Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažųjų dantukai

Pirmi du dantukai pasirode 6 men. Asareliu buvo, bet ne taip ir daug smile.gif
Atsakyti
Mano berniukui pirmas dantukas pasimate 3men ir 8d smile.gif antrasis pasirode po savaites, o vakar jau ir trecias issikale, mums dar tik bus 6men ir jau turim 3 perliukus smile.gif visi kalesi lengvai, be asareliu ir be nervu 4u.gif
Atsakyti
Nuo kiek laiko pradejot valyti savo leliams dantukus?Nuo puses metuku? smile.gif
Atsakyti
dantukus reikia valyti vos tik jie išdygsta, o ne laukti kažkokio tai konkretaus laiko - 6 mėn, 7 mėn ir t.t mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums du dantukai prasikele 6 menesyje smile.gif Asaru nebuvo is vis smile.gif Dabar daigina du virsuje smile.gif
O alyti mes pradejome kai tik pasirode dantukai, nes taip mums rekomendavo odontologas
Atsakyti
Sveikos mums du dantukai pasirodė 5mėn,net neviduriavo o dbr mum jau beveik 7mėn tai jau ruošiasi viršuje du dygti, bet ir viduriavo ir naktim nelb miegojo sad.gif
Atsakyti
mes jau turim 2 apačioj, manau už kelių dienų jau bus vienas viršuje, nes jau dantenos "prasikalusios, kaip su žaizdele". vakar naktų, per miegučius labai verkė ir prastai miegojo, nors su aptiniais taip nebuvo
Atsakyti
sveikos mamytes,
pas mus jau jauciasi kazkas labaj astraus apacioje,tai manau kad ten dantukas:)o per kiek laiko jis jau normaliai pasimatys,nes dabar kazkas truputuka baltuoja ir tiek:)
Atsakyti
musu maziukei 3,5men bet jau itariam dantukus- maze labai prastai valgo, kartais is niekur nieko zyzliuke pasidaro, per miegus pradejo daznai verkti, seiles teka nebe upeliais, bet vandenynais biggrin.gif kazkuria cia diena net nusigandusi buvau, ji visiskai neeme buteliuko, niekaip nejo jos pamaitint, tik buteliuka i burnyte, patraukia gurksni ir verkt. pasikonsultavau su gydytoja, liepe patepti Kamistad geliu, nu ir padeda, valgom zymiai geriau jau, be asareliu, nesu 100% tikra kad priezastis tikrai dantukai, nu bet ji man realiausia. danteneles neparaudusios ir neistinusios, baltuojanciu dantuku nesimato, bet zinant kad dantukai dygsta etapais tai ko gero mums pradinis, kai dar is giliai labai kalasi, tik va man jau baisu darosi, jei jau db tokie vargeliai, tai kas bus kai jau plesis pro danteneles dantukas doh.gif taigi dar labiau skaudes verysad.gif
Atsakyti
O mums 5men,bet jau turim 2 dantukus,per 1 dantuka labai verkem viena vakara,per 2 as pamaciau,kad zyzaliot pradejau,tai patepiau dentinox tepaliuku =p
Atsakyti
QUOTE(kriste85 @ 2010 10 30, 10:49)
sveikos mamytes,
pas mus jau jauciasi kazkas labaj astraus apacioje,tai manau kad ten dantukas:)o per kiek laiko jis jau normaliai pasimatys,nes dabar kazkas truputuka baltuoja ir tiek:)

Ar galio kas atsakyti ir patart:)
Atsakyti
QUOTE(kriste85 @ 2010 10 30, 21:50)
Ar galio kas atsakyti ir patart:)

as manau atsakymo nera konkretaus mirksiukas.gif buna atveju kad is vakaro ne nesimato dar nieko, o ryte ziurek atsikelus mama "randa" jau dantuka mazylio burnoj. buna kad ir baltuoja kaip jus sakot kuri laika, ir tik po to islenda dantukas, cia pas kiekviena skirtingai,taip kad manau atsakymo nera 4u.gif
Atsakyti