Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Sela:) @ 2010 08 10, 13:20)
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta.  Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.



labai gražus darbas ir rėminimas. Pasportavimas iš vis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 10, 19:28)
labai gražus darbas ir rėminimas. Pasportavimas iš vis  thumbup.gif

labai grazu tikrai,baltas pavydas 4u.gif
Atsakyti
Visų darbeliai labai gražūs wub.gif Gal galėčiau gauti žiedadulkių fėją?Mano el.paštas angelinabalerina@super.lt Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 10, 13:20)
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta.  Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.

Jetau kaip gerai tie trys pasportai žiūrisi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarida @ 2010 08 10, 22:36)
Visų darbeliai labai gražūs wub.gif Gal galėčiau gauti žiedadulkių fėją?Mano el.paštas angelinabalerina@super.lt Labai ačiū 4u.gif


Ne čia prašai.
SCHEMŲ PAIEŠKA
Atsakyti
Šeimos metrika
user posted imageuser posted image

Siūlai DMC, aida 16, dydis 50*25cm
Atsakyti
o cia tai bent wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai gražu, o dar patinka, kad vaikai mažiukai smile.gif iškart matosi 2 suaugę, 2 vaikai wub.gif
oho, ir dydis nemenkas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 11 rugpjūčio 2010 - 07:17
QUOTE(Kaliteja @ 2010 08 10, 21:39)
Jetau kaip gerai tie trys pasportai žiūrisi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ten vienas pasportas ax.gif Tik ispjauti grioveliai jame. Taip man pasiule meistras reminimo centre. biggrin.gif
Labai aciu visoms uz pagyras.
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 10, 23:51)
Šeimos metrika

Kokia gera ideja. thumbup.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif , aham čia visa šeimyna su savo vaikiukais, toks buvo užsakovės pageidavimas. Nepasakysiu, kad buvo lengva siuvinėt, bet rezultatu esu patenkinta wub.gif
Atsakyti
Pauksciuk, ka tos datos reiskia? Ir prie zuvu, ir prie saulio ta pati data, tik metai skiriasi.
Atsakyti
[quote=Sela:),2010 08 11, 08:43]
Ten vienas pasportas ax.gif Tik ispjauti grioveliai jame. Taip man pasiule meistras reminimo centre. biggrin.gif
Labai aciu visoms uz pagyras.


Va čia tai meistras thumbup.gif , nunešiau vieną darbą rėmint, tai kai kreivai įrėmino verysad.gif sugadino visą vaizdą doh.gif
kitą rėmą prašiau kad tik pagamintų, pati rėminau
Atsakyti