Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

QUOTE(Džigė @ 2010 12 16, 15:38)
mano zuikiui 6,5men. dvi dienas jam pakyla vakarais temperatura, labai nermus kisa pirsciukus i burnyte. Ar gali buti temperatura nuo dantuku?  4u.gif

taip, gali 4u.gif
Atsakyti
vyduriuojam jau visa sav. nurzga, dantenos istine. Mergaites kur galima ORS ryziu- morku nuovyro nuo vyduriavimo isigyti ? Ar yra vaistyneje?
Atsakyti
Sveikos, maniskiam beveilk 5men irgi tikriausia jau dyksta pirmasis dantukas.Pirstukai pastoviai burnyteje ir labai seilejasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglez @ 2010 12 16, 16:41)
Sveikos, maniskiam beveilk 5men irgi tikriausia jau dyksta pirmasis dantukas.Pirstukai pastoviai burnyteje ir labai seilejasi smile.gif

Šitas procesas gali trukti ilgai. Mano vyrukui nuo 4 mėn. taip buvo, o pradėjo dygti tik dabar, kai jau 8 mėn.
Atsakyti
O per kiek laiko dantukas "išlenda" "visu ūgiu" ? blush2.gif Aš jau prieš savaitę pastebėjau, kad pradėjo lįsti smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

aha, vien tik seilėjimąsi pamatę ir pirščiukus burnytėj, dar neskubėkit džiaugtis mamytės,- mes irgi apsigavom ir laukėm dantukų jau nuo kokių 7 mėn... jau net kaimynė užauginusi 6 vaikus - va, sako, jau digs doh.gif deja, pirmųjų perliukų sulaukėm būdamos tik 11 mėn thumbup.gif o dar tik dbr pamažu lenda kiti du...

užauga ,,visu ūgiu", kaip kad jūs labai gražiai išsireiškėt thumbup.gif - maždaug per mėn... aš kai matau kas diena mergaitę, tai man atrodo visai neauga tie dantukai, bet kas pamato po tarpo, tai sako, matosi, kad paaugę thumbup.gif thumbup.gif
gerai dar, kad tik pastebėjot dantukus, o ne ,,išgirdot" thumbup.gif doh.gif pas mus tai buvo daug triukšmo naktį, o iš vakaro dar nieko nesimatė... tik ryte supratom dėl ko tas triukšmas naktį buvo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 16 gruodžio 2010 - 17:15
O mums septyni menesiukai ir turim keturis dantukus,labai ramiai ,be temperaturos,tik pirstukai is burnytes neislenda smile.gif
Atsakyti
Mūsų princesei pirmas išdygo 9,5 men ir dabar 10,5 tuoj bus ir turim tik vieną apatinį priekinį dantuką,o moka kramtyti su dantenom.
Atsakyti
Maniskei 9 su trupuciu. turime 7 dantukus. Apacioje isdyge tik trys kandziai, o db mazute kisa pirstukus giliai i burnyte, toks vaizdas, kad kruminukai nori lysti..Ar gali taip buti???? ax.gif
Atsakyti
7 menesiukai, bet dantuku dar neturime smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mamos mums per Kalėdas jau 9 mėn bet dantuku neturim dar, bet jau trys naktys be miego pupa verkia, zyziao šianakr sukili temperatūra ik 38 su puse ir laikosi iki ryto, verke pupa ikišau žvakute nukrito biški tai bent pamiegot gali pati...tai čia gal dantukai mums nes apačioje patinę..ir tokia zyzliukė jau nuo penkių mėnesių g.gif
Tai va ką mamytės darot, kaip palengvinat dantukų dygimą?Kokius tepalėlius tepat...
Papildyta:
smile.gif oi nemiegotų naktų požymiai gramatinių klaidų ale kiek tik nori... blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
vargstam ir mes jau savaite su pirmuoju dantuku,prasikalt prasikale,bet mergaite labai nerami,beveik nevalgo,buvo ir temp.ir viduriavo,ir veme net doh.gif

man irgi idomu gal kokius tepaliukus naudojat nuimt skausmui dantenu g.gif pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti