Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(*Saulute* @ 2010 12 16, 17:53)
O per kiek laiko dantukas "išlenda" "visu ūgiu" ? blush2.gif Aš jau prieš savaitę pastebėjau, kad pradėjo lįsti  smile.gif



"Visu ugiu" dantukai islenda labai individualiai, mums pvz., per 3-4 men
Atsakyti
4u.gif Mūsų pupai dantuko nematyt bet ir šiandien vis pakyla ir nukrenta temperatūra, bet apetitas yra geras mirksiukas.gif
Kažin ką mamytės tepa dantenoms žinau Kamistad kt bet būtų įdomu kas dar yra veiksminga doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Mums 3.5 men bet pirsciuku is burnytes beveik nepaleidziam... Ar jus leidziate juos kramtyti? Kramtuko kazkaip mazylis nenori, pakramtpo, o nusisuki - ziurek vel pirstukai burnoje. Man tai gaila jo rankyciu, nes kartais matau, kad tiek "padirbeja" kad net sasiukai uzsideda.

Naktimis pasidare neramus, nuolat pabunda, muistosi.

Vyras man is Prancuzijos parveze toki tepaliuka Dolodent, tik va nezinau, nuo kada ji tepti reikia g.gif
Atsakyti
Mums tai jokie tepaliukai nepadeda... schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na mes tai Kamistad patepliojam šiandien tai nuima dukrytei rolleyes.gif
bet kolas niekonerandan, o tepaliukus galima po valgio tokius tept , geriausiai prieš miegą kad ramiau miegotų, bet mes ir dieną pasitepam nes užein tokie momentai kai staigiai verkt padeda, suskausta kai ka kanda. blink.gif
Kramtukų mūsų pupa nenori... tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Galima sakyti mums jau 3men. Pradejo labai seiletis,kisa pirstukus i burnyte ir neramiai miega,gali buti kad jam jau kalasi dantukai? Kazi gali taip buti g.gif ? Ai,da megsta isideti mano pirsta i burnyte ir kramto rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maskanyte: 22 gruodžio 2010 - 15:47
Mums jau 10 men ir turim po 6 dantukus thumbup.gif Seiles bega nerealiai, tiesiog upeliu, o po kurio laiko ir dantukas islenda, pries tai ir nakti neramiai miega, vis nubudineja ir verkia, jei ne viena tai kita... blink.gif tepam dantukus Kamistad arba Dentinox ir abieju tepaliuku nemegsta, tai tada tenka soske patept ir taip i burnyte idet kad apsiramintu g.gif
Atsakyti
mums jau septyni su všum menesiai ir niekaip dantuku nera, tai pasiseilejam tai vel nustojam unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Šeip mažyliai megsta pirščiukus kišti į burnytę, mano lėlytė jau nuo trijų mėnesių čiulpia pirštukus ir kramto juos, bet dantukų nėra rolleyes.gif
TYačiau šiuo metu matosi pastorėjusios apatinės dantenos, paraude truputį...tai laukiam...pajuokaujam kad gal stebūklų naktį ir pasirodys pirmasis kapliukas soske.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif
Atsakyti
Musu mazyliui auga ne po 2 dantukus o po 4 is kart. Dabar jam beveik metukai, tai is karto pajudejo 8 dantukai, jau 6 turi. Kai vaikas kankinasi, patepam Dantenox tepaliuku, padeda. Nors trumpam mazyliui pagereja blink.gif . Visko buna, bet dazniausiai viduriukai paliuoseja. Taciau linksmas ir judrus mazylis ir valgo gerai. Tik toks kiekis dantu mane biski gasdina, gydytoja sako, kad buna tokie dalyka, kad tiek daug is kart auga doh.gif .
Atsakyti
O kai dantukai issikale ir maitinate krutine nekramto speneliu g.gif ? Man kazkaip atrodo baugoka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 12 22, 21:41)
O kai dantukai issikale ir maitinate krutine nekramto speneliu g.gif ? Man kazkaip atrodo baugoka blink.gif

4u.gif Maskanyte mano brolienei berniukui kai išdygo dantukai tai bande kasti tačiau ji sušukdavo ai taip garsiai jau tai vaikutis porą kart išsigando net verkė bet daugiau nebekando.Dažnas atvejis kad dantims keliems pradygus vaikutis atsisako krūties...bet būna ir atvirkščiai mano pupa dažnai nori krūties na bet mums dar neišdygo tik laukiam vis...
Pušūne sveikinam jus kaip puikiai mažylis daigina dantis, gerai ir vaikiukui ir mamai thumbup.gif clap_1.gif santa2.gif santa2.gif santa2.gif
Ką gi arti švebtės noriu palinkėti Kūčių vakarą santarvės visų šeimose -ramybės, apmąstyti visus šiuos metus pamiršti nuoskaudas ir pasidžiaukti visa šeima. newyear.gif
Atsakyti