Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukimas

QUOTE(Pumpuryte @ 2008 06 09, 06:55)
Kai buvau aqua gimnastikoj su dviejų dalių maudymke, tai nuo įvairių judesių mano maudymkės viršus "lipo" į viršų  doh.gif
Dabar einu tik su ištisiniu  smile.gif
ir šiaip jis patogus, nereikia taisytis, plauki ir džiaugiesi plaukimu, o ne galvoji kaip atrodai ir ar  niekas nesimato  biggrin.gif


Et paveluotas atsakymas doh.gif paskubejau ir jau bikini nusipirkau, dabar lips man viskas i virsu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shape @ 2008 06 09, 22:09)
Et paveluotas atsakymas  doh.gif paskubejau ir jau bikini nusipirkau, dabar lips man viskas i virsu  lotuliukas.gif

taigi pravers tas bikinis pliaže mirksiukas.gif
Atsakyti
Plaukimas labai i nauda figurai smile.gif visa kuna tiesiog apgludina vanduo - formos thumbup.gif pasidaro smile.gif
Atsakyti
Na sauniai cia pasakojat.... Ir as noriu.....to vandenuko malonumo paragaut....
Atsakyti
Labiai reikia atsiliepimu apie Linijos ir Mastaičių baseinus.Kaip ten aplinka, kaip ten viskas, kurį geriau rinktis?Ar labai sausakimsa vakarais zmoniu buna?Ar geriau diena eit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2008 08 27, 14:11)
Labiai reikia atsiliepimu apie Linijos ir Mastaičių baseinus.

"Linijos" pliusai:
-patogi vieta
-viskas modernu
-gražūs treneriai
-aqua gimnastika
- yra mažas šltas baseinelis-jacuzzi

minusai:
-brangu
-nedidelis baseinas
-žiauriai daug žmonių vakare
-nors ir didelė persiringimo patalpa, bet kai būna daug moterų tai ne itin malonų matyt visas tas moteriškes "visam gražume"
-daug jaunų panelių ten ateina pademonstruot strainas figuras ir pakabint vaikinus

Mastaičių "pliusas":
- pigu
- nelabai daug žmonių

"minusai":
-toli važiuot
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2008 08 27, 17:26)
"Linijos" pliusai:   
-patogi vieta
-viskas modernu
-gražūs treneriai
-aqua gimnastika
- yra mažas šltas baseinelis-jacuzzi

minusai:
-brangu
-nedidelis baseinas
-žiauriai daug žmonių vakare
-nors ir didelė persiringimo patalpa, bet kai būna daug moterų tai ne itin malonų matyt visas tas moteriškes "visam gražume"
-daug jaunų panelių ten ateina pademonstruot strainas figuras ir pakabint vaikinus

Mastaičių "pliusas":
- pigu
- nelabai daug žmonių

"minusai":
-toli važiuot

Aciu 4u.gif
O gal koki kita baseina rekomenduot galetumet kaune?
Pvz,kaip Undinej?Girdejau ten ir liuksines pirtys yra.Taciau ju internetiniame puslapyje jokios info nera apie tai.Idomu ir apie Undine atsiliepimus butu isgirst.O gal dar geresniu baseinu yra?Noreciau pradet lankyt baseina,bet kazkaip labai mazai info randu apie juos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2008 08 27, 15:03)
Aciu 4u.gif
O gal koki kita baseina rekomenduot galetumet kaune?
Pvz,kaip Undinej?Girdejau ten ir liuksines pirtys yra.Taciau ju internetiniame puslapyje jokios info nera apie tai.Idomu ir apie Undine atsiliepimus butu isgirst.O gal dar geresniu baseinu yra?Noreciau pradet lankyt baseina,bet kazkaip labai mazai info randu apie juos doh.gif


na gali pabandyt 4-vid. as ten gydomasias mankstas ir viena karta baseinas..tai visai nieko...gali pasiprasyr ir svorio mazinimo programos,yra vandens aerobika...minusas tas kad jusu amziaus mazai zmoniu ten lankosi nebent savaitgaliais, nes daznai vyksta spec.uzsiemimai del stuburo jaunimui,vaikams, ir kur nori tapt plaukikais mokinas i irgi daugumoj jaunimas,vaikai... 4u.gif ax.gif biggrin.gif bet man ten patynka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2008 08 27, 16:03)
Aciu 4u.gif
O gal koki kita baseina rekomenduot galetumet kaune?
Pvz,kaip Undinej?Girdejau ten ir liuksines pirtys yra.


Buvau undinės pirtyse- labai thumbup.gif Bet baseino kažkaip neužmačiau... g.gif
O Mastaičiuose tai kaip kada dėl žmonių- kartais labai daug būna, ypatingai savaitgaliais, kai šeimos su vaikais sueina. Nors šiaip- paprasta ir patogu...
Atsakyti
Naudingos plaukimo pamokos
http://video.lyga.lt...os/600c795cafce
Ar padėjo?
Atsakyti
Sveikutės,
Norėjau paklausti:
Kokius akinius plaukimui naudojate. Nes tomis dienomis kai einu ryte į baseiną, visą dieną mano paaikiai būna pabrinkę. Matyt bus nuo akinių nuspaudę. Gal yra akinių kurie tokios meškos paslaugos nedaro.
Atsakyti
Tekę (galima sakyti) profesionaliai plaukti 10 metų ir kol kas tai vienintelis sportas, kurį vertinu kaip netraumuojantį ir sveiką daugeliu prasmių. Na iš tikrųjų, kaip paauglės, tai pečiai praplatėjo. bet kadangi dabar užsiauginau lašinukų (tiksliau visą kumpį cool.gif ) ant užpakalinės dalies, tai džiugu, kad bent proporcijos tarp pečių ir klubų išsilaikė. Šiaip pagrindas turbūt yra nugaros raumenų ir kvėpavimo stiprinimas, o pridėjus subalansuotą dietą galima sveikai numesti papildomus kilogramus. O jeigu dar ir pirtelė po baseino, tai išvis idealu - dar ir oda pasidžiaugia.

QUOTE
Kokius akinius plaukimui naudojate. Nes tomis dienomis kai einu ryte į baseiną, visą dieną mano paaikiai būna pabrinkę. Matyt bus nuo akinių nuspaudę. Gal yra akinių kurie tokios meškos paslaugos nedaro.


Na po treniruočių visi pareidavome su "fanarais" ir dar neblogais... Šiaip jeigu nenorite dirginti akių sporto prekių parduotuvėse galite apieškoti akinukų su minkštesne kempinėle aplink akis. Pabrinkimas spėju vis tiek bus, bet bent jau ne toks. smile.gif
Atsakyti