 04, 22:51)
pirmi du dantukai is karto prasikale 4 menesiu apacioj, dabar mums be keliu dieneliu 9 menesiai kalasi virsuje visi keturi priekiniai is karto..
Papildyta:
tikrai gali buti dantukai.. mes erzetis ir baltuoti pradejom nuo 3 menesiu, nei temperaturos nei viduriavimu nebuvo, o apie nevalgyma ne kalbos nebuvo.. mus irgi durnino kad nesamone, kokie cia dantys 3 menesiu, o va prasau du is karto po menesio pilnai jau isdyge buvo:)

oho kaip anksti smile.gif
Mano mazei 7menesiai siandien suejo...neturim nei vieno dantuko dar,nors aiskiai matosi,kad greitai juos turesim,nes pabaltavusios dantenos.
O jus valot dantukus vaikuciams skirtais sepeteliais nuo 6men?ir kaip reiki teisingai juos priziureti?Kaip valyti?juk vaikiska pasta naudoti dar peranksti...?
Atsakyti
QUOTE((.)(.) @ 2011 01 07, 15:24)
oho kaip anksti smile.gif 
Mano mazei 7menesiai siandien suejo...neturim nei vieno dantuko dar,nors aiskiai matosi,kad greitai juos turesim,nes pabaltavusios dantenos.
O jus valot dantukus vaikuciams skirtais sepeteliais nuo 6men?ir kaip reiki teisingai juos priziureti?Kaip valyti?juk vaikiska pasta naudoti dar peranksti...?


Mes turim pasta, kuri galima naudoti, bet mazas vaikas ne visada nori tuos dantis valyti. Pasta is jav. I sudeti ieina simektikonas ir dar kazkokia medziaga ir aromatiztoriai. Zodziu, panasu i lasiukus nuo pilvuko putimo smile.gif Reiks ir lt ieskoti kazko tokio.
Atsakyti
Musu mazytei pirmi du apatiniai dantukai prasikele 4,5 men., o nuo 6 men. prasidejo tarsi dygimo maratonas, virsuje iltniai po viena, paskui visi 4 iskart ir jau galiausiai 8 men. esam su 8 dantukais smile.gif Valomes be jokiu pastu, tiesiog su merliuku pavilgytu virintame vandenelyje smile.gif
Atsakyti
4u.gif Pas mus dantenos jau šviečia baltai nuo 8mėn , netrukus bus dešimt mėnesiukų, o jie niekaip neprasikal schmoll.gif
naktelėmis vargstam, bet dieną miegą gerai kartais tris kartus o daž du. Bandysim tą guminį pirštelį-šepetuką nusipirkt, pamasažuosim gal padėsim dantukams greičiau.







P.S. mano pirmąjai dukrelei pirmieji dantukai prasikalė viršuje aštuonių mėn., ir po dviejų mėn tarpo apačioje iltiniai, ir tik tada tie du tarp iltiniu ir kt šalia. Keistai augo, ir yra linkę gesti.Na žiūrėsim kaip šiai pupai dygs biggrin.gif
Atsakyti
mano mazei 7 men. kaip ner tu dantu, taip ner. schmoll.gif g.gif nors gydytoja, anyta ir kiti giminaiciai aiskino jau nuo 2 men., kad tuoj islys (seiletekis, zirzlumas ir t.t.) snd zirzlumo neispasakyto vel kaltinam dantis, nzn kaip cia bus.... doh.gif lauksim toliau... g.gif
Atsakyti
biggrin.gif kartais tenka laukti labai ilgai kol prasikala mes jau irgi nuo penkto mėn laukiam vis dar bigsmile.gif
Atsakyti
pirmieji augo taip lengvai kad net nepastebedavau ,kuria tiksliai diena pasirode. Bet uztai kruminiu lauke visa seima , kaip sventes. Toks mazylis buvo neramus ,kad geriau nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Širdele @ 2011 01 17, 15:25)
pirmieji augo taip lengvai kad net nepastebedavau ,kuria tiksliai diena pasirode. Bet uztai kruminiu lauke visa seima , kaip sventes. Toks mazylis buvo neramus ,kad geriau nereikia.



Mes ir kruminiu laukiam....tikiuosi labai baisu nebus...Tfu,tfu,tfu thumbup.gif
Atsakyti
mano mažiukui pirmas dantukas (apatinis) prasikalė kai jam buvo be kelių dienų 6 mėnesiai, tada dar po 3 savaiciu antras (irgi apatinis). Kai buvo 7 mėnesiai - trečias (jau viršutinis). Iki aštunto mėnesio dar trys.
Dabar jau turim 6 dantukus - 4 viršuje, ir 2 pačioje.
Dabar jau praėjo beveik du mėnesiai, ir naujų dantukų nematyt, nors seilytės labai bėga ir slogutė kartas nuo karto atsiranda. Su pirmais dantukais mums visada būdavo nedidelė sloga.
Atsakyti
Sveikos, na man vienas daktaras pasake toki dalyka del dantuku valymo leliams, kad tai tik reklamos itaka!!! nauji sepeteliai-masazuokliai, specialios dantu pastos.. kad tik mamytes pirktu, paziurekit anksciau kas buvo, ar kas nors vale dantukus?.. tie dantukai juk "pirminiai", va kai uzaugs tikrieji tada jau be klausimu reikia priziureti.
Aisku yra kita puse, jei dantukams kazkas negerai, tada jau negincytinas reikalas.. smile.gif
Asmeniskai pati, vyresneliui pirkau pirmaji sepeteli metuku laiko, kai nuciupdavo mano ir trindavosi dantis, tai nusprendem kad jau laikas savo sepeteliui.
Sekmes priziurint dantukus!! 4u.gif
Atsakyti