Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Sūnui pirmas dantukas išdygo 5 mėn, o sulaukęs metukų turėjo 10 dantukų smile.gif Dukrytei 10 mėnesių išdygo pirmas perliukas ir po dviejų dienų antras. Lauksim daugiau ax.gif
Atsakyti
Mano berniukui pirmas dantukas pasirode 3men ir 8d, dabar mums 6men ir turim 5dantukus, laukiam sesto 4u.gif
Atsakyti
Musu vyruko pirmas dantukas isdygo kai jam buvo 3 menesiai su trupuciu, dabar 7 su puse menesio ir turim ju burnyteje astuonis. Anksti dantukai lenda, bet tikekimes bus stiprus ir sveiki smile.gif
Atsakyti
Mano mažyliui pirmas dantukas išlindo 5 mėn ir 2 sav. O metukų jau turėjo 8. ax.gif
Atsakyti
Mano mažyliui jau 7 mėn ir savaitė ir dar nesimato jokio dantuko.
Atsakyti
mumtik 3menesiai bet jau apacioj rodos dantuku pozymiai bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutės,


na, va ir mes tėvelio gimtadienio proga, būdamos 10 mėn ir 1 sav. sulaukėm pagaliau pirmųjų perliukų, tik kad visa savaitė taip ir žiba tik viršūnėlės wub.gif
Atsakyti
o mano mažytei greit bus aštuoni mėn.o dantukų dar neturime.kantriai lauksime 4u.gif
Atsakyti
......ir mes vis laukiam laukiam verysad.gif veiksmas vyksta gal nuo kokiu 4 men., o rezultato kaip ner, taip ner ax.gif
Atsakyti
O mes nuo vakar jau džiaugiamės iškart 2 perliukais thumbup.gif wub.gif Mums 4 mėnesiukai wub.gif
Dukrelei pirmas dantukas pasirodė 5 mėnesiukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe1 @ 2010 11 11, 11:23)
O mes nuo vakar jau džiaugiamės iškart 2 perliukais thumbup.gif  wub.gif Mums 4 mėnesiukai wub.gif
Dukrelei pirmas dantukas pasirodė 5 mėnesiukų wub.gif

4u.gif
Atsakyti
PIRMAS DEIMANTUKAS PASIRODE 3MEN
Atsakyti