Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Mes jau nuo 4men laukiam,kalbam,kad seiletekis ir pan, o jau 9men smile.gif Dabar tik pradejo lyst dantu karuneles...taigi, pries 10men bus pirmas dantis g.gif smile.gif
Cia labai individualu.Asmeniskai man paciai isdygo ir 9men, o mano vyresnelei dukrytei 7men
4u.gif

Atsakyti
na žinoma,kas belieka,lik kantriai laukti,tik labai bijau kad iškart nebutų kokie penki.gomineje tokią patirtį turime. bigsmile.gif
Atsakyti
Mums jau 7 mėn. su puse, turim 3 dantukus, laukiam nesulaukiam 4-o viršuje. labai jau skausmingai kalasi. Mažius neramus, piktutis o naktį būna per miegus labai verkia. Turbut skauda verysad.gif
Atsakyti
Bebaigiant ketvirtaji menesi netiketai isdygo cieli 2! thumbup.gif
Atsakyti
O mums jau 7 menesiai bet dar nei vieno neraaa unsure.gif
Atsakyti
Mes nuo 3mėn laukiam, bet iki šiol dar nesulaukėm nei vieno biggrin.gif
Atsakyti
mes irgi laukiam,jau 8.5men o vis dar nera schmoll.gif
Atsakyti
Mums jau 7,5, o dar irgi neturime sad.gif vis dar laukime smile.gif nors smegeneles patinusios, bet dar kazkaip neislenda...
Atsakyti
mes sulaukeme pirmojo dantuko 4,5men.
Atsakyti
QUOTE(Semilga @ 2010 11 13, 12:01)
Mes jau nuo 4men laukiam,kalbam,kad seiletekis ir pan, o jau 9men smile.gif Dabar tik pradejo lyst dantu karuneles...taigi,  pries 10men bus pirmas dantis g.gif  smile.gif
Cia labai individualu.Asmeniskai man paciai isdygo ir 9men, o mano vyresnelei dukrytei 7men
4u.gif

mes irgi laukėm nuo 4mėn, visi sakė, kad jau tuoj bus, tai tas tuoj tik 11-ą mėnesį pasirodė, o dabar jau turim 6 ir dar laukiam, nes maniškė kandžiojimusi perspėja, kad tuoj dantukas lys lotuliukas.gif išsikala ir vėl ramu iki kito dantuko...
aš viai nepergyvenau, kad neturim mes tų dantukų, man dar patogiau buvo, nes dar vis maitinu, tai kažkaip ir (.) kandžiojimais didelių problemų neturėjom rolleyes.gif manau pergyventi dėl bedantės burnytės reiktų jau virš metukų, nes gydytojai teigia, kad gali netaisyklingai žandikaulis formuotis, tad linkiu visiems sulaukti pirmojo dantuko bent jau iki pirmojo gimtadienio mirksiukas.gif
pakolkas valomės dantukus be jokių pastų, nes bijau aš tas chemines pirkti, čia sprendimo dar nežinau doh.gif o ypač dabar po visų laidų apie kosmetiką doh.gif
Atsakyti
mes jau turime keturis dantukus ir jau ruošiasi kiti du apačioja ax.gif
Atsakyti
Pirmas dantukas isdygo 4men +1sav.,o antras dantukas po savaiteles,dabar laukiam kitu bigsmile.gif
Atsakyti