Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

pirmas dantukas isdygo 6menesiu, antras is karto po pirmo, db laukiam kitu smile.gif
idomiausi buvo,kad eidavom pas pediatre ir vis klausdavau ar jau matos , sake nea, o seiliojos jau nuo 3.5 men, bet po paskutinio pas pediatre apsilankymo po 2savaiciu isaugo dantukas is kitas is karto smile.gif), o seiliojames toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
mano pirmam 4 menesiu isdygo iskart 4 dantys,o iki metu turejom ir visus 18 ax.gif antrai pirmas isdygo 6 menesiu,treciai pirmas dantukas islindo 7men,o mazytei pirmi du islindo 3,5men,o po to 7men islindo virsuj visi keturi iskart doh.gif
Atsakyti
Mes vis dar laukiam perliukų, pas mažę visa apačia pakilusi, paburkusi gan smarkiai ir senokai, bet dantukų kaip nėr taip nėr, aš galvoju gal nevienas kalsis užtat taip delsia išlysti g.gif
Atsakyti
Sveikos, savo maziaus dantuku pradejau ieskoti nuo 3 men. blush2.gif , seiles bego upeliu o perliuku kaip nebuvo taip nebuvo. Pirmas islindo sulaukus beveik astuoniu men., o vat kaimynes maziukas vyresnis tik keliom savaitem jau turejo 6 dantis notworthy.gif
Atsakyti
Mes esam šešių mėnesių ir praeitą savaitę sulaukėm pirmo dantuko, vis laukėm laukėm kaip nebuvo taip nebuvo ir taip netikėtai pastebėjau, kad jau turim vieną dantuką. Kažkaip nebuvo nei irzlesnis nei ką, tai tikrai buvo staigmena.
Atsakyti
9men isdygo 7tas dantukas,nebuvo jokiu zirzejimu, dar kelione iskentejo 5valandu,taip netiketai bigsmile.gif
Atsakyti
7 mėn. jau turėjom 8 išlindusius pilnai dantukus. Kol kas toliau nesimato kad būtų naujų 4u.gif
Atsakyti
Mano mažulis nuo poros mėnesių žiauriai seilejosi, o pirmo dantuko sulaukėm 6mėn ir savaitės, dabar metukų mes jau turim 8 dantukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 12 07, 20:39)
Mano mažulis nuo poros mėnesių žiauriai seilejosi, o pirmo dantuko sulaukėm 6mėn ir savaitės, dabar metukų mes jau turim 8 dantukus  biggrin.gif

Niu va musu mazasis ir jau seilejasi ax.gif
Atsakyti
mums 9 menesiai bet mes vis dar laukiame savo dantuku... smile.gif
Atsakyti
Sveiki, mes turime sesis dantukus wub.gif , man idomu ar jus valote juos kaip nors? 4u.gif
Atsakyti
mano zuikiui 6,5men. dvi dienas jam pakyla vakarais temperatura, labai nermus kisa pirsciukus i burnyte. Ar gali buti temperatura nuo dantuku? 4u.gif
Atsakyti