Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukimas

Plaukimas nugarai labai gerai, be to ir krutines raumenis sustiprina smile.gif
Noreciau i Lazdynu baseina nuvaryti paplaukioti, bet galiu tik vakarais ir savaitgaliais, o tuo metu kaiptik prisisrenka daugiausiai dedziu prisiedusiu cesnaku, tai kai praplaukia, tai ojojoj doh.gif
Atsakyti
Na plaukimas tikrai stiprina visus raumenis, ypac nugaros, tinka moterims turincioms problemu su astma (kai negali labai intensyviai sportuoti)... Taciau jeigu rimtai neuzsiimi tokiu sportu, jis tuomet buna tinkamas kaip priedas prie pvz. treniruokliu sales ar aerobikos smile.gif
Beja naudinga yra kartas nuo karto pakaitalioti stilius... Siek tiek paplaukti ir varlyte ir nugara.
Atsakyti
QUOTE(monikiux @ 2008 04 16, 08:30)
bet sakyk, juk kiek beplaukiotum, to napakanka svoriui numesti, reikia ir kažkokį mitybos režimą turėti? kokiu intensyvumu plaukiojai?

Mano tikslas nėra numesti svorį, svoris mane tenkina, turėjau tik pilvuką, kuris apmažėjo. Kaip ir rašiau dabar reikia stiprinti pilvo raumenis. O plaukiu intensyviai t.y. pirmyn ir atgal be pertraukos, po to trumpai pailsiu ir vėl . Plaukiu ne kaip ežere pasiplaukiodama, o laikau tempą. Valgyti po 18 nevalgau, tik kokio kefyro stiklinę. Šiaip labai savęs neriboju dėl maisto, bet ir nepersivalgau stengiuosi mažiau saldumynų. Plaukimas man labiau patinka nei treniruokliai ir t.t. 4u.gif
Papildyta:
Pirmyn plaukiu kraulio stiliumi, atgal ant nugaros. Pavargus šiaip nugara, be rankų judesių.
Atsakyti
Man plaukimas thumbup.gif
Einu 5-6 kartus per savaite jau pora menesiu, tai galiu pasakyti, kad net per tuos du menesiu rezultatai akivaizdus (bent jau man blush2.gif ), siaip svoriu niekada nesiskundziau, todel ne toks mano tikslas buvo, bet nugaros man nebeskauda (del to ir pradejau eiti), kojos tokios na stangresnes pasidare, beveik kaip nulietos, uzpakaliukas pastangrejo, pilvo presa visada turejau tai neturiu pasakyt, o ant ranku tokie faini raumenukai atsirado biggrin.gif zodziu visoms rekomenduociau smile.gif vienintelis minusas - chloras - tos, kurios eina daznai pasiruoskit kremus odai biggrin.gif ir kaukes plaukams smile.gif na bet man nauda viska atperka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2008 05 10, 10:26)
Man plaukimas thumbup.gif
Einu 5-6 kartus per savaite jau pora menesiu, tai galiu pasakyti, kad net per tuos du menesiu rezultatai akivaizdus (bent jau man  blush2.gif ),

o kaip plauki? papasakok savo "treniruote" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2008 05 10, 13:21)
o kaip plauki? papasakok savo "treniruote"  bigsmile.gif


tiktai krauliu plaukiu, pirma savaite vos tris ratus perplaukdavau - visos bedos buvo, ir nepaplaukdavau ir padusdavau, ir vanduo i nosi pribegdavo ir akiniai blogi buvo (blogam sokejui kaip sakant ir kankaliukai trukdo lotuliukas.gif ), bet po truputi po truputi ir dabar jau 20 ratu plaukiu krauliu smile.gif pirmyn atgal pirmyn atgal smile.gif man varlyte kazkaip per letai gaunasi.. na as toks zmogus - man reikia greit greit greit ir tada pailset smile.gif o kam labiau prie sirdies varlyte tai gal ir taip geri rezultatai gautus.. nezinau nebandziau g.gif


p.s. jeigu kuri is jusu sugalvos krauliu bandyt - as parekomenduociau sporto prekiu parduotuvese yra toks dalykas- nosies spaustukas, kainuoja lyg ir 19 litu, bet man labai padejo.. turbut neplaukiociau dabar jei nebuciau jo radus.. as nieko negalejau padaryt - kad ir kaip bandyciau ta nosi uzspausti (atseit kaip plaukikai) - vistiek man vandens pilna nosis, o gi kaip grauzia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2008 05 19, 14:01)
tiktai krauliu plaukiu

kiek kartų bandžiau krauliu tai skęstu lotuliukas.gif
aš tik varlyte ax.gif
plaukioju pirmyn atgal daug kartų, po to pasiemu lentą arba tą spagetti ir ištiesus rankas plaukiu keletą kartų pirmyn atgal. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2008 05 19, 15:10)
kiek kartų bandžiau krauliu tai skęstu  lotuliukas.gif
aš tik varlyte  ax.gif
plaukioju pirmyn atgal daug kartų, po to pasiemu lentą arba tą spagetti ir ištiesus rankas plaukiu keletą kartų pirmyn atgal. smile.gif


tai ir varlyte manau gerai, kojos daug dirba smile.gif svarbu tik stengtis 4u.gif .. as matau tokiu moteru baseine, kurios kas viena rata ant i jacuzzi, arba i kokia pirti, tai is tokio sportavimo nemanau kad kokia zymi nauda butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesyte @ 2008 05 20, 08:14)
tai ir varlyte manau gerai, kojos daug dirba  smile.gif  svarbu tik stengtis 4u.gif .. as matau tokiu moteru baseine, kurios kas viena rata ant i jacuzzi, arba i kokia pirti, tai is tokio sportavimo nemanau kad kokia zymi nauda butu g.gif

tai ju ir formos kitokios lotuliukas.gif
Atsakyti
o plaukiant varlyte ar pakankamai dirba nugaros raumenys? g.gif
man skauda juosmenį ir strėnas verysad.gif
Atsakyti
O koks maudymukas labiausiai tinka vandens aerobikai, plaukimui? Planuoju pradet lankyt, tai pagalvojau, kad su bikiniu nelabai tikriausiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shape @ 2008 06 06, 22:18)
O koks maudymukas labiausiai tinka vandens aerobikai, plaukimui? Planuoju pradet lankyt, tai pagalvojau, kad su bikiniu nelabai tikriausiai? smile.gif

Kai buvau aqua gimnastikoj su dviejų dalių maudymke, tai nuo įvairių judesių mano maudymkės viršus "lipo" į viršų doh.gif
Dabar einu tik su ištisiniu smile.gif
ir šiaip jis patogus, nereikia taisytis, plauki ir džiaugiesi plaukimu, o ne galvoji kaip atrodai ir ar niekas nesimato biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 09 birželio 2008 - 07:55